Zaloguj się, aby obserwować  
bojanzaw

God of War: Chains of Olympus - temat ogólny

86 postów w tym temacie

O ludzie!!! Ta gra po prostu wymiata! Miażdży wasze wszystkie Gearsy, Resistance''y itp. Miodnie! Grafika cudowna, płynna animacja, kombosy. Cud, miód i orzeszki. Wrrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 23:40, czad93 napisał:

A mi nie chodzi na 3.03 OE - C. Nie chce mi sie up''ów robić.:P do m33. ale chyba trzeba dla
GoW''a....

gow wymaga 3.51,to chyab logiczne skoro gra korzysta z proca 333..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:58, bojanzaw napisał:

O ludzie!!! Ta gra po prostu wymiata! Miażdży wasze wszystkie Gearsy, Resistance''y itp. Miodnie!
Grafika cudowna, płynna animacja, kombosy. Cud, miód i orzeszki. Wrrrrrrr :D

mowilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:09, danzelmario napisał:

> A mi nie chodzi na 3.03 OE - C. Nie chce mi sie up''ów robić.:P do m33. ale chyba trzeba
dla
> GoW''a....
gow wymaga 3.51,to chyab logiczne skoro gra korzysta z proca 333..



może i logiczne, jednak TEORETYCZNIE to ja mam ustawione 333MHz;p Ale thx;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 02:01, czad93 napisał:

> > A mi nie chodzi na 3.03 OE - C. Nie chce mi sie up''ów robić.:P do m33. ale chyba
trzeba
> dla
> > GoW''a....
> gow wymaga 3.51,to chyab logiczne skoro gra korzysta z proca 333..


może i logiczne, jednak TEORETYCZNIE to ja mam ustawione 333MHz;p Ale thx;P

nie o to chodzi.. oficjalnie przeciez soft 3.03 nie korzysta z procesora 333-robi to dopiero soft >=3.50. masz oe a to zmienia postac rzeczy, gry nie sa robione pod softy oe pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko 5 razy (będzie więcej :P), ale za każdym razem denerwuje mnie zakończenie :P Mogli zrobić taką samą długość, ale żeby doszło do walki z tym dużym czymś (smok czy co to :P). [SPOILER]Takie zakończenie, że on drze mordę to lipne jest ;P[/SPOILER] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają te screeny, głównie dla tej gry zamówiłem sobie na gwiazdke PSP szkoda że gra wychodzi dopiero w marcu bo chciałem żeby to God of War był moją pierwszą grą na psp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:24, Grzybek90 napisał:

Fajnie wyglądają te screeny, głównie dla tej gry zamówiłem sobie na gwiazdke PSP szkoda że
gra wychodzi dopiero w marcu bo chciałem żeby to God of War był moją pierwszą grą na psp:P


Może przeczekać zapakowane do marca :P Mnie ciekawi, czy będzie jakaś edycja specjalna PSP. Tak jak było z Killzonem, że będzie w pudełku GoW i samo pudełko będzie miało jakiś taki wygląd GoWowaty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:26, bojanzaw napisał:

Może przeczekać zapakowane do marca :P Mnie ciekawi, czy będzie jakaś edycja specjalna PSP.
Tak jak było z Killzonem, że będzie w pudełku GoW i samo pudełko będzie miało jakiś taki wygląd
GoWowaty ;P

Ja bym nie wytrzymał nawet jednego dnia wiedząc że mam w domu zapakowane psp które jest moje a co dopiero 3 miesiące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:58, bojanzaw napisał:

O ludzie!!!( ślina z ust) Ta gra po prostu wymiata!(och ach) Miażdży wasze wszystkie Gearsy, Resistance''y itp. Miodnie!
Grafika cudowna(troszke kwadratowa), płynna animacja(jak laser w konsoli nowy :), kombosy(to prawda:). Cud(8cud), miód i orzeszki. Wrrrrrrr :D

Wiem wiem spoko gierka:)) ale spokojnie bo na monitorze widoczność stracisz cały bedzie biały :)) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:37, bartek_kawa napisał:

Jest demo na MS? Jadę na oryginalnym sofcie, więc chyba nie znajdzie się demko dla mnie ^^

Pozdrawiam


Demko jest tylko dla "wybranych" :P

Tokix, widoczność na monitorze dobra, ale gorzej z PSP :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:19, danzelmario napisał:

czy wiecie ze w demie jest ukryty boss :) dwa cyklopy? :) na pspoland jest tutek do tego
jak odblokowac to :)


No, bajeranckie. Próbowałem to, ale coś mi to nie działało :( Tak to bym po raz piętnasty przechodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:03, danzelmario napisał:


> No, bajeranckie. Próbowałem to, ale coś mi to nie działało :( Tak to bym po raz piętnasty
przechodził
> :P
mi jakos działa na 3.52 m33 :)


Ja mam 3.71 M33-2. To jednak nie ma znaczenia. Znaczenie mają pluginy, które się zainstalowało. Możesz mi powiedzieć jakie ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:07, bojanzaw napisał:

>
> > No, bajeranckie. Próbowałem to, ale coś mi to nie działało :( Tak to bym po raz piętnasty

> przechodził
> > :P
> mi jakos działa na 3.52 m33 :)

Ja mam 3.71 M33-2. To jednak nie ma znaczenia. Znaczenie mają pluginy, które się zainstalowało.
Możesz mi powiedzieć jakie ty masz?

zadnych nie mam. tylko te co opisane w tutku. ja nie robie upa do 3.71 bo dziwne historie slyszalem na ten temat.. ze brick jest duzo bardziej prawdopodobny przy upie i ze np nie mozna wchodzic do themów bo moze byc brick itp.. wszystko na pspoland pisalo w tutku chyba jakims. i jestem w strachu bo pandory nie zrobie, mam 1 baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować