Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FF: CC: TYKatPCFafiSDoHaFHDJfGioLSSEaQ na Wii

55 postów w tym temacie

HAHAHA, nieźle, nieźle :)
Jeśli zaś chodzi o samego newsa, to szkoda, że Japończycy są faworyzowani, potem USA, a na szarym końcu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF:CC:tYKatPC to przecież nie jakiś bardzo długi tytuł :)

a co ma niby znaczyć FafiSDoHaFHDJfGioLSSEaQ?

Fighting against flying infernal Spawns Destroyers of Heaven and Filthy Heavy Demons Joining foul Ghouls in old Legendary Struggle Satan Executed and Quested?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FafiSDoHaFHDJfGioLSSEaQ

Flying areoplaine fighting in spectral dimention of horable and firsome headless devils juping frome gigantic indestructible objects laing somewer scaering elfs and (Q)

niestety q sprawiło mi dużo problemu :PP

jak ktoś rozczyta się z mojego nędznego angielskiego to super jak nie to i tak fajna zabawa w dopisywaniu znaczenia tych liter :D

Co do wii i jakichkolwiek gier na te konsolkę to nie ważne jaka gra by nie była mogli by robić na ilość bo tak z gier na wii podoba mi sie tylko my sims i tyle :PP a tak to przynajmniej była by jakaś liczba gier do wyboru.

Tak czy tak jak Rexaw wyżej napisał "Więcej gier na Wii" z resztą się nie utożsamiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... Genialny tytuł news''a. xD

Ciekawe kiedy doczekamy się bardziej rekordowej nazwy gry, a tego FF''a chyba jedynego nie będę posiadać... Skoro to ma być jak Animal Crossing. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa która jest na zdjęciu to Walijskie miasto które ma tylko 58 liter , i jest ono 3 pod względem długości najdłuższa nazwa brzmi bowiem:

Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit I ma ona 172 litery i jest ona zapisana w księdze rekordów Guinnessa jako najdłuższa nazwa geograficzna świata.To coprawda dawna nazwa stolicy Tajlandi, ale nieraz wciąż używana.
Co do newsa to jest to ciekawe FF zrywa z RPG??? I dlaczego gra jest tylko do ściągania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mimo wszystko zbieram na ps3.... mam juz 180 zł z owej zabójczej sumy :)

A nazwa, jak i njus, w porządku, jak mniemam. Choć nie zmienia to faktu, że to chyba najdłuższy skrótowiec w dziejach rozrywki medialnej :D (czy skrót w temacie njusa jest tym oficjalnym? Bo nazwa gry nie ma chyba aż tylu członów…)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować