Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - najlepsza szesnastka staje do walki!

139 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 23:45, Vojtas napisał:

> Mnie tam ten klocek niezbyt dobrze się kojarzy,

Czyżbyś nie lubił LEGO?

Klimos
> Tak teraz przyszlo mi do glowy, ze skoro jest Mr Klocek z Tetrisa, to brakuje w tym zestawieniu

> pradziadka wszystkich bohaterów gier komputerowych i video - Pana Rakietki z Ponga - pierwszej

> gry w historii :

Fakt - rakietka powinna być - ale Pong nie był pierwszą grą. Pomijając Tennis For Two, pierwsza
była Spacewar!, potem Computer Space.

A co do samego zestawienia: autorzy dobierający tzw. gwarantowane miejsca powinni się wstydzić
- właśnie TAK - że nie uwzględnili choć jednej postaci gier przygodowych, które przed nadejściem
ery FPS/RTS/Acton adventure, były jednym z dominujących gatunków na PC. To że większość społeczności
takie gry omija, nie oznacza, że można je zbywać ot tak - Larry, jeśli już, powinien się pojawić
w pojedynku bez eliminacji, choć jak dla mnie również dobra byłaby każda inna postać z przygodówek
- np. Gabriel Knight, Guybrush Threepwood, Roger Wilco, Sam & Max, Manny Calavera... (osobiście
stawiam na Guybrusha).


Albo Simon the Sorcerer (Żaden tam Szymek Czarodziej, tylko bohater dwóch pierwszych części, w które zagrywałem się bodaj w podstawówce) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże zaraz się ze wzruszenia popłacze :];aż tyle osób głosuje i kibicuje bezimiennemu :D.Po prostu wśród moich kolegów i znajomych jak pytasz grałeś w Baldurs gate II?
On odpowie" tak tak fajowa gra".Spytasz o ice wind dale''a ;
On odpowie "taka tak grałem fajowe";
Spytaj a w Planescape grałeś? On odpowie "Nie a co to?Że mało walki a to gupia gra.Ale ja nie lubię gadać za dużo w grach"
Już myślałem ze nikt nie pamięta o tym bohaterze.Co tu dużo mówić po prostu jest moim kandydatem do zwycięscy.
Niech sie bohater Gothica schowa.
(bez obrazy Gothic to też fajna gra ale Planescape ma lepszą fabułę i bohatera :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Daethmiki zapewne nie grałeś nigdy w Planescape i stąd ta twoja nieprzychylna opinia.
Wydaje mi sie ze kiedy w wydawali Planescape dopiero zaczynałeś swoją przygodę z grami komputerowymi.
Możesz nie znać tej postaci. Wyżej już była podobna sprzeczka. Poczytaj i dowiedz sie dlaczego grzeszysz mówiąc
Planescapie "badziewna gra" ,a najlepiej sam spróbuj odkryć dlaczego bohater jest bezimienny i nieśmiertelny grając.
Może zmienisz zdanie i na przyszłość nie wyrażaj sie o tytułach których nie masz pojęcia.
Swoją droga dalej nie mowie że gothic jest be.Spróbowałem ale mi do gustu nie przypoadł.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że Mario wygra :D Jakby na to nie patrzeć, mój imiennik :D
Dodam tylko, że jestem bardzo zadowolony, z tego względu, iż nie ma Bezimiennego z Gothica ! :D Nie trafia do mnie ta seria gier, tak jak i nie trafia do mnie ten koleś z idiotyczną fryzurką i posturą akrobaty cyrkowego :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zastanawia. Każda karykaturka zawiera jakiś zabawny akcent - a co z Larą? Siedzi sobie normalnie i tyle, nic w tym zabawnego - czyżby więc chodziło o tą skałę za jej plecami? Albo to przypadek, albo autor i tym razem wykazał się kapitalnym poczuciem humoru. Ale ja nic nie wiem, tutaj to już by się musiał pan Freud wypowiedzieć ;))

Acha, jeszcze jedno: marudy - nie marudzić. Zestawienie postaci na początku było losowane. A wyniki głosowania są jakie są - nigdy nie da się zadowolić każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie barkuje jeszcze jednego Bezimiennego - wtedy byłoby sensownie, bo nie widzę związku między bohaterem Planescape i Samem Fisherem. Przez tych dwóch moim zdaniem Versus traci sens (bo z góry wiadomo, że Fisher z takim "gościem" przegra, choć ja zamierzam do tego nie dopuścić :P) No i zgadzam się z witkabem, Jade jest jedną z barwniejszych bohaterek gier, jaką miałem (ogromną) przyjemność sterować i szkoda, że jej tu nie było.
Głosy oddałem. Liczę na zwycięstwo Klocka, Prince''a i Fishera (choć ci dwa ostatni mieli za popularnych na siebie przeciwników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wszyscy narzekają na brak jakichś bohaterów czy jak by to inaczej powiedzieć ikon elektronicznej rozrywki. To na prawdę świetny pomysł aby powstały nowe edycje konkursu z innymi bohaterami.Jeśli to budzi aż tyle emocji czemu ma sie odbyć raz. :D
Dont worry! Bezimienny z gothica na PEWNO pojawi sie w nowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:17, Urbaniak napisał:

Nadal brakuje mi tu wielkich postaci z gier Blizzarda...


Znaczy mówisz o tym wielkim ogrze na lewo od koszar z siódmej misji kampanii Orków? Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:51, hallas napisał:

A może Crocka kojarzysz? Kolejny, zielony, nędzny, uzurpator - doczekał się konwersji na PC.

O! o! o! Tego kojarze :) Zawsze w to grałem u kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi to Lara Croft z Tomb Raidera i Prince z Prince of Persia Princa przeszedłem 2x The Two Trons i jeden raz Dusze Wojownika.Co do tomb raidera męczę się z anniversary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować