Zaloguj się, aby obserwować  
bojanzaw

God of War: Chains of Olympus - temat ogólny

86 postów w tym temacie

hmm... wiesz, czasami możesz się zaciąć w niektórych miejscach, bo wydawać się może, że po prostu nie ma do kąd iść : P. Ale gdy chwilę nad tym posiedzisz na pewno znajdziesz drogę, a jeśli nie to napisz na forum to na pewno ja albo ktoś inny Ci pomoże : ).
Dziś skończyłem GoW''a na przerwie w szkole ^^. Najtrudniejszy dla mnie jest ten koleś na statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli Charona? On jest nie do zabicia jak sie z nim bijemy po raz pierwszy ale gdy sie lejemy z nim 2 raz juz jest latwiej :)

A ja mam problem bo jestem w polowie gdy i utknalem w momencie gdzie musze zbaic kilku lucznikow i kilka kotkow morpheusa problem tkwi w tym ze probuje przejsc gre na poziomie trudnosci GOD
z pierwszym kotkiem jakos jeszcze daje rade ale drugi mnie juz wykancza i zonk od poczatku bitwa :<
wiem ze to nie moralna propozycja ale czy mozecie mi podac jakis kod ulatgwiajacy rozrywke na najwyzszym poziomie trudnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:46, kurczak-AFC napisał:

hmm... wiesz, czasami możesz się zaciąć w niektórych miejscach, bo wydawać się może,
że po prostu nie ma do kąd iść : P. Ale gdy chwilę nad tym posiedzisz na pewno znajdziesz
drogę, a jeśli nie to napisz na forum to na pewno ja albo ktoś inny Ci pomoże : ).
Dziś skończyłem GoW''a na przerwie w szkole ^^. Najtrudniejszy dla mnie jest ten koleś
na statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie wczoraj gre i walcze z takim smokiem już 3 raz (to chyba 1 misja) i jak już go prawie zabiłem to Kratos podchodzi do niego i musze naciskać ta zrąbaną kombinacje klawiszy ale nie zdąże nawet nacisnąć klawisza i już jest źle. Czasu na to jest poniżej 1 sekundy. Da się coś zrobić, żeby to tak szybko nie znikało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra swoją premierę miała dawno temu, ale nadal rządzi. Co prawda tytuł dawno wylądował w platynce i to w cenie, która powinna zadowolić każdego, ja dopiero wczoraj dostąpiłem zaszczytu nabycia tego dzieła : ). Grą jestem zachwycony jak i samą serią GoW. Gameplay, oprawa audio-video i fabuła są naprawdę miodne. Krwawe i bezlitosne walki, combosy itd. Coś pięknego. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości powstanie choćby jeszcze jedna część z przygodami Kratosa na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh ta edycja postów. Tego tu właśnie brakuje.

No i to by było tyle z zabawy :>. Zaledwie 5h wytrwałej gry (z kilkoma większymi przerwami) na poziomie normal i kuniec. Czy jestem rozczarowany? Już się chyba przyzwyczaiłem. Mimo to sama gra to czysty pszczeli miód na kanapce śniadaniowej ze szklanką mleka z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 22:54, Damianuss1 napisał:

Ahh ta edycja postów. Tego tu właśnie brakuje.

No i to by było tyle z zabawy :>. Zaledwie 5h wytrwałej gry (z kilkoma większymi przerwami)
na poziomie normal i kuniec. Czy jestem rozczarowany? Już się chyba przyzwyczaiłem. Mimo
to sama gra to czysty pszczeli miód na kanapce śniadaniowej ze szklanką mleka z boku.


Może i to jest te 5h rozrywki, ale ja ją przechodziłem 2 tygodnie[!](grałem tylko podczas jazdy autobusem) Ale muszę przyznać że to najlepsza gra na PSP w jaką grałem. Wszystko było w niej dopięte na ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 22:59, rybisiu napisał:

Może i to jest te 5h rozrywki, ale ja ją przechodziłem 2 tygodnie[!](grałem tylko podczas
jazdy autobusem) Ale muszę przyznać że to najlepsza gra na PSP w jaką grałem. Wszystko
było w niej dopięte na ostatni guzik :)

Jestem zwolennikiem szybkiego przechodzenia głównie ze względu na fabułę : P. Miałbym pytanko do tych, którzy ukończyli już grę, a właściwie to chciałbym się tylko upewnić bo nie jestem pewien czy dobrze rozumuję.

SPOILER

Spoiler

1. Dlaczego Kratos zrezygnował z pozostania ze swoją curką?

2. Kim były dwie postacie podchodzące do nieprzytomnego Kratosa w filmiku po napisach końcowych? Miejsce, do którego spadł to Olimp?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:23, Damianuss1 napisał:

>

Spoiler

1. Dlaczego Kratos zrezygnował z pozostania ze swoją curką?


Spoiler

1.ponieważ nie chciał dopuścić do zniszczenia świata. W tym momencie nie wiedziałem jak on postąpi, wydawało mi się że rozszarpię tą małą na strzępy :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:28, rybisiu napisał:

Spoiler

1.ponieważ nie chciał dopuścić do zniszczenia świata. W tym momencie nie wiedziałem
jak on postąpi, wydawało mi się że rozszarpię tą małą na strzępy :E



Spoiler

Tzn, że dobrze zrozumiałem : ), a te postacie? To jacyś bogowie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu tej gry na PSP.

Mógłby mnie ktoś do niej przekonać, podać jej plusy i minusy, powiedzieć czy nie jest za krótka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę na hard. Sama gra ok 8+/10, ale pełnoprawnym częściom z PS2 nie dorasta. Zagadek dużo mniej, a gameplay sprowadza się raczej do schematu komnata, masa wrogów, zabijasz, idziesz dalej, następna komnata i tak w kółko. Tragiczny jest też checkpoint przed finałową walką, zginąłem w niej ze 30 razy i przy każdym reload gry musiałem oglądać filmik od nowa. Strata czasu zbyt duża, gdyby się dało to powinni to spatchować. Ogólnie polecam. Świetny slasher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra, tylko mam parę pytań:
1. jak wypada z tymi z PS2? i historia z Chains of Olympu sie dzieje pozniej?
2. jak odblokowac stroje? tj. jak nimi gracv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 18:43, KaRkAsZo napisał:

Piękna gra, tylko mam parę pytań:
1. jak wypada z tymi z PS2? i historia z Chains of Olympu sie dzieje pozniej?

Spoiler

Chronologicznie Chain of Olympus ukazuje wydarzenia sprzed pierwszej części na PS2.

Dnia 12.07.2009 o 18:43, KaRkAsZo napisał:

2. jak odblokowac stroje? tj. jak nimi gracv

Spoiler

Stroje odblokowujesz albo po przejściu gry na jakimś tam danym poziomie i o ile dobrze pamiętam to też w tych dodatkowych zadaniach na arenie. Tam też są jakieś do odblokowania. W momencie kiedy odblokujesz to po ponownym wyborze nowej gry będziesz miał wybór stroju.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:05, KaRkAsZo napisał:

Spoiler

Jak wybieram God Mode to nie ma tych strojów... :/


Musisz wybrać poziom trudności na którym ukończyłeś grę, wtedy wyskoczy info o wyborze ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować