Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 00:00, Sztab Wyborczy napisał:

„Debata zapoczątkowana na stronie niezależnego kandydata Geralta. Aby dowiedzieć
się więcej – wejdź na www.geralt.pl!




W jaki sposób powinna przebiegać współpraca Geralta z najsilniejszymi partiami politycznymi?


Geralt jest kandydatem niezależnym, jednak by realizować oczekiwania swojego elektoratu będzie
zmuszony czasami współpracować z działającymi w sejmie najsilniejszymi partiami politycznymi.
Tu jednak rodzi się pytanie - czy lepsza będzie współpraca z jedną z partii - której program
jest najbliższy dążeniom wiedźmina - na wyłączność? Czy też może niezależna współpraca - za
każdym razem z tą partią - z którą będzie po drodze przy rozwiązywaniu konkretnych problemów?



Które punkty programu politycznego Geralta są najistotniejsze, i jakich brakuje?


Program który zamierza Geralt zrealizować po wejściu do parlamentu będzie rozbudowywany o oczekiwania
elektoratu. Dlatego będziemy, jako jego sztab wyborczy, zobowiązani za informowanie nas - które
punkty programu Geralta są wg Was najważniejsze i jakie powinny się jeszcze w tym programie
znaleźć?


Czy ktoś taki jak Geralt - poradzi sobie w dzisiejszym sejmie?


Sejm to polityka, krasomówstwo, układy i układziki, wywracanie kota ogonem i dzielenie włosa
na czworo. Zmiana barw i poglądów z dnia na dzień jest normą, a brak konkretnej wiedzy standardem.
Czy ktoś tak prostolinijny, ale i zdrowo myślący, nie znoszący fałszu, może skutecznie zajmować
się polityką i działać dla dobra kraju?


Sztab Wyborczy kandydata spoza układu zaprasza do dyskusji! (Przeciwnicy będą banowani)


Geralt(choc nie gram w dosyc brutalne gry wiem kto to jest:) powinien założyć partię z p Edwardem A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja praca się przedłuża, ale kto wie, może już w piątek będę mógł wysłać. Akurat, przed ciszą wyborczą :D Widzę, że konkurencja niezła, ale wciąż wierzę w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 21:24, stasiecki napisał:

Jak dla mnie to jeden z lepszych plakatów jakie widziałem, naprawdę fajny. Tylko czemu taki
mały ?


Niestety format zdjęcia tej drogi nie pozwalał mi na zrobienie większego plakatu. Po prostu zdjęcie było zbyt małe.
Tak z resztą jest ze wszystkimi moimi plakatami. No, ale jest czytelny to najważniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, z jednej strony szkoda, że wiedźmina w rządzie nie mamy, bo z całą pewnością byłoby konkretnie. Z drugiej strony - kto czytał sagę ten wie, że ten koleś za często miewa wątpliwości i lubi czasem pozostawać neutralnym, mimo, że przydałby się każdej ze stron konfliktu.
Besides, nawet na niego znajdzie się bata. Jakby za bardzo zaczął mieczem wymachiwać, to by na niego nasłali CBA, a jakby agentów znakami przeżegnał, to wojsko by go zdjęło. Nawet wiedźmin dupa, kiedy ludu kupa, pamiętacie? Poza tym salwy artyleryjskiej to nawet znakiem heliotropu nie wychwyci :)

Nad plakatem pomyślę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 22:15, ostry3000 napisał:

DEBATA III
GERALT vs OLEK

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią na moim GS-ie!


Fajnie, choć Geralt miewał ostrzejsze poczucie humoru i rzadko groził mieczem rozmówcom. Nie jest u Ciebiew nawet w połowie tak ciekawym rozmówcą jak w ''Kwestii Ceny'' ;)

Polska Partia Wiedźminów? Czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 23:06, TissaiaDeVries napisał:

> DEBATA III
> GERALT vs OLEK

> Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią na moim GS-ie!
Fajnie, choć Geralt miewał ostrzejsze poczucie humoru i rzadko groził mieczem rozmówcom. Nie
jest u Ciebiew nawet w połowie tak ciekawym rozmówcą jak w ''Kwestii Ceny'' ;)
Polska Partia Wiedźminów? Czemu nie :)


Ale to jest poważna merytoryczna debata wyborcza :p
Że poczucie humoru Geralta jest bardziej ostre to dobrze wiem :)
Może postaram się bardziej.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w zasadzie to Geralt nie ma obywatelstwa Polskiego, nie może więc być kandydatem do sejmu. W ogóle to nie wiadomo skąd się wziął... Rivia? Słyszał kto kiedyś o takim miejscu na ziemi? Poza tym sam często mówił, że wcale z Rivii nie jest, tylko że to sobie wymyślił.

Jeżeli wyeliminuje wszystkie układy, w tym scalone, to kiepsko będzie - zostanie tylko w książce, bo o grach komputerowych bez układów scalonych można jedynie pomarzyć :D

Poza tym coś się ostatnio gadatliwy zrobił nasz Geralt. Pamiętam czasy, kiedy zamiast rwać się do gadania tylko słuchał, zadawał krótkie pytania, a kiedy go pytano uśmiechał się paskudnie... Jak już zaczynał gadać, to pogrążał się w zbędnej filozofii, której jednak przyjemnie się słuchało.

Szkoda, że zmienił podejście, bo na tego starego Geralta to bym zagłosowała. Na Geralta-Eliminatora już słabiej, bo taki to wejdzie do sejmu i zacznie tą swoją brzytwą machać aż posoka się zcznie oknami na Wiejskiej wylewać.

Nie wiem, czy CDProjekt to tak spaprał, czy tylko fani. Jeśli CDProjekt zrobił a niego takiego pewnego siebie rzeźnika, to zaczynam się zastanawiać, jak go w grze potraktował. Mam szczerą nadzieję, że będzie można zagrać tam prawdziwym Geraltem, tj. troszkę zagubionym i wiecznie zastanawiającym się, co powinien zrobić. Geraltem ze skrupułami.

Może powiecie, że nudniejszego, niż tez tutaj planujący pozabijac wszystkich i wszystko, ale ja myślę, że to właśnie ten tutaj jest nudniejszy, koniec.

20071018090327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jest moze juz na jakims serwisie dostepna recka wiedzmina? Nie przywyklem do kupowania kota w worku, a na chwile obecna Wiedzmin jest takim kociakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:42, Kukowsky napisał:

Cóż... moje pomysły nie zostały do końca wykorzystane, jednak brak czasu robi swoje...



Świetne, bardzo podoba mi sie motyw z urnami na drugim plakacie,"cytaty" na pierwszym również wymiatają :D
Szczerze mówiąc,liczyłem ze nie pojawisz się,jak wiadomo gdzie Kuk tam reszta może pakować walizki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować