Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Nigdy tego nie oglądałem, bo nie mieszkam w Polsce, a poza tym nie trawię takich "szołów"... Ale faktycznie coś w tym programie musi być, skoro nawet Sephirath pozytywnie się o nim wypowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You can dance to przegięcie. Jest jeszcze gorszy od Tańca z gwiazdami. Co w tym fajnego, że jacyś ludzie tańczą przez pare sekund, potem ich wywalają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom moim zdaniem od tanca z gwiazdami oczywiscie ktore sie koncza bo niewiele chce taka wioche se robic
jest o 666% lepsze bo
a) tancza tam ludzie ktorzy to lubia robic a nie dla kasy jak w tancu z gwiazdami
b)maja w tym jakis fajny cel
na koniec chce dodac ze moim faworytem to jest ten co sie bawil w ksiecia persji biegajac po scianach i ten pan ktory tak fajnie hip-hop tanczy i ma zawsze podwinieta nogawke taka dluga skarpetka (sry ze nie pamietam imion i nazwisk ale posiadam wylacznie RAM <pamiec krotkotrwala>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skoro nie wiedzieliście ani jednego odcinka to skąd możecie wiedzieć czy program to porażka. Taniec z gwaizdami jest o tyle słaby, że gwiazdy (czasemo wogóle nie znani ludzie) są amatorami i wykonują tylko najprostrze układy i to niekiedy sztywne a w You can dance są jedynie osoby z tym czymś co potrafi przyciągnąć. Jestem pełen podziwu dla tych kandydatów z najlepszej 16. Moimi ulubionymi postaciami są Maciek "Gleba" Florek i Diana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:05, Abdorion napisał:

Ludzie skoro nie wiedzieliście ani jednego odcinka to skąd możecie wiedzieć czy program to
porażka. Taniec z gwaizdami jest o tyle słaby, że gwiazdy (czasemo wogóle nie znani ludzie)
są amatorami i wykonują tylko najprostrze układy

Tu się zgadzam :P W końcu w YCD to takie sztywniactwo jak w tańcu z gwiazdami nie jest :P I szkoda że wczoraj odpadł "Zibi" fajnie tańczył ale w solówce nie poszło mu najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:16, Abdorion napisał:

/.../

Zibi wymiatał jako osobowość. Wprowadzał taki optymistyczny nastrój i ogólną wesołość xD A
z tym swoim rapem był świetny : )

No tak ale solówka mu niestety nie wyszła, a kto odpadł z dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:17, PRINCE JANEK napisał:

No tak ale solówka mu niestety nie wyszła, a kto odpadł z dziewczyn?


Nie wiem jak się nazywała ale byla z nim w parze. To znaczy, że już 2 para odpadła w całości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program mi się bardzo podoba . A z tancerzy fajny jest duet piotrek i marysia ;) Z piosenek - utwór You''ll Find A Way ( tańczył do niego roofi w solówce ) . Co do jurorów - michałek ładnie po każdym szoruje ;p , a prowadząca niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 17:41, timon 111 napisał:

Program mi się bardzo podoba . A z tancerzy fajny jest duet piotrek i marysia ;) Z piosenek
- utwór You''ll Find A Way ( tańczył do niego roofi w solówce ) . Co do jurorów - michałek
ładnie po każdym szoruje ;p , a prowadząca niczego sobie ;)

Ja tam może z panią prowadzącą nie przepadam, a najlepsza para to zdecydowanie Maciek i Diana - super tańczą, robią dobre show, a gleba to już normalnie legenda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobała tylko część dokumentalna tego programu, tzn eliminacje (moim zdaniem najlepsza i najzabawniejsza część programu) i warsztaty taneczne w Paryżu. Od kiedy zaczęły się finaly i to wielkie kolorowe show, przestałem oglądać ten program. Tak jakoś, wydało mi się to po prostu kolejnym tandetnym prorgramem. Ja sobie poczekam aż zacznie się druga edycja i znowu zaczną prowadzić rekrutację w różnych miatach, a ten telewizyjny show sobie daruje :)

Aha, co do jurorów - uważam, że Michał Piróg choć jest zabawny, to jednak momentami ostro przesadza i jego żarty po prostu stają się mało zabawne, albo wręcz niesmaczne (szczególnie te liczne komplementy jakie prawi kobiecym uczestniczkom programu). Ja bym na jego miejscu uważał co mówię, bo mógłbym (całkiem słusznie) dostać po ryju od chłopaka/ojca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj odpadł Mariusz i Agata - w sumie całkiem zasłużenie :P A Diana jak dała swą solówkę to myślałem że padnę, bo była superowa!! Nic czekam na kolejne odcinki! A co do Piróga to choć jest zabawny to czasem przesadza rzeczywiście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:31, PRINCE JANEK napisał:

No i wczoraj odpadł Mariusz i Agata - w sumie całkiem zasłużenie :P A Diana jak dała swą solówkę
to myślałem że padnę, bo była superowa!! Nic czekam na kolejne odcinki! A co do Piróga to choć
jest zabawny to czasem przesadza rzeczywiście :/

Diana zatańczyła prześlicznie :D też mi sie bardzoo podobało ;) z taka pasją i wogole w szkou byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo, dzisiaj przegięliście, Polacy ;D. Wywalić Piotra to jawny skandal :P. On i Diana powinni pojechać razem na Broadway. Rządzą, dla mnie są najlepsi z tego programu (a szczególnie Tito od nich odstaje, nie znoszę typa :P).

A kto jest Waszym faworytem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować