Zaloguj się, aby obserwować  
BigM

Rein - na silnikach na Wii nie da się zarobić

7 postów w tym temacie

Wii jest stworzone do prostych, zabawnych i najlepiej zespołowych gier i mini-gierek. Robienie na niego produkcji takich jak GoW, Bioshock czy Unreal Tournament III po prostu mija się z celem. Poza tym ważną częścią tych gier jest piękna grafika. A Wii takiej grafy po prostu nie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam w ... (gdzies) owe "high-endowe efekty graficzne", kozacza tak tym silnikiem, pusza sie wszedzie, a Wii nie jest konsola stawiajaca na super-hiper-ultra efekty graficzne, tylko na innowacyjnosc i zupelnie inna rozgrywke :/

Bardziej to na reklame wyglada "Ej zrobilismy super hiper mega wypasiony silnik a Wii nie bedzie go mialo bo my trzepiemy WIELKA kase z X360 i bedziemy trzepac z PS3" i to juz kolejny news z tej serii... ja tam zmartwiony nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i obejdzie się, Wii nie jest stworzona do fajerwerków graficznych, tu liczy się (tyle razy wspominana) grywalność i zabawa, mnie tam nie ciągnie żeby pograć w GoW na Wii, od tego są inne kosole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 12:55, Mr Black napisał:

Wii jest stworzone do prostych, zabawnych i najlepiej zespołowych gier i mini-gierek. Robienie
na niego produkcji takich jak GoW, Bioshock czy Unreal Tournament III po prostu mija się z
celem. Poza tym ważną częścią tych gier jest piękna grafika. A Wii takiej grafy po prostu nie
uciągnie.


jak dla mnie nowy Fire Emblem na Wii wyglada kapitalnie, mamy 3D ale jest ten klimat ze starszych czesci :) Jednak mozna zyc bez "high-endowej grafiki" :] Nie wspomne juz o gameplayu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie omyłkowo pojawiła się wiadomość, która była już u nas publikowana. Za to małe zamieszanie najmocniej przepraszamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować