Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

SOLDIER OF FORTUNE PAYBACK - temat ogólny gry

59 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 12:35, Rados-kapcrew napisał:

Ufff... jak się cieszę, że nie mam Visty ;] Swoją drogą ciekaw jestem jakie będzie miał wymagania
nowy SoF.


Minimum System Requirements

. Windows XP/Vista
. Pentium 4 2.5GHz
. 512 MB RAM
. DVD-ROM Drive
. 256MB DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated video card with
. pixel/vertex shaders version 2.0 - ATI Radeon x800 or Nvidia GeForce 6800

. DirectX 9.0c (INCLUDED)
. Mouse and keyboard
. 3.3 GB uncompressed Hard Drive Space
. Sound Card - DirectX 9.0c Compatible


Recommended System Requirements

. Windows XP
. Core 2 Duo 2.0GHz
. 1 GB RAM
. DVD-ROM Drive
. 512MB DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated video card with
. pixel/vertex shaders version - ATI Radeon x1900 or Nvidia GeForce 7900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała być budżetówka, a ja tu widzę, że naprawdę niezła gra powstaje - oby tylko miała bardzo niskie wymagania sprzętowe :D

EDIT:
I kij... PX 2.0... Jak zwykle myślałem, że może w końcu jakaś gra wyjdzie, w którą będę mógł pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, że nie wiem gdzie detale zmienić automatycznie mi się wszystko chyba na max ustawiło bo
wszystko wygląda cudownie. W opcjach w grze można tylko rozdzielczość zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czemu na moim sprzęcie w grze pojawiają się artefakty (najczęściej na drzewach). pytam się w tym wątku bo tylko w tej grze mi się to dzieje ( no i może jeszcze w BF2). Mam najnowsze stery do grafiki i nic nie jest podkręcane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy da się tam w jakiś magiczny sposób zmniejszyć detale i parametry gry ?? niewiem jest jakieś zewnętrzne menu ?? albo cos w tym stylu ?? da sie wyłączyć cienie, antylasing itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakieś demo tej gry? Bo w SoF2 grałem długo, teraz mam nowego kompa, i zanim kupię Payback to chciałbym zagrać w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy da się tam w jakiś magiczny sposób zmniejszyć detale i parametry gry ?? niewiem jest jakieś zewnętrzne menu ?? albo cos w tym stylu ?? da sie wyłączyć cienie, antylasing itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie przeszedłem tą grę i stwierdzam że jest całkiem przyjemna. 2 ostatnie misje to przegięcie ale i na nie jest sposób. Na robo-bosów wystarczy wyskoczyć z nożem i z bliskiej odległości nawalać Q. Zazwyczaj nie zdążą oddać strzału. Sama gra zalatuje budżetówką ale ma parę fajnych zapadających w pamięć momentów - POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 08:57, Evil_Khan napisał:

Na robo-bosów wystarczy wyskoczyć z nożem i z bliskiej odległości nawalać Q.


He - ten sposób już bardzo dawno temu odkryłem i to przez przypadek ;p kiedy
byłem schowany za ścianą i podbiegł jakiś do mnie chłystek - wtedy nie wiedziałem,
że to boss i na chama kroiłem go nożem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 11:53, YaReX napisał:

> Na robo-bosów wystarczy wyskoczyć z nożem i z bliskiej odległości nawalać Q.

He - ten sposób już bardzo dawno temu odkryłem i to przez przypadek ;p kiedy
byłem schowany za ścianą i podbiegł jakiś do mnie chłystek - wtedy nie wiedziałem,
że to boss i na chama kroiłem go nożem ;)

Najśmieszniejsze że w poradniku gry-online autor radzi wręcz by nie dopuścić bosa za blisko i nie dać się podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 12:05, Evil_Khan napisał:

> > Na robo-bosów wystarczy wyskoczyć z nożem i z bliskiej odległości nawalać Q.

>
> He - ten sposób już bardzo dawno temu odkryłem i to przez przypadek ;p kiedy
> byłem schowany za ścianą i podbiegł jakiś do mnie chłystek - wtedy nie wiedziałem,

> że to boss i na chama kroiłem go nożem ;)
Najśmieszniejsze że w poradniku gry-online autor radzi wręcz by nie dopuścić bosa za
blisko i nie dać się podejść.


No właśnie :D Nie powiem, że tradycyjnie jest to do wykonania, tyle że to za-za-za-męczące.
Może autor nie lubi eksperymentować i walczy tradycyjnie - na odległość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pożyczyłem SoF:P od kumpla. Przeszedłem go w dosłownie 3 godziny. Aż mi się wierzyc nie chciało jak zobaczyłem napisy końcowe. Jest to, paradoksalnie, budżetówka z dośc wysokim budżetem, co widac. Fabuła jest tylko wymuszonym tłem (nawet nie wiem o co w niej chodziło, nie słuchałem dialogów), misje sztampowe i w ogóle zalatuje grą z najniższej półki. Jednak o dziwo jest grywalnośc, po prostu chciało mi się w to coś grac. Zasługa tego to m. in. niezła grafika, brutalnośc (chociaż w dwójce była lepiej zrobiona, w Payback nie przyłożyli się do tego aż tak bardzo) oraz duża liczba, dośc dobrze odzorowanych broni. Raczej do niej nie wrócę i nie zamierzam kupowac swojego egzemplarza (3h prostej sieki za kilkadziesiąt zł to śmiech na sali), ale gry będzie w jakimś CDA, to może skuszę się jeszcze raz na wyłączenie mózgu na 3 godziny ;) Odemnie 6/10 (2 pkt. za wysoką grywalnośc jak na budżetówkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować