Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2008 w planie wydawniczym CD Projekt!

36 postów w tym temacie

Drogo, poza tym wymagania pewnie będą spore (nowy engine). To ja już wole wersje na X360... (zamiast upgradować leciwego kompa). Ale na plus że będzie patch, po ostatniej porażce (przesunięta premiera + beznadziejna lokalizacja) CDP się czegoś nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES jest warty każdej złotówki! 130 zeta za taką grę to rozumiem przynajmniej, a nie identyczna cena za syfy "arcade" ala Fifa, a wiem co mówię bo przed PES6 grałem namiętnie w "dzieła" EASports. Oby 8 był tak dobry jak 6. Z żalem trzeba będzie stare odstawić bo idzie nowe.
Aha, a myk z angielską wersją i dopiero późniejszym patchem polonizującym jest znakomitą praktyką, którą można by już na stałe wprowadzić. Duża część graczy woli szybsze wydanie po angielsku niż czekać na nienajlepiej lokowaną wersję - vide Borek i Kołtoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt zdecydował się na wydanie gry w angielskiej wersji językowej, tak, by polscy gracze mogli jak najszybciej rozpocząć rozgrywkę.

Tja. Wtopa z zeszłego roku, ot co! :D Dobrze, że wersja będzie angielska, bez plastikowych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo ? Ja nie żałowałbym wydać 150 zł ! (nie jest to nadmiar pieniędzy) Znając CDP grę będzie można kupić dokładniej za 100-110 zł dzięki wirtualnym pieniądzom, i tak zapewne stanieje na czas świąteczny więc trzeba czekać - ja dostane za dobre oceny PES 2008 - po pierwszym semestrze (ahh jak dobrze że w szkole mam 4 semestry xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować