Zaloguj się, aby obserwować  
Rupiec

Twierdza Krzyżowiec

71 postów w tym temacie

Mam liveboxa tp i dwa komputery na wifi. Chciałbym pograć z bratem w twierdzę warchest w krzyżowca. Co mam zrobić? Najlepiej by było po lanie. Jak to ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, w sieci mi się nie udało ale w domu ja na laptopie brat na kompie graliśmy ale mieliśmy jedną płyte (twierdza Warchest z super sellera,potem pewnego dnia nie chciała mi odczytać jak brat mi przyniósł nią od kolegi (była wielka rysa, dół o o szerokości 0,5 cm [promień płyty]wczytało mi o dziwo ten panel ale jak dałem zainstaluj to dvd zachuczało a płyta była w stu kawałkach( ekstra orginalna za 50 zł nie zapomnę jej :p )potem sobie kupiłem za 20 zl z CD "ekszyn" :p niedawno chyba w listopadzie, albo październiku jednak trzy tygodnie później będąc w auchanie zobaczyłem extreme i ona chyba też posiada zwykłą twierdzę. Więc w sumie mam 2 pudełka TK i 1Warchest a i chyba pierwszą jaką kupiłem to jeszcze 1 deluxe (nie wiem czy mi działa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:56, FIX_EN napisał:

Znacie może link z, którego mógłbym ściągnąć 5 dodatkowych postaci do twierdzy krzyżowiec.

hyba som tylko tszy dotatkowe postacie ale nie ladwiej py bylo kupic twierdze kszyrzowiec extryme tam som stare postacie jak lwie serce czy saladyn i nowe jakemir i wezyr w seri werhest i do tego dodatek extrem 20 bardzo trudnych misi ja to mam i polecam lepsze to niz zwykla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukaj na necie jakiś poradnik, bo gra stoi na trudnym poziomie. Sam miałem nie lada kłopoty z jej przejściem, ale teraz już większości misji nie kojarzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 16:49, SongoX napisał:

Najlepiej poszukaj na necie jakiś poradnik, bo gra stoi na trudnym poziomie. Sam miałem
nie lada kłopoty z jej przejściem, ale teraz już większości misji nie kojarzę :P

ale problem w tym rze szukam w necie i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem pograć z kolegą przez multi, jesteśmy połączeni przez hamachi ja jestem hostem.W grze tworze nową sieć i okazuje się że kolega mnie widział ale po wciśnięciu dołącz gra się wyłączyła i tak kilka razy, próbowaliśmy różnych opcji mam windows 7 i orginalną grę. z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować