Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe Gears of War 9 listopada w Europie

22 postów w tym temacie

Sam mam GoW na X360 i na początku wnerwiłem się, że PC''towcy będą mieli lepszą wersję. Później jednak ucieszyłem się - w końcu może i ja kiedyś kupię lepszego PC i zasmakuje na nowo tej wspaniałej gry... jednak jest jedno ale. Gdy zobaczyłem filmik z gry wiedziałem, że granie kombinacją mysz+klawiatura będzie jak skakanie na jednej nodze po łożu fakira (ciekawe stwierdzenie ;-) ). Zakup pada obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:27, lelel-94 napisał:

Noo... Bonusy dla pc- towców będą warte czekania! Walka z Brumakiem... Exlusive for PC...


A jakie bonusy będą w Pecetowej wersji;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to czym skok, przeładowywanie, celowanie, biegnięcie i cała reszta przycisków? Chodzi o to, że spodziewałem się dostosowania gry do klawiatury i myszy - a tutaj wsio wygląda tak, jakby zostało nagrane z iksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:37, WorldWar3PL napisał:

Dobra, to czym skok, przeładowywanie, celowanie, biegnięcie i cała reszta przycisków? Chodzi
o to, że spodziewałem się dostosowania gry do klawiatury i myszy - a tutaj wsio wygląda tak,
jakby zostało nagrane z iksa.

Z racji tego, że gra jest robiona pod pada - będę grał padem. W przypadku większości konwersji różnego typu strzelanek z konsol granie myszką daje takiego kopa do celności, że AI nie ma szans - jest za łatwo (przykład - Lost Planet).
Jest też taka kategoria gier, gdzie granie padem jest łatwiejsze ale to akurat nie są ani FPS ani TPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:40, Vojtas napisał:

> ;-) ). Zakup pada obowiązkowy.

Powiedz to e-sportowcom, a z pewnością zyskasz rozgłos.

... grałeś kiedykolwiek w Gears of War... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mam pada jakby co, zobacze czym się bedzie lepiej pykało :P Mam nadzieje, że na klawie też da radę bo jestem do niej przyzwyczajony :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:37, WorldWar3PL napisał:

Dobra, to czym skok, przeładowywanie, celowanie, biegnięcie i cała reszta przycisków?

Dzisiaj myszkę z 5-6 przyciskami można kupić już za 40 zł :)
Dawno już chyba nie grałeś na kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:37, WorldWar3PL napisał:

Dobra, to czym skok, przeładowywanie, celowanie, biegnięcie i cała reszta przycisków? Chodzi
o to, że spodziewałem się dostosowania gry do klawiatury i myszy - a tutaj wsio wygląda tak,
jakby zostało nagrane z iksa.

Nie znam klawiszologii GoW ale standardowe ustawienia klaw+mysz to wsad=ruch R=przeladowanie E/spacja=skok (w tym przypadku spacja to chowanie sie wiec zostaje E) shift=bieganie a celowanie to chyba jasne jest że myszka. W dodatku napewno bedzie mozna sobie pozmieniac klawisze w razie czego. Zapewniam że sterowanie mysza i klawiatura bedzie zdecydowanie latwiejsze niz padem. I jak chyba każda konwerja strzelaniny z konsoli bedzie zbyt latwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:26, Mychaa napisał:

Nie znam klawiszologii GoW ale standardowe ustawienia klaw+mysz to wsad=ruch R=przeladowanie
E/spacja=skok (w tym przypadku spacja to chowanie sie wiec zostaje E) shift=bieganie a celowanie
to chyba jasne jest że myszka. W dodatku napewno bedzie mozna sobie pozmieniac klawisze w razie
czego. Zapewniam że sterowanie mysza i klawiatura bedzie zdecydowanie latwiejsze niz padem.
I jak chyba każda konwerja strzelaniny z konsoli bedzie zbyt latwa :/

Gdyby to był zwykły TPP i FPP to może i było by ''łatwo'' - ale ta gra ma tak dziwne sterowanie, że naprawdę wątpię w to, czy im się uda to odpowiednio wykonać. Polecam zagrać u kogoś w GoW i się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2007 o 15:29, WorldWar3PL napisał:

Gdyby to był zwykły TPP i FPP to może i było by ''łatwo'' - ale ta gra ma tak dziwne sterowanie,
że naprawdę wątpię w to, czy im się uda to odpowiednio wykonać. Polecam zagrać u kogoś w GoW
i się przekonać.

Grą za bardzo zainteresowany nie jestem, ale jeśli wyjdzie demko to może sprawdzę co w niej jest takiego i jako że mam i pada i klawiaturę to porownam oba sterowania :D. Grę widziałem jedynie na filmikach i powiem że nie robi na mnie wrażenia. Na konsolach raczej w strzelanki nie gram, jedyną jaka mi się podobała to było killzone, a i ta po jakimś czasie mnie znudziła. Ale poczekamy i zobaczymy, może moje nastawienie się zmieni, choć tego że nie będzie problemu ze sterowaniem to jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować