Zaloguj się, aby obserwować  
RedHairMan

F.E.A.R - zakupiłem ORYGINAŁ i nie działa - dobra firma - nie polecam!

11 postów w tym temacie

Witam,
w dniu dzisiejszym zakupiłem grę F.E.A.R na DVD.
Mam problem tego typu że po zainstalowaniu wkładam DVD, próbuję uruchomić grę ale wyskakuje komunikat "Wrong disc inserted..." (jak poniżej). Byliście Państwo tak genialni i opisaliście co zrobić gdy zakupiona przez klienta oryginalna gra od samego początku stwarza problemy i nie chce działać. Niestety mieliście tylko na uwadze tych klientów którzy dokonali zakupu oprogramowania na płytach CD. Rozumiem że naród polski nie jest zbyt zamożny, i że w waszych oczach pewnie większość używa jeszcze CD a nie DVD, proszę jednak o pomoc w moim przypadku, gdyż jestem bardzo delikatnie mówiąć wkurwiony że ORYGINALNA gra której Państwo jesteście dystybutorem po prostu nie chce działać.


___________________________________________________________________________________________________________

"Pomoc Techniczna - F.E.A.R.
Problem

Wrong disc inserted. Please insert the CD/DVD.
Opis Problemu

W napędzie CD/DVD znajduje się niewłaściwa płyta. Włóż do napędu CD/DVD poprawny dysk.
Rozwiazanie

Grę F.E.A.R. należy uruchamiać z PIĄTEJ PŁYTY. Umieść piątą płytę gry w napędzie CD/DVD i zamknij autorun, który poprosi o pierwszą płytę. Następnie uruchom grę z ikonki znajdującej się na pulpicie.

Upewnij się również czy płyta z grą znajduje się w tym samym napędzie, z którego przeprowadzona była instalacja."

A co w przypadku użytkowników DVD (gdzie w pudełku jest jedna sztuka)? Jak rozwiązać ten problem?
______________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:25, gogowitczak napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3169#u_346

temat ogólny o grze fear, po co zaśmiecasz forum zakładając nowe tematy?



PO TO żE WYDAłEM PARę ZłOTYCH NA GRę KTóRA MI NIE DZIAłA I OCZEKUJę POMOCY ZE STRONY DYSTRYBUTORA TEJ GRY BO ZA TO OWA FIRMA BIERZE PIENIąDZE, A TEMAT OGóLNY TO MOżESZ SOBIE WSADZIć.

MarneusPL dziękuję, spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:38, RedHairMan napisał:

Niestety nie działa....


Jak masz grę zarejestrowaną to zgłoś Pomocy technicznej CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:41, wdowiakm napisał:

> Niestety nie działa....

Jak masz grę zarejestrowaną to zgłoś Pomocy technicznej CDP ;)



Tak zarejestrowałem grę. Pomoc techniczna? A gdzie można znaleźć ich adres? W kółko tylko jakiej gry dotyczy problem itp. Chyba skoczę sobie na ul. Jagiellońską do siedziby firmy i poproszę o wyjaśnienie...

I jak tu człowiek ma się nie denerwować. Wszyscy piszą; "walczmy z piractwem", "piractwo to kradzież" itp. Chcesz być uczciwy kupujesz oryginalną grę i co? No i nie działa........ Gdyby polskie realia wyglądały inaczej i za pensję można by sobie pozwolić na 100 a nie na 10 gier to pewnie więcej by oryginałów z półek zchodziło. Oczywiście tych działających...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:45, RedHairMan napisał:

/ciach/


Wejdź w "Moje Konto" masz tam tę grę i obok Button "Pomoc techniczna" tam masz wszystkie informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:38, RedHairMan napisał:

Niestety nie działa....


Jeśli masz jakieś oprogramowanie emulujące typu Daemon to wyłącz je wszyskie i spróbuj, na to wygląda że masz po tym komunikacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ istnieje temat ogólny dotyczący gry F.E.A.R., to ten zamknę.

Błąd może być spowodowany:

Napędami Wirtualnymi
Błędnymi ustawieniami Kontrolera IDE (UDMA-PIO)
Niekompatybilnym Firmwarem napędu optycznego
Niektóre napędy LG mają problemy z zabezpieczeniami...

Jeśli wszystkie te błędy wykluczasz, to jedynym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do pomocy technicznej (w dni pracujące)

Pozdrawiam.

Zachęcam do kontynuowania rozmowy w wymienionym przez jednego z Forumowiczów wątku.

P.S. gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować