Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 16:00, Flash606 napisał:

Wiedźmak nie lubi innych poglądowo. Tak więc spodziewaj się jego wizyty dwa dni po święcie
pieczonego korniszonka na przystanku metra w Pipidówce Dolnej.


Nie lepiej we Włoszczowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:03, Harvenar napisał:

Lol, takiego marketingu bym się nie spodziewał. Jaja w Sejmie już są, nie potrzebny jest tam
Wiedźmin :P


Jak to niepotrzebny? Przecież ktoś musi zaprowadzić ład i porządek Geralt się do tego świetnie nadaje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za idiotyczny temat. Może jeszcze załóżcie partię "Liga przyjaciół Wiedźmina", to dopełnicie czarę goryczy do końca. Jak chcecie robić jaja z ważnej instytucji w kraju, to pojedźcie do dumy, która właściwie mało się liczy w swym państwie.

A ten cały program to najzwyklejsze wepchnięcie produktu ludziom. Wymyślcie coś innego, bo to jest żałosne. Kpina z polityków ok, ale niech zajmie się tym ktoś normalniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 13:45, Arclight napisał:

Ale czy Twoi współpracownicy są T? Bo osoba, która poinformowała mnie o teczce TW "Rivialdo"
zna się na rzeczy. Też ma w IPN swoją teczkę. Ba, ma teczkę nawet na mnie!


Wiem o wszystkim współpracuje z najwyższymi oficerami oraz władzami IPN wiec jestem dobrze poinformowany :)

Co do ciebie to teczka jest ale jest w niej bardzo mało informacji, niezbyt przydatnych :)

PS:Sorry ze tak późno odpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:07, ArnoldAnhilator napisał:

Co za idiotyczny temat. Może jeszcze załóżcie partię "Liga przyjaciół Wiedźmina", to dopełnicie
czarę goryczy do końca. Jak chcecie robić jaja z ważnej instytucji w kraju, to pojedźcie do
dumy, która właściwie mało się liczy w swym państwie.


Moja zasada - Nie rób czegoś co zostało już zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:02, Zgodo napisał:

Nie lepiej we Włoszczowej?


Eee tam, Włoszczowa jest przereklamowana ;/. Po za tym lepiej spotkać się w takiej małej wiosce, bo tak facet z białymi włosami z wielkim mieczem w rękach goniący gościa z rzepą, nie byłby niczym specjalnym.

======> Harvenar

Dnia 08.10.2007 o 16:02, Zgodo napisał:

Lol, takiego marketingu bym się nie spodziewał. Jaja w Sejmie już są, nie potrzebny jest tam Wiedźmin :P


Wiedźmin co najwyżej te jaja skończy (albo i odetnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo oto kandydat na którego oddam swój głos. Jedyna osoba która ukróci kłótnie polityków i zrobi porządek w Sejmie. Nie będzie strajków bo on im zapobiegnie, nie będzie bandyctwa i chuligaństwa bo on temu zapobiegnie! On jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że moja teczka zawiera bezedeury, za to Twoja (a tak, istnieje!) zawiera bardzo ciekawe rzeczy... Koledzy nie powiedzieli? Ojej, to przykre :-)

A teczka TW "Rivialdo" zawiera bardzo ciekawe materiały... W następnej transzy plakatów umieszczę co lepsze smaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Geralt Powinien zrobić swoją partie ,a nie się bawić Jego partia powinna być cicha ,szybka i zabójcza (Konkretna)
2. Bardzo ciekawy Plan ;] Uważam że Geralt powinien załatwić prace scalić kraj i na nowo napisać konstytucje i prawo polskie
3. Geralt jak by przyłożył kilku posłom na pokaz ;] To by siedzieli ciszej niż na sprawdzianie w klasie ;]i by było 100% za ;] bo kto się sprzeciwi ,staje się ofiarą wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:13, Arhont napisał:

W życiu niewidziałem tak dobrego kandydata ! Geralt górą ;]

Tak! Może Geral zjednoczy polaków :) I wtedy.. ludzie będą chodzili na wspólne polowanie na strzygi :)) Fajnie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:13, Arclight napisał:

Wiem, że moja teczka zawiera bezedeury, za to Twoja (a tak, istnieje!) zawiera bardzo ciekawe
rzeczy... Koledzy nie powiedzieli? Ojej, to przykre :-)


Masz dostęp tylko do materiału który nie jest objęty klauzurą Ścisłe Tajne resztę dok. przechowuje w BARDZO bezpiecznym Miejscu do którego tylko ja mam dostęp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:14, Jan Czarny napisał:

1.Geralt Powinien zrobić swoją partie


po co mu partia? Bedzie rzadzil sam ^^

Dnia 08.10.2007 o 16:14, Jan Czarny napisał:

2. Bardzo ciekawy Plan ;] Uważam że Geralt powinien załatwić prace scalić kraj i na nowo napisać
konstytucje i prawo polskie


dokladnie, i ze slownika skasowac terminy takie jak: bezrobocie, korupcja, elity, układy, oczywista oczywistosc...

Dnia 08.10.2007 o 16:14, Jan Czarny napisał:

3. Geralt jak by przyłożył kilku posłom na pokaz ;] To by siedzieli ciszej niż na sprawdzianie
w klasie ;]i by było 100% za ;] bo kto się sprzeciwi ,staje się ofiarą wilka.


xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:07, ArnoldAnhilator napisał:

Co za idiotyczny temat. Może jeszcze załóżcie partię "Liga przyjaciół Wiedźmina", to dopełnicie
czarę goryczy do końca. Jak chcecie robić jaja z ważnej instytucji w kraju, to pojedźcie do
dumy, która właściwie mało się liczy w swym państwie.

Za przeproszeniem, ale chyba tylko ktoś kto jest politykiem, albo jest nie do końca normalny (jedno nie wyklucza 2) może podchodzić do tego sejmu z powagą. A polityków kazdy może sobie wyśmiewać w jakikolwiek sposób, ot, takie ryzyko zawodowe, a jak ci się taka forma promocji żartobliwa i zabawa, to się nie baw w to nie wchodź na stronę wiedźmina oraz do tematów o nim, kto Ci każe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:17, Lechu21 napisał:

a później gdy Geralt zjednoczy polaków to dzieci się będzie kształcić w walce mieczem i czarami
w szkole ;)


I Polska będzie miała potężną armię i podbije cały świat!!! Buahah ( demoniczny śmiech ) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:19, kordzio1 napisał:

Za przeproszeniem, ale chyba tylko ktoś kto jest politykiem, albo jest nie do końca normalny
(jedno nie wyklucza 2) może podchodzić do tego sejmu z powagą. A polityków kazdy może sobie
wyśmiewać w jakikolwiek sposób, ot, takie ryzyko zawodowe, a jak ci się taka forma promocji
żartobliwa i zabawa, to się nie baw w to nie wchodź na stronę wiedźmina oraz do tematów o nim,
kto Ci każe?


Właśnie! I taki pies Dorna ( Saba chyba się zwie ) może poczuć się urażony publikacją w TVN24! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:21, Zgodo napisał:

> a później gdy Geralt zjednoczy polaków to dzieci się będzie kształcić w walce mieczem
i czarami
> w szkole ;)

I Polska będzie miała potężną armię i podbije cały świat!!! Buahah ( demoniczny śmiech ) xD

Nie nie, niby jak gdy te dzieci tuż po ukończeniu szkoły czy wiedźmińskiego uniwersytetu wyjadą za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować