Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Każdy chyba zna ten program lecący na TVN w środy o godzinie 21:30 (niestety dziś ostatni odcinek). Co sądzicie o tym programie? Mnie się osobiście podoba i to bardzo :) Chcę po tej następną edycję :) Jaki jest wasz faworyt itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:43, PRINCE JANEK napisał:

Każdy chyba zna ten program lecący na TVN w środy o godzinie 21:30 (niestety dziś ostatni odcinek).
Co sądzicie o tym programie? Mnie się osobiście podoba i to bardzo :) Chcę po tej następną
edycję :) Jaki jest wasz faworyt itd.?

Już ostatni odcinek? Ja nawet jednego jeszcze nie widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:43, PRINCE JANEK napisał:

Każdy chyba zna ten program lecący na TVN w środy o godzinie 21:30 (niestety dziś ostatni odcinek).
Co sądzicie o tym programie? Mnie się osobiście podoba i to bardzo :) Chcę po tej następną
edycję :) Jaki jest wasz faworyt itd.?

Mnie bardzo podoba się ten program, tylko jury czasem chamskie...
Moimi faworytami są ten typek co tak sie rzuca jak oszalały na kolana po podłodze i ta ruda laska co tańczy electro i hip-hop :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj bo warto i to nie jest sztywny program typu "Taniec z Gwiazdami" tylko totalny Freestyle :) Super polecam wszystkim! A moim faworytem jest ten co go nazywam "gąbczykiem" (wiecie o którego chodzi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:43, PRINCE JANEK napisał:

Każdy chyba zna ten program lecący na TVN w środy o godzinie 21:30 (niestety dziś ostatni odcinek).
Co sądzicie o tym programie? Mnie się osobiście podoba i to bardzo :) Chcę po tej następną
edycję :) Jaki jest wasz faworyt itd.?

Ja oglądam od początku, nominacje były najciekawsze. Oczywiście dziś też oglądam. Co do faworyta to umiałbym wskazać, ale napisać nazwiskiem czy imieniem... nie ma szans.

Aż dziwne, że jeszcze taki temat nie powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:49, speedraid napisał:

> Każdy chyba zna ten program lecący na TVN w środy o godzinie 21:30 (niestety dziś ostatni
odcinek).
> Co sądzicie o tym programie? Mnie się osobiście podoba i to bardzo :) Chcę po tej następną

> edycję :) Jaki jest wasz faworyt itd.?
Ja oglądam od początku, nominacje były najciekawsze. Oczywiście dziś też oglądam. Co do faworyta
to umiałbym wskazać, ale napisać nazwiskiem czy imieniem... nie ma szans.

Aż dziwne, że jeszcze taki temat nie powstał.

No, zwykle jak coś nowego jest to każdy jak najszybciej zakłada o tym temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:49, Vytrix napisał:

To ktoś to w ogóle ogląda? :) Ja tego nie oglądam - i przyznam szczerze - nic nie straciłem,
przynajmniej tak mi się wydaje ;)

Oj dużo straciłeś naprawdę dużo...

@speedraid - to napisz jakąś ksywą lub czymś w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:49, Vytrix napisał:

To ktoś to w ogóle ogląda? :) Ja tego nie oglądam - i przyznam szczerze - nic nie straciłem,
przynajmniej tak mi się wydaje ;)

Oj straciłeś....moim zdaniem gdyby program leciał na Polsacie (na wsiach raczej nie ma kablówki, a nie każdy ma sate), i był codziennie, to zyskał by dużo większą popularność niż taki Idol :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:55, Sarturias napisał:

> To ktoś to w ogóle ogląda? :) Ja tego nie oglądam - i przyznam szczerze - nic nie straciłem,

> przynajmniej tak mi się wydaje ;)
Oj straciłeś....moim zdaniem gdyby program leciał na Polsacie (na wsiach raczej nie ma kablówki,
a nie każdy ma sate), i był codziennie, to zyskał by dużo większą popularność niż taki Idol
:))



Hehe co do Idola to masz rację xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że programy tego typu są głupie. Kogo obchodzi jak Wojtuś ze wsi pod Warszawą tańczy i czy ten homo z komisji go zwyzywa czy też nie. To chore jest. Idola jeszcze jakoś rozumiałem, ale to? Nie no - w tej telewizji coraz głupsze programy wymyślają. Więcej Wojewódzkiego, mniej dziadostwa! Tyle mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie widziałem i nie mam zamiaru widzieć,wystarczy mi spot reklamowy żeby to wiedzieć ze to shit tak jak inne tego typu programy.Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele fajniejsze emocje wzbudza ten program, lepsze niż "Taniec z Gwiazdami". A bo mianowicie Ci ludzie tutaj niesamowicie CHCĄ tańczyć. I dążą do sławy - to najlepszy dopalacz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak są niesamowici i nie tańczą jakiś nudnych tańców tylko prawdziwe bomby normalnie I przepraszam za błąd w pierwszym poście to nie był ostatni odcinek :P Aha i program teraz trwa od 21:30 do 23:20 widać przedłużyli i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować