Zaloguj się, aby obserwować  
DemoBytom

Neverwinter - Patch 1.67 i przyszłość patchy

122 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 18:30, SoulShot napisał:

Witam
Zna ktoś może zbliżoną datę premiery latki 1.68.?

Pozdrawiam


Jak narazie cisza, ale mam nadzieję, że gdy temat będzie odświeżany ktoś w końcu tu zajrzy i wypowie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam jedno małe pytanie czy ktoś wogule zaineresował się spolszczeniem tego patha?
Mineło juz kilka dni i nadal nic nie wiadomo.
W trybie multiplayer ok 90% serverów zmieniło juz wersję gry na 1.68, a Polska jak zwykle w tyle.
Najgorsze jest to że kompletnie nic sie o tym nie mówi.
Wygląda na to że wszyscy juz zapomnieli o zagorzałych fanach NWN.

Pozdrawiam.

ps.

odezwijcie się czasami...nie wierze że nikt nic nie wie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przydałby się ta łatka, zakupiłem niedawno na allegro rarytas nwn i wszystkie dodatki w osobnych pudełkach:)
Najgorsza możliwość to ta iż CDP zajął się drugą częścią i nie zajmuje się tym wogóle. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak szczerze mówiąc dla mnie ta cała sytuacja jest po prostu śmieszna, nie wierze ze cd-project
jest na tyle zajęty że nie może spolszczyć patha 1.68. Jak czytałem nie doszło w nim dużo zmian
więc kwestia spolszczenia jest tylko kwestią dobrych chęci.

pozdrawiam

ps.
Mam nadzieję że w koncu ktoś się tym zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 17:02, SoulShot napisał:

Witam

Tak szczerze mówiąc dla mnie ta cała sytuacja jest po prostu śmieszna, nie wierze ze cd-project
jest na tyle zajęty że nie może spolszczyć patha 1.68. Jak czytałem nie doszło w nim dużo zmian
więc kwestia spolszczenia jest tylko kwestią dobrych chęci.

pozdrawiam

ps.
Mam nadzieję że w koncu ktoś się tym zainteresuje


Jak na moje oko, spolszczenia wymagają jedynie nazwy modeli płaszczy. Reszta to tekst z poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myśle że jeśli cd-project zajeło by się spolszczeniem tego patha
to wystarczył by tydzień czasu i wszyscy byli by zadowoleni...
co tu więcej gadać...pozostało tylko czekać...

ps.
Może ktos wkońcu się tym zajmie...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...jak widać nadal cisza...ile można czekać po prostu ręce opadaję rozumiem żeby przynajmniej było coś widaomo na ten temat że łatka jest już w trakcie spolszczania ktoś pracuje nad nią...wtedy przynajmniej człowiek by wiedział że coś jest robione w tym kierunku a tu nic...przecież w łacie 1.68 prawie nic nowego nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:33, Mistic napisał:

Tylko problem był zawsze z autoryzacją patcha przez BioWare i to trwało czasami bardzo długo.

dobra ale nie wiadomo czy wogóle cd-project spolonizuje go...słyszałeś coś na ten tema bo ja nie...niedawno wyszła łata 1.68angielska a o polskiej CISZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i coś słyszałem. Ale sprawa się tak też ma, że ludzie nie będą non stop włazić na forum i pisac przetłumaczyliśmy to i to, a następnie to i owo. Jesli patch będzie ukończony z pewnością ktoś powiadomi nas o tym. Trzeba pamiętać też że CDP pracuje aktualnie pewnie nad patchem do Heroes V oraz Titan Questa, a te gry będa miały raczej pierwszeństwo/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:38, Mistic napisał:

Może i coś słyszałem. Ale sprawa się tak też ma, że ludzie nie będą non stop włazić na forum
i pisac przetłumaczyliśmy to i to, a następnie to i owo. Jesli patch będzie ukończony z pewnością
ktoś powiadomi nas o tym. Trzeba pamiętać też że CDP pracuje aktualnie pewnie nad patchem do
Heroes V oraz Titan Questa, a te gry będa miały raczej pierwszeństwo/.


Dobra nie będą pisać "to i owo" ale powinie chociaż coś wspomniej czy wogóle zajmą sie tym czy nie...?jaki by był czas oczekiwania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:38, Mistic napisał:

Może i coś słyszałem. Ale sprawa się tak też ma, że ludzie nie będą non stop włazić na forum
i pisac przetłumaczyliśmy to i to, a następnie to i owo. Jesli patch będzie ukończony z pewnością
ktoś powiadomi nas o tym. Trzeba pamiętać też że CDP pracuje aktualnie pewnie nad patchem do
Heroes V oraz Titan Questa, a te gry będa miały raczej pierwszeństwo/.


Tez bym sie tego trzymal, ale dobrze robicie ze go ciagle odswiezacie. Powinnien ktos wkoncu odpowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:38, Mistic napisał:

Może i coś słyszałem. Ale sprawa się tak też ma, że ludzie nie będą non stop włazić na forum
i pisac przetłumaczyliśmy to i to, a następnie to i owo. Jesli patch będzie ukończony z pewnością
ktoś powiadomi nas o tym. Trzeba pamiętać też że CDP pracuje aktualnie pewnie nad patchem do
Heroes V oraz Titan Questa, a te gry będa miały raczej pierwszeństwo/.


Tak jak sprawa miała się ze Spell Force II ... usłyszeli, sprawdzili, zareagowali i poprawli ... czyż nie ? Prace były ogromne o czym każdy z was wie, a przecież Heroes i Titan nie mogą leżeć z błędami aż do momentu jak przejdą w jakąś edycje za 20 zeta ... a o Neverwinter i błedach które gracze wywlekli na wierzch myśle ze dowiedzieli sie po czasie, teraz nic nie pozostalo jak czekać aż Neverwinter stanie w kolejce prac na pierwszym miejscu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moral z tych problemow z polska latka jest dla mnie oczywisty - grac w i kupowac TYLKO wersje angielskie o ile to tylko mozliwe, bo polski dystrybutor to jednak firma komercyjna, ktorej chodzi o $, a spolszczanie latek dodatkowych zyskow nie przynosi...

cheers,
L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować