Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze uaktualnienie World in Conflict!

39 postów w tym temacie

trochę tego jest, ale nie jest to taka oszałamiająca liczba kiedy widzę patche do np warchammera to to co jest tu to jest tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście ze wersja na x-boxa wychodzi trochę później :) mam nadzieje ze wszystkie błędy zostaną poprawione i wersja konsolowa będzie idealna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to dla mnie ten patch więcej popsuł niż naprawił, grać się nie da teraz wogóle, wywala mnie do systemu po paru minutach gry, polskie znaki gdzieniegdzie zamieniły się na ? ... eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*piskliwy głos* O jej !!! Wypuścili patch/łate... jakie podniecające !!!
*normalny głos* Tak naprawdę jak ktoś grał to może zauważył z 10% bugów z listy. Druga sprawa (choć nie wiem bo gry nie mam) niektórzy piszą ze ostro chrzani się gra. To nie wiem co super w tym jest z koro (najwyraźniej) firma olała polskiego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy dziś na trenie klanowym, posiadaczom PL wersji WiC kaszanił się co chwilę. Gratulacje CDP, jesteście po prostu świetni, nawet napisać odpowiedzi, czemu tak się dzieje i co robicie w tej sprawie nie potraficie... Choć w sumie po co? Problem sam się rozwiążę, bo przecież ludzie sięgną po wersje ang., nie dość że nie kaszani się, to jeszcze nie trzeba znosić polonizacji. Genialny interes pracownicy CDP!

Ech... kiedy wreszcie ktoś zacznie traktować graczy poważnie po zakupie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd pobrać uaktualnienie do World in Conflict do wersji PL ? Nie mogę znaleźć go na gram.pl Nie mam stałego internetu więc nie mogę skorzystać z aktualizacji automatycznej przez massgate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha wywyala mnie co drugą gre w multi. K*&^% mozna dostac z tą polską wersją. Oczywiście CD projekt milczy i ma nas głeoko w d*^%. Kto kupił anglika to wygrał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 11:19, kiender napisał:

Po zainstalowaniu patcha wywyala mnie co drugą gre w multi. K*&^% mozna dostac z tą polską
wersją. Oczywiście CD projekt milczy i ma nas głeoko w d*^%. Kto kupił anglika to wygrał :/

Zapraszamy na forum wic.gram.pl - tam jest hotfix dla pewnych problemów związanych z wywalaniem gry po instalacji łaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 12:09, hallas napisał:

Zapraszamy na forum wic.gram.pl - tam jest hotfix dla pewnych problemów związanych z wywalaniem
gry po instalacji łaty.


Spróbuje zainstalować. Z tym że jest napisane że ma to poprawić błąd przy starych kartach graficznych mających problem z shaderami. Ja mam nowy sprzęt więc raczej mnie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować