• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zegarmistrz111

Gry które gramy przez neta-czy to bezpieczne

Pytanie

29 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czy bezpieczne? Hm, no w większości dzisiejsze pozycje zapewniają względne bezpieczeństwo, chociaż wszelakie paskudztwa sieciowe się zdarzają. Podczas grania w UT2004 kilka razy zostały zablokowane wirusy sieciowe, w FlatOucie tego problemu w ogóle nie miałem. Jakieś ryzyko zawsze, jest, no ale no risk no fun :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tam gram, grałem i mam zamiar grać w gry przez neta - ponieważ są ona moim ulubionym typem gier. Jak widze przedrostek MMO to juz wariuje xD Jeżeli ma się Kasperskiego lub inny program antywirusowy, ale według mnie Kaspersky jest najlepszy to jeżeli jest jakiś wirus to antywirus się spyta co zrobić a reszta zależy co wybeirze użytkownik komputera. Pozatym w dużej ilości gier od razu jest też jakiś pogram którego nie widzimy ale on i tak blokuje ddostępn wirusów z gry do naszego kumputera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Można dostać nerwicy, grając na serwerze bez opcji kickowania. Jeśli taki koleś z (w wypadku FPSów) wyskoczy Ci z aimbotem i wallhackiem - może to doprowadzić do przedwczesnej starości i problemu siwych włosów. Zwłaszcza, jeśli na owym serwerze, przed przyjściem lamera, grało się fajnie.
Ale jako takich ''fizycznych'' problemów raczej nie ma - a przynajmniej nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2007 o 14:58, geralt z rivii7 napisał:

nie wiem jak wy ale ja godzinami grałem przez neta w różne gry i nic mi się nie stało

Wiesz mam nakompie dużo ważnych danych i sie boję żebynic nie uszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2007 o 15:06, DJ Szlafrok napisał:

Można dostać nerwicy, grając na serwerze bez opcji kickowania. Jeśli taki koleś z (w wypadku
FPSów) wyskoczy Ci z aimbotem i wallhackiem - może to doprowadzić do przedwczesnej starości
i problemu siwych włosów. Zwłaszcza, jeśli na owym serwerze, przed przyjściem lamera, grało
się fajnie.
Ale jako takich ''fizycznych'' problemów raczej nie ma - a przynajmniej nie powinno.

Mam pytanie jak gram w fife 07 przez neta czy ktoś może przesłać wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.11.2007 o 14:45, Zegarmistrz111 napisał:

> Ale jako takich ''fizycznych'' problemów raczej nie ma - a przynajmniej nie powinno.
Mam pytanie jak gram w fife 07 przez neta czy ktoś może przesłać wirusa.


Teraz wiem, że odświeżanie dosyć starego tematu to po prostu mniejsze zło...
Co do FIFY - raczej nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2007 o 15:00, DJ Szlafrok napisał:


> > Ale jako takich ''fizycznych'' problemów raczej nie ma - a przynajmniej nie powinno.

> Mam pytanie jak gram w fife 07 przez neta czy ktoś może przesłać wirusa.

Teraz wiem, że odświeżanie dosyć starego tematu to po prostu mniejsze zło...
Co do FIFY - raczej nie ma takiej możliwości.

To dobrze teraz bende bardziej spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak dla mnie gry internetowe nie są bezpieczne i do nich trzeba mieć dobrego antywirusa żeby jakieś packudztwo nie weszło do kompa...
np. w grach MMORPG jest ryzyko że twoje konto może być okradzione... :| albo czasami się zdarza że w grach sieciowych grają oszuści którzy używają wspomagaczy zamiast grać fair jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja zbytnio nie rozumiem. Jak mają być niebezpieczne? Jeśli podajesz komuś, Imię, Nazwisko nr. domu to sie nie dziw że później wszystko znika. A co do gier postacie bardzo często zostają okradzione chodź by ze względu słabego hasła. A może postać okradł ci ktoś bliski z gry? Wszystko może sie zdarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jak grałem dwa lata temu w The Crims i na chacie koleś pisał, że sprzedaje konto z 1500 repa w zamian za kod na 25 kredytów (10żł). Dałem mu jeden kod, napisał, że nie działa, dałem mu drugi, tak samo... Straciłem przez gościa 20zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2007 o 15:46, Falconer napisał:

Ja jak grałem dwa lata temu w The Crims i na chacie koleś pisał, że sprzedaje konto z 1500
repa w zamian za kod na 25 kredytów (10żł). Dałem mu jeden kod, napisał, że nie działa, dałem
mu drugi, tak samo... Straciłem przez gościa 20zł ;]

O to własnie i 20 zł w plecy ale ty coś z tego coś miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2007 o 09:16, mateuszbanach0 napisał:

Zazwyczaj jak gra się przez neta w giere, to wypadałoby mieć dobry program antywirusowy. Zawsze
może się coś stać...

No mam własnię mam a-squared Anti-Malware jak sie ktoś orjetuje czy to dobry program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.11.2007 o 16:03, Zegarmistrz111 napisał:

> Zazwyczaj jak gra się przez neta w giere, to wypadałoby mieć dobry program antywirusowy.
Zawsze
> może się coś stać...
No mam własnię mam a-squared Anti-Malware jak sie ktoś orjetuje czy to dobry program?

ja nie wiem, 1 raz słyszę o takim programie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować