Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Gerald to nie Leper ani żadna Kaczka z komiksowym imieniem!!!

Może mieć problemy z przebiciem się przez stale rosnące zainteresowaniem Ędwardem Ąckim ale nie ma wątpliwości że Geralt ma Drógi miecz w rękawię i możliwie że nawet bardziej niesamowity niż to co mieliśmy zaszczyt widzieć do tej pory.

Do wyborów daleko i jedynym zagrożeniem Geralda jest to, że rozniesię się wieść o tym ile gerald mikstur domowej roboty pije (oficjalnie - 1 do obiadu, pogłoski - na umór). Chociaż ostatni wiele się słyszy równiż o
"AFERZE HAREMU Z VYZMI" jednak brak szczegółów na ten temat.

20071012133348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można. Ale mieszanie Geralta w politykę, to profanacja. Sapkowski napisał znakomite książki. A jeśli ludzie mają zamiar robić z głównego ich bohatera jakiegoś po...rąbańca, to sam wiesz co będzie. Ludzie z góry będą patrzeć na te książki jak na syf i będzie się słyszało "e, to jakieś g***o nie kupuj tego". Przyszłości nie da się przepowiedzieć ale można przewidzieć skutki niektórych postępowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 14:30, Draxvoxdor napisał:

Można. Ale mieszanie Geralta w politykę, to profanacja. Sapkowski napisał znakomite książki.
A jeśli ludzie mają zamiar robić z głównego ich bohatera jakiegoś po...rąbańca, to sam wiesz
co będzie. Ludzie z góry będą patrzeć na te książki jak na syf i będzie się słyszało "e, to
jakieś g***o nie kupuj tego". Przyszłości nie da się przepowiedzieć ale można przewidzieć skutki
niektórych postępowań.


Czyli mamy siedzieć cicho w domu i wejśc pod szafę, bo jeśli cokolwiek zrobimy, to od razu jest złe i konsekwencje jakiegokolwiek czynu będą poważne? Ja czegoś takiego nie przyjmuję. Dla mnie nie ma niczego złego w małym upolitycznianiu Geralta. Gdyby polityka była taka zła, to kto by ją chciał w naszym kraju? W końcu to posłowie swoimi durnymi pomysłami urozmaicają nasz świat. A nasz wspaniały Geralt idealnie pasuje do sejmowego folkloru ;). No i czy kiepska ekranizacja spowodowała spadek sprzedaży książki, na której oparto scenariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:54, godryk napisał:

mój plakat (WIEDźMIN NA PREMIERA!!!!!!!)


w życiu czegoś tak beznadziejnego nie widziałem, Twój plakat to dnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:54, godryk napisał:

mój plakat (WIEDźMIN NA PREMIERA!!!!!!!)



Polecam bardziej zaawansowane programy graficzne,np. paint.NET albo gimp,są darmowe i łatwe w obsłudze,a w internecie można znaleźć wiele pomocy i poradników do nich,np. http://www.gimp.signs.pl/gimpowanie.shtml :)

Gelo87
i Dagoth1

Dno czy nie dno,ale takich rzeczy sie nie mowi,1 ze jest to wysoce niekulturalne a 2 ze zahacza o odbieranie przyjemnosci korzystania z forum
***
Cos sie sypie to forum,2 edit nie wyszedl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 14:30, Draxvoxdor napisał:

Można. Ale mieszanie Geralta w politykę, to profanacja. Sapkowski napisał znakomite książki.
A jeśli ludzie mają zamiar robić z głównego ich bohatera jakiegoś po...rąbańca, to sam wiesz
co będzie. Ludzie z góry będą patrzeć na te książki jak na syf i będzie się słyszało "e, to
jakieś g***o nie kupuj tego". Przyszłości nie da się przepowiedzieć ale można przewidzieć skutki
niektórych postępowań.


Ci co mieli przeczytać - przeczytali już dawno...
obecnie przeważnie sięgają po Sapkowskiego Ci którym podobał się film (są tacy?)
Ci, którym książkę polecono, lub słyszeli że dobra...
Ci, którzy czekają na grę komp.

na pewno taka akcja nie zniechęci nikogo do książki - bardziej zaciekawi grą/książką
takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest profanacja ale komercja, tak czy siak moim zdaniem nie będzie tego skutków ubocznych. Ha co więcej to może nawet podnieść prestiż Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:39, Haldir (Mormoth) napisał:

Czy da się bardziej sprofanować Geralta, niż to zostało zrobione w filmie i serialu? ;)

Raczej nie :) Ale wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować