Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Dating sim" na... Xboksa 360

55 postów w tym temacie

troche mi tu nazwa nie pasuje.. Clannad bardziej będzie mi sie kojarzył z muzyka, ale pewnie po tym newsie zapomne że coś takiego w kraju wiśni kwitnącej powstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clannad!? No bez przesady, niech sobie robią gierkę, ale po co nawiązywać nazwą do tak znanej kapeli. To już niech ją lepiej nazwą "Tokio Hotel", pierwsza część nazwy przynajmniej ma coś wspólnego z Japonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super. Ja to wolę iść z prawdziwą dziewczyną na randkę. Tym razem nie mówię o oszczędzaniu kasy jak w przypadku innych dziwnych symulatorów. Bo te 200zł na restauracje i kwiaty to się po jakimś czasie wyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leszczyk, twój nick jest zgodny... to japońska gra a nie chińska -_-

A fanów anime - też japońskie a nie chińskie :P jest dosyć dużo.
Tylko skończony idiota bez szkoły mógłby pomylić Chiny z Japonią :/

Chiny = druk, piłka nożna, kung-fu, xiaolin itp. Obecnie masowy wyrób
Japonia= manga, katany, bushido itp. Obecnie najlepsza elektronika oraz manga&anime

Geez.

A Clannad pewnie będzie hentaicem :P A japończycy mają czasami dziwne fetysze więc hmm...
Ale patrząc po anime (którego pierwszy odcinek został już wyemitowany) ma ładny styl rysunku :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:36, LeszczykPL napisał:

WOW !! Zawsze chciałem zagrać w symulator randek i to po chińsku !!! Nie wierze że takie coś
zrobi "tam" taką furore jak Halo 3 w US i A

Ja też nie wiem jak to możliwe, że Halo 3 robi aż taką furorę w USA. Ci amerykańcy to dziwna banda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:46, Widow4 napisał:

ja sie tym żółtkom nie dziwie jakbyście mieli takie mordy jak oni też jedynie na co moglibyście
liczyc to virtualna randka

o bishonen-ach słyszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:46, Widow4 napisał:

ja sie tym żółtkom nie dziwie jakbyście mieli takie mordy jak oni też jedynie na co moglibyście
liczyc to virtualna randka


żenująca wypowiedź, nie będe ci ubliżal bo szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jedyna podobna gra to 7 Sins i najlepiej się w to gra we dwoje. Myślę, że podobną taktykę można zastosować do tych "symulatorów". Ja tam popieram ich produkcję.
Dzieciarnia co to Chin od Japonii nie odróżnia - WON! To są gry dla dojrzałych (a przynajmniej powinny być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW niespodziewałem się ze w na XBox 460 wyjdzie Clannad, a tak nawiasem jest teraz Anime clannad, sub po angielsku eclipse.no-sekai.com, torrent, na razie tylko 1 odcinek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:55, deuser napisał:

> ja sie tym żółtkom nie dziwie jakbyście mieli takie mordy jak oni też jedynie na co moglibyście

> liczyc to virtualna randka

żenująca wypowiedź, nie będe ci ubliżal bo szkoda słów


jestem rasista i przyznaje sie do tego i obrażam żółtych i ty mi tego nie zabronisz

BTW:nie bedziesz mi ubliżał bo pewnie nie umiesz wymyślec nic ciekwego i madrego

koniec rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować