Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świadomość antywirusowa rodem ze Stanów

52 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 16:41, Spector 109948 napisał:

@Domek: Może miał on na myśli ludzi którzy nie potrafili pokazać określonych krajów na mapie
a także tych co podają głupie odpowiedzi w teleturniejach.


Przede wszystkim ich.

@Domek: rzeczywiście, może wyraziłem się zbyt... surowo na temat Amerykanów, ale jednak, jakby nie patrzeć tamten naród głupieje coraz bardziej. Choć niestety nasz w zasadzie też. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:14, Azuredragon napisał:

@Domek: rzeczywiście, może wyraziłem się zbyt... surowo na temat Amerykanów, ale jednak, jakby
nie patrzeć tamten naród głupieje coraz bardziej. Choć niestety nasz w zasadzie też. :(


Tak to się akurat przykro składa, że głupota się po prostu najbardziej rzuca w oczy i to w każdym narodzie. :)
A w cywilizacji Internetu, w której "każdy może się wyrazić" rzuca się w oczy jak nigdy wcześniej w historii. Ot cała tajemnica, nie wydaje mi się jednak, żeby statystyczny obywatel dowolnego państwa "głupiał". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.10.2007 o 17:33, Olamagato napisał:


Tak więc masz dużo szczęścia. :)


wiem ale w ustawieniach moge go wlaczyc albo wylaczyc i zgadnij jaka mam opcje? i taka mialem od samego poczatku bo jak go wlacze to nic mi nie dzialalo.
wiesz kiedys jak mialem zwykly modem od neo tez jak mialem czysty win tez po 5 sek cos juz mialem, wtedy zanim zainstalowalem stery instalowalem anty+fire. teraz nic nie potrzebuje i win stoi juz kolo 5 miechow i 0 problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, może lepiej robić takie badania w Europie. Odmienne stany świadomości... No ale nie czepiajmy się głupich, za to że się tacy urodzili. Ja mam mojego słodkiego pupila avasta! i jestem w pełni zadowolony. Zero wirusów. A robaczki usuwam za pomocą Ad-Aware i styka. Tylko dlaczego ludzie ciągle mają z tym jakieś problemy? Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 14:03, Domek napisał:

A ja napiszę tak - od dobrych kilku lat nie mam żadnego antywirusa, antyspyware''a, nic takiego.
Bo ochrona przed robactwem spowalniającym komputer i utrudniającym pracę za pomocą innego robactwa,
równie mocno spowalniającego komputer i utrudniającego pracę, mnie nie przekonuje.

Ale przy tym wszystkim nie mam żadnych, najmniejszych problemów, a system ostatnio reinstalowany
był z 1,5 roku temu. Wystarczy mi router z wbudowanym firewallem i zwykła windziana zapora.

Przy okazji legalny soft i niewłażenie na podejrzane stronki. I z głowy.


To samo chciałem napisać.
Ja mam co prawda avasta zainstalowanego i świetnie się spisuje. Nie otwierać podejrzanych meili, nie wchodzić na podejrzane strony, nie ściągać craków i programy freeware ściągać TYLKO z oficjalnych stron (i tylko znane dobre programy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... wypas obrazek, hacker jak by zrobił taki wirus że zamiast oryginalnych napisów Windowsa to dał by coś takiego jak ten obrazek xD.
A tak na poważnie to chyba każdy wie że jak ma się neta to trzeba mieć antywirusa bo to przecież podstawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NoD32 jak antywir, bez firewall''a. Firewall''e mnie irytują tymi wyskakujacymi okienkami, ustawieniam reguł dostępu niektórych aplikacji do internetu, to mnie naprawde wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować