Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo w kościele

60 postów w tym temacie

Kurcze szkoda że u mnie tego nie ma xD... Akurat teraz przygotowuje sie do bieżmowania i mam spotkania z animatorem... zamiast sie nudzić moglibyśmy grac w WiCa np :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryka jest chora.. konstytucja gwarantująca wolność i niezależność sprowadza na nich samych coraz to nowe niedorzeczne wyroki.. chciałbym by sie opamiętali ci biedni ludzie, ale to marzenie nie ma racji bytu bo wiadomo jaka jest natura człowieka - ciągle prze do przodu, ciągle chce więcej.. pazerne @#$%#!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby do mojego księdza przyszli i spytali czy mogą zrobić taką akcje w kościele, to zaraz by na nich rzucił klątwe i zaczął ich ścigac nowiutkim passatem,,,,niestety takiego mam księdza w parafii..:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że mnie zatkało. Rozumiem wciskanie religii do życia społecznego, ale gry w kościele i to Halo? :D Super. Ja chce aby w mojej parafii organizowali lana w CS''a ;) Daj Bóg! (mimo że ateistą jestem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem mojemu kumplowi o tym to od razu spytał się gdzie jest taki kościół. Ostudziłem jego zapał gdy usłyszał odpowiedź in America.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować