Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl!

345 postów w tym temacie

no tego oczywiście. Domek się zabezpieczył, żeby przypadkiem od ogłoszenia konkursu do 12 października jakiś news nie zebrał największej ilości zmieniając faworyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to można odpowiedzieć na każde pytanie w tym konkursie, tylę że trzeba będzie poświęcić troszkę czasu na tę zabawę...
Oczywiście ułatwioną sprawę mają Ci, którzy są od początku na gram.pl i dokładnie śledzili wszystko to, co się tutaj działo. Jednak ja także jestem tutaj od początku i naprawdę mam wielkie trudności z odpowiedziami na te pytania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,2 i trzecie już zrobiłem ale z czwartym zadaniem jest problem :/ Nie wiem co robić...może strzelę...tak mi się wydaje, że to dobry pomysł bo przecież można się pomylić aż o 137...chociaż w samym sierpniu newsów było ponad 100...Co do piątego zadania to będzie ogromny problem...

EDIT: znalazłem odpowiedź na czwarte zadanie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówkę, najwięcej komentarzy, loginy redaktorów to łatwo znaleźć - wystarczy przejrzeć nagłówki wszystkich newsów :-)

Podliczenie to... No, to tutaj ten margines błędu się naprawdę przyda :)

Ale najdłuższy news... Ach - makabra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:40, mikolajmix napisał:

pytanie: czy literówka to też brak kreski nad ń??


Tak też.

BTW Ide szukać Vilmara xD może da się namówić na jakiegoś MilkyWay'a ^^

Aaaaa... gadu-gadu nie mam, bo hasła nie pamiętam :P, a korzystam z innego kompa.. no koszmar po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:40, mikolajmix napisał:

pytanie: czy literówka to też brak kreski nad ń??

Też to znalazłem :) Ciekaw jestem czy zostanie zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:06, Domek napisał:

Nie, chodzi o newsmanów, czyli ludzi piszących newsy. Tych, co widać pod tytułem newsa w polu
"Autor". :)


A jeśli chodzi o reklamę czegoś (zdarzało się Wam to) i autorem była podpisana firma, której zamieszczono reklamę? To mam to liczyć jako ksywkę newsmana, który kiedykolwiek z Wami współpracował?
Chwilami wydaje mi się, że te pytania układaliście cały dzień, aby brzmiały zrozumiale, ale tylko dla szalonych... Zawsze wyszuka się jakąś niejasność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę kolejny konkursik. Bardzo fajnie. Szkoda, że nie za bardzo znam otoczkę Gram.pl. Ale zobaczymy. Do konkursu na pewno przystąpię...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:52, Wasizi napisał:

A jeśli chodzi o reklamę czegoś (zdarzało się Wam to) i autorem była podpisana firma, której
zamieszczono reklamę? To mam to liczyć jako ksywkę newsmana, który kiedykolwiek z Wami współpracował?


Dołączam się do pytania Wasizi''a oraz czy z przecinkami mamy pisać ksywki newsmanów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia będą albo sprawdzane ręcznie (ocznie?) albo przy pomocy php (explode?) toteż chyba spacje wystarczą...

Ale prosiłbym również o wypowiedzenie się Błękitka na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee... Ja się poddaję! Sam sobie kupię X360 i narysuję markerami logo Gram.pl z boku! Wysiadam już na pierwszym pytaniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 17:28, Igor FCBayern napisał:

Nieeee... Ja się poddaję! Sam sobie kupię X360 i narysuję markerami logo Gram.pl z boku! Wysiadam
już na pierwszym pytaniu... :(

Na początku mi też się nie chciało. Ale jakoś mi szybko poszło. Czy dobrze? Oj... :) Mnie motywuje nagroda i to, że jeżeli nie zacznę myśleć nad pytaniami to... zacznę się nudzić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też te pytania przerażają, ale dla Xa... Kurde, bardzo wiele bym dla tej konsoli zrobił. A posiedzenie jakiś czas nad hiper-trudnymi pytaniami wydaje mi się rozsądną ceną za szansę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam smykałkę do takich hardcorowych konkursów (najlepsze jest to, że wiele osób już na starcie rezygnuje, a część po prostu przysyła niepoprawne odpowiedzi), już trochę sprzętu w podobnych wygrałem, więc się nie zrażam i pracuję nad rozwiązaniami :P Jest tylko jedno małe ale: mnie jakoś X-klocek nigdy nie przekonał... Gdyby to była PS3, to rozwiązania bym wysłał chyba w godzinę po rozpoczęciu etapu 1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 18:05, Sth`Devilish napisał:

Gdyby to była PS3, to rozwiązania bym wysłał
chyba w godzinę po rozpoczęciu etapu 1. ;)

Uzyskanie poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania w ciągu godziny było fizycznie niemożliwe. Jakbyś tak zrobił to wstawiłbyś się do własnej grupy: "część po prostu przysyła niepoprawne odpowiedzi" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 18:11, Marrbacca napisał:

Uzyskanie poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania w ciągu godziny było fizycznie niemożliwe.
Jakbyś tak zrobił to wstawiłbyś się do własnej grupy: "część po prostu przysyła niepoprawne
odpowiedzi" :P


Dla jednej osoby nie, ale dla kilku... Hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować