Zaloguj się, aby obserwować  
Mumin

Komnata Bractwa Smoczego Serca w Karczmie ,,Smoczy Kufel,,

1142 postów w tym temacie

Mam pytanie - czy ktoś jeszcze tu zagląda?
Od czasów kiedy ja tu pisałem ostatnio jak widać dużo się zmieniło, przede wszytskim bardziej frywolnie watek istnial na starym forum i byl niejako jego ikoną :D

James powrócił w końcu z Akademii, w ktorej to opanował swoją moc magiczną, choć Karczma była niemal nie do poznania, nie wszystko dało się odnowić - część sufitu, który kiedyś nieopatrznie przemalował za pomocą magii na kolor różu, wciąż mieniła się tą barwą. W Karczmie siedziało niewiele osób, nie poznał wielu twarzy. W odległym kącie Karzmy zobaczył portrety swojej braci - Komtur Cool_Zeek przeszdł na spoczynek, dawna Rada Bractwa kroczyła swoimi ścieżkami, a starożytny smok Kain poleciał gdzieś w strone Wschodu na wieść o smaczniejszej strawie pod pretekstem poznawania obcych kultur. Bez zbędnych ceregieli i pytań zszedłem do piwniczki po butelkę wina i gdy już się w nią zaopatrzyłem udałem się na spoczynek do wskazanego mi pokoju.
Leżąc na łóżku James zamyślił się - musi być jakiś sposób by Bractwo odzyskało swoją dawną chwałę! W końcu Dulcynee wciąż mogą grasować po okolicy, Sir Teziel z pewnością wszystkich nie zdołał wytępić.
Zaraz też za pomocą medalionu połyskującego na jego piersi skomunikował się ze swoim smokiem "Idź i poszukaj członków naszego Bractwa - odnajdź naszych przyjaciół bracie!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Del leżąc leniwie na zielonej trawce kontemplowała urodę chmurek i błękit nieba, gdy nagle nieboskłon zasłoniło wielkie cielsko bydlęci....to jest smoka. Bestia zacumowała w powietrzu nieruchomo, pogapiła się chwilę jakby chciała się upewnić, że mały stwór walający się w trawie jest tym czego szuka, po czym ulotniła się w nieznanym kierunku.
- Hmm- pomyślała Del - dawno nie widziałam smoka w tych okolicach, a ten w dodatku wyglądał dość znajomo....Ale smok do smoka podobny.....po czym ziewnąwszy przeciągle przewaliła sie na drugi bok i zaczęła dla odmiany kontemplować trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować