Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony i reklamy w grach

28 postów w tym temacie

Ech... Wszędzie te reklamy... niedługo otworzymy lodówke, a w szufaldce z warzywamy wyswietli się reklama genetycznie modyfikowanej przyszłości...
Ale czarne wizje na bok; mam nadzieję, że reklamy beda się komponować z serwisem/grą... no i nie będą zbyt natrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat z każdej strony atakuje nas reklamami i nawet w wirtualnym świecie, gdzie dotąd możliwy był od nich odpoczynek, zostaniemy zmuszeni do oglądania tych paskudnych reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak....już niedługo podczas ładowania się poziomów/rozdziałów/map będziemy oglądać ekrany z podpaskami czy innymi prochami do prania....straszna wizja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:49, GungravePL napisał:

No tak....już niedługo podczas ładowania się poziomów/rozdziałów/map będziemy oglądać ekrany
z podpaskami czy innymi prochami do prania....straszna wizja. :P

gdyby to obniżyło ceny gier to ja jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:52, gracz 155 napisał:

> No tak....już niedługo podczas ładowania się poziomów/rozdziałów/map będziemy oglądać
ekrany
> z podpaskami czy innymi prochami do prania....straszna wizja. :P
gdyby to obniżyło ceny gier to ja jestem za

A obniży ceny , może nawet bardzo ;]

Ale tam w Home mi pasują reklamy, w końcu trzeba coś płacić za tą darmowość internetu w PS3..... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem nadzieje że reklamy nie obejmą swoim władaniem gier a tu lipa ale może coś z tego będzie może ceny gier spadną jeślii tak to mógłbym cierpieć takie katusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie juz nawet w grach będą reklamy. Wszędzie tylko te reklamy i reklamy, mam tylko nadzieję że będzie tych reklam równie mało co do tej pory czyli tylko jakies tam plakaty na ścianach i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... już widzę: idzie se koleś przez jakieś podziemia, mrok, groźba ataku zza rogu przez jakiegoś szkieleta, a tu nagle wyskakuje reklama simplusa z turkiem i arabem: "pstryk, pstryk, pstryk" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no reklamy znowu............nie mam nic przeciwko jesli np idzidzie sie ulicą w nowym gta a na oknie sklepu reklama pepsi to by dodało realizmu nico ale np w MoH reklama pod jakimkolwiek wzgędem zepsuje klimat.....wszystko zalezy od wykorzystania pomysłów oraz pomysl na ukazanie jej...jednak ogólnie oczywiście jestem przeciw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest plus reklam w grach - będą one tańsze lub całkowicie darmowe. Co się chwali. :) Ale nie rozumiem reklam w CS 1.6 np. Toż to głupota. No ale co ja mogę zrobić, odwiedzić Valve? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem by gry z reklamami były tańsze, te reklamy to tylko takie dodatkowe źródło zarobku dla tamtych firm.
Reklamy mogą być, spokojnie... byle na pudełku był wielki napis o tym informujący. Dzięki temu na pewno nie kupię ;) Chyba, że to będą reklamy w stylu logo samochodu, komputera, a nie jakieś duże plakaty to wtedy może być.
Za to fajnie, że w internecie na stronach mam malutko reklam, większość ładnie poblokowanych i jak szybko się strony wczytują dzięki temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować