Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin Geralt startuje w wyborach!

91 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 17:03, stasiecki napisał:

Całkiem fajnie to jest ale Geralt rzeczywiście wygląda jak kandydat z samoobrony. Trzymam kciuki
za Geralta.


Kiedyś nawet był taki fotomontaż. Lepperowy łeb wklejony zamiast twarzy Żebrowskiego (na plakacie filmu) i podpis "Wieśmin". Swego czasu uznałem to za hańbę i brak poszanowania dla wielkiej postaci (mówię oczywiście o Geralcie :D), ale teraz ten plakat nabiera jakby kolorytu i coraz bardziej zaczyna mi się podobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcje reklamowe mają zaciekawić klienta, a ta akcja to robi

Co do wyborów to i tak nie ma na kogo głosować, młodzi, wybitni ludzie są na listach tylko po to aby wciągnąć do sejmu "zużyty materiał" jakim są politycy którzy są w sejmie od 18 lat <_< Mam nadzieje że wygra PO i w końcu zrobi jednookręgowe mandaty i skończy się robie list, a w sejmie będą Ci których na prawdę chcą ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to świetny pomysł na reklamę. Spójrzmy prawdzie w oczy, jeżeli chodzi o Polskę, to jesteśmy zaledwie podwórkiem w porównaniu do innych narodów, gdzie jaka kolwiek reklama gry komputerowej nikogo nie dziwi. A plakaty wyborcze Geralta to chociaż jakiś oryginalny pomysł jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To brzmi trochę jakby gram robił sobie jakieś żarty. No bez przesady już z tym Wiedźminem. Ale taki Geralt przydałby się w sejmie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:27, Budo napisał:


Czy to przypadkiem nie przeginka? Nie wiem czy wybory są takim dobrym pomysłem do promocji
gier... w ten sposób.


W czasie kampanii dzieje się tyle bzdur, że taka akcja jest humorystyczną odskocznią. W USA od wielu już lat ludzie lansują hasło: Cthulhu for President. Why vote for a lesser evil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że reakcje podzielone... sam twierdzę że to bardzo oryginalny pomysł na reklamę... a jeśliby to nie był żart...to coś na wzór Partii Przyjaciół Piwa - przydałoby sie coś takiego żeby rozładować ten burdel polityczny, a Geralt na pewno by sobie poradził - nie takie strzygi w końcu ubijał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre plakaty to istne perełki :D Ale racja - co za dużo to nie zdrowo. Na każdym kroku Geralt. To już staje się nie nudne, ale denerwujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować