Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - wybierz swojego ulubionego bohatera gier komputerowych!

213 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 21:01, ziptofaf napisał:

Albo i nie. Ja np. na niego nie głosowałem (po ostatniej części jaka wyszła ciężko się temu
dziwić).


Bo to co wyszło ostatnio, to była jakaś kpina przez duże K. Po prostu tragedia. Niektóre firmy nie mają żadnych skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddałem. Nie powiem, bardzo fajna zabawa! Oby było takich więcej na gramie!
BTW Brakuje jednak Hitmana... :( Może w drugiej części Versusa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Kratosa.Lary.bezimiennego. Jak dla mnie najbardziej rozpoznawani bohaterowie w grach szkoda że ich niema i niema nagród dla tego kto najlepiej strzelał. Poza tym to już koniec??? Szkoda że niema żadnych obniżek gier, większych nowości dotyczących gam.pl ,a tylko trzy konkursy, numer na który można było dzwonić i impreza w siedzibie cdp dla większości nie dostępna. Ogólnie 1 urodziny były moim zdanie lepsze ale co tam cieszmy się że jesteśmy 2 LATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna zabawa ale brakuje tu Bezia z Gothica i kilku postaci jak Tobias Rieper (Hitman) i Master Chief (Halo) no i ofc Sam Stone (Serious Sam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze wyraźnie, że będzie parę etapów tej zabawy !!

oby tylko nie wygrała jakaś płytka, plastikowa postać bez osobowości i charakteru rodem z gier na PCty O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 21:05, Gall historyk napisał:

Ej a będzie Geralt??:)Bo jak tak to na pewno wygra ;)

Racja, najciemniej pod latarnią.
Gdzie Lara, Zak, April Ryan, Jade, Rynn, Jack Carter, Sen, Kyle Katarn, Hitman, Bez z Gothica, jakiś robak czy też Aribeth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 21:53, Grz3chu napisał:

oby tylko nie wygrała jakaś płytka, plastikowa postać bez osobowości i charakteru rodem z gier
na PCty O_O


Owszem płytka - prowokacja z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować