Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 22:56, Vuko Drakkainen napisał:

Wie ktoś gdzie można sobie załatwić taki za**iasty plakacik z Geraldem jako kandydatem ;)?


Przypominam, że wulgaryzmy na forum są niemile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:47, walgierz napisał:

> Wie ktoś gdzie można sobie załatwić taki za**iasty plakacik z Geraldem jako kandydatem
;)?

Przypominam, że wulgaryzmy na forum są niemile widziane.


a to przepraszam! oglądałem "włatcy móch" i poprostu jakoś mi sie słowo od nich użyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:26, Liqid napisał:

Po ciszy wyborczej ;)
To przedstawię całą mą pracę : http://www.youtube.com/watch?v=TqBSlkN_U3o . Sporo mnie pracy
kosztowała, mam nadzieję, iż się spodoba. :)

Bardzo fajne:) Tylko naastępnym razem postaraj się lepiej wycinać obiekty do fotomontażu:) lub poproś kogoś o to:) Film Świetny,muzyka bardzo fajnie dopasowana, sporo humoru:) 8/10 (za złe wycinanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:49, Ascont napisał:

świetne! tylko tam na końcu za szybko obrazki szły.

Geralt jest dynamiczny, musi się dostosować do muzyki ;) Właściwie to tylko te 3 obrazki, gdy przerzuciłem na następny track, a nie mogłem pozwolić, by przy takiej muzyce leciało wciąż powoli, bo nie pasowałoby do siebie. Ale sądzę, że to nie taki wielki problem ;)

Dnia 22.10.2007 o 08:49, Ascont napisał:

Daje 9,5/10

Dzięki, cieszę się, że się podoba.

Bartek 93

Dnia 22.10.2007 o 08:49, Ascont napisał:

Bardzo fajne:) Tylko naastępnym razem postaraj się lepiej wycinać obiekty do fotomontażu:) lub poproś kogoś > o to:)

Wiesz, to jednak amatorka, używałem GIMPA, ale brak z nim doświadczenia swoje daje. Co do proszenia kogoś - raczej nie chciałem - jeszcze bym komuś pomysł podsunął xP

Dnia 22.10.2007 o 08:49, Ascont napisał:

Film Świetny,muzyka bardzo fajnie dopasowana, sporo humoru:) 8/10 (za złe wycinanie)

Heh, też dzięki. Ciekawe, czy ten ogrom pracy, jaki wykonałem [a pracowałem chyba ponad 10 godzin] będzie doceniony ;) Może uznają ten filmik i może też mi uda się coś wygrać. Z tego co wiem konkurenta w tej kategorii mam jednego, więc nie tak źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:26, Liqid napisał:

Po ciszy wyborczej ;)
To przedstawię całą mą pracę : http://www.youtube.com/watch?v=TqBSlkN_U3o . Sporo mnie pracy
kosztowała, mam nadzieję, iż się spodoba. :)

Liquid, filmik bardzo fajny, ale to nie fair wobec innych. Albo robimy plakaty, albo spoty. Wiele osób mogłoby zrobić naprawdę świetne filmiki gdyby tylko wiedzieli, że można.

Napisy niestety bardziewne :F
Już lepiej byłoby się zdecydować na jedną czcionkę, a tak w pewnym miejscu masz nawet napis zrobiony jakąś ozdobną i ł wstawione z normalnej, bo w ozdobnej nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:42, Monastor napisał:

Liquid, filmik bardzo fajny, ale to nie fair wobec innych. Albo robimy plakaty, albo spoty.
Wiele osób mogłoby zrobić naprawdę świetne filmiki gdyby tylko wiedzieli, że można.

Wykazałem inicjatywę po prostu i tyle ;)

Dnia 22.10.2007 o 17:42, Monastor napisał:

Napisy niestety bardziewne :F (...)

Nie mogłem się zdecydować na jedną czcionkę, uważałem, że lepiej różne, pasujące do różnych scen. A te 2 przypadki, gdy był problem z polfontem. Cóż, początkowo tego nie zauważyłem, a później już zostawiłem, bo mi się jednak podobał napis. ;/

jaholek
Oczywiście Ty z palcem w nosie zrobisz lepsze :P Akurat zarzucanie statyczności i braku ruchu screenom to przegięcie. Bo z nich korzystałem. Filmu przecież nie stworzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he. może nie od razu że jakieś super bym zrobił ;]
to z czcionkami to też nie najlepiej że sa różne w jednym slajdzie

a mając do dyspozycji jednego screena da się wprowadzić element ruchu, chociażby zbliżając, ale to taki najprostszy

ale muzyka jest gut i pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO robi go Marszałkiem Sejmu. Bo nikt tej fuchy nie chciał... A Wiedżmin, owszem z chęcią będzie "rąbał" niekulturalne zachowania na sali Sejmowej, tak że transmisja dostanie znaczek od 16 lat (a dzieciaki i tak będą oglądać ''zakazany owoc'' i włączą się w życie polityczne kraju - popatrzmy ile jeden Wiedźmin będzie miał zasług ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie potwierdziły się wcześniejsze sondaże, gdzie Geralt miał 120%, a reszta, jakby utworzyła koalicję -20%. Chociaż z drugiej strony, teraz przynajmniej Geralt nie będzie musiał robić rundki po sali sejmowej przy każdym głosowaniu, by nacisnąć przycisk, że się zgadza ze swoim pomysłem. W końcu byłby sam na tej sali. Chociaż, gdyby był tam sam, pewnie zmieniłby konstytucję by nie musiał głosować i bylibyśmy pierwszym krajem z monarchią wiedźministyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:23, Liqid napisał:

Bartek 93

No widać ostre niedouczenie:)
Mogłeś poprosić choćby mnie:) Raczej ładniej bym to obrobi, a pomysłu bym nie gwizdnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować