Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Dungeon Runners

9 postów w tym temacie

Standardowo przed rozpoczęciem właściwej zabawy tworzymy bohatera (wybór spośród szeregu typowych dla realiów fantasy profesji – np. wojownik, mag i złodziej), czyli naszego reprezentanta w świecie Dungeon Runners. Oczywiście awanturnik ów rozwija się dzięki zdobywanym (m.in. poprzez zabijanie napotkanych potworów) punktom doświadczenia, aczkolwiek na stawanie się potężniejszym pozwalają mu też znajdowane w trakcie rozgrywki przedmioty. Wirtualną rzeczywistość możemy przemierzać zarówno w samotności, jak i w drużynie – działanie zespołowe sprawia, że każde z ponad pięćdziesięciu głównych zadań, wyznaczonych przez autorów w ramach scenariusza, staje się nieco łatwiejsze.

opis gry: www.gry-online.pl

Świetna gra moim zdaniem jeśli ktoś chce się pochwalić swoimi osiągnięciami,niech daje screeny i pisze.

20071007145917

20071007145946

20071007150006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w ten tytuł ale... bardzo krótki czas. Denerwowało mnie to że non stop wpadało coś dla osób z kontami premium. Jeszcze dałoby się zrozumieć, jakby to była tylko broń czy armor. Ale potiony czy też teleporty ? Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem 30 lvl i przestałem grać, bo jakoś mnie nie kręci za bardzo latanie przerośniętym herosem z bóg wie jakim mieczem po krainach rodem z jakiegoś filmu Disneya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną sytuację. Po zalogowaniu się na moje konto na stronie ncsoft''u zobaczyłem, że mam utworzone konto do gry Dungeon Runners. Jakim cudem to się stało i jak mogę usunąć to konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:21, KubooPL napisał:

Mam dziwną sytuację. Po zalogowaniu się na moje konto na stronie ncsoft''u zobaczyłem,
że mam utworzone konto do gry Dungeon Runners. Jakim cudem to się stało i jak mogę usunąć
to konto?


masz podana data, wiec wiesz kiedy konto zostało utworzone

po co chcesz je usuwać, gra jest darmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować