Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 4 w sklepie gram.pl!

85 postów w tym temacie

gram.pl

Sklep gram.pl rozpoczął dziś przyjmowanie zamówień przedpremierowych na najnowszą odsłonę słynnej serii FPS-ów. Call of Duty 4: Modern Warfare, pierwsza część zrywająca z dotychczas charakterystyczną dla cyklu tematyką, dostępna jest u nas na trzy platformy, w tym PC (już za 79,90 PLN).

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty 4 w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grę Call of Duty 4 już teraz zamawiać można przedpremierowo w sklepie gram.pl, na trzy platformy - PC (już za 79,90 PLN), PlayStation 3 (już za 249 PLN) oraz Xboksa 360 (już za 249 PLN).

Kliknij, aby zamówić grę Call of Duty 4 (PC) już za 79,90 PLN.
Kliknij, aby zamówić grę Call of Duty 4 (PS3) już za 249 PLN.
Kliknij, aby zamówić grę Call of Duty 4 (X360) już za 229,90 PLN."

Mały błąd z cenami na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra cena jak na premierówkę, Call of Duty 2 jak się znajdzie za tą cenę to dobrze, nie licząc promocji w związku z otwarciem nowego Media Marktu (ostatnio drugi w Krakowie) i Saturna (Gdańsk Wrzeszcz) za 19,99zł i później sprzedają na allegro powyżej 50 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:13, misioo napisał:

Dlaczego w grach zawsze wojują ze sobą Rosja i Ameryka?

Tam zawsze... ostatnio to chyba rolę Rosjan przejęli terroryści.
Acha, w grze nie walczymy z rządem rosyjskim tylko z jakimś separatystą, pokroju Stalina, które tęskni za starymi,dobrymi (jak dla kogo) czasami ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musze najpierw zobaczyc czy moj PC pociagnie to w akceptowalnym poziomie FPS i z niezla grafika. Jesli tak to zaoszczedze te 140-150zl na wersji na X360. Jak nie... to trzeba bedzie sie szarpnac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra zapowiada sie obiecująco i ta cena ale pare dni temu kupiłem ET:QW z którego jestem bardzo zadowolony. Na razie sie wstrzymuje z cod4 bo jeszcze półtora tygodnia i EK Wiedźmina mam w ręce także cod4 poczeka na swój czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować