Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Zupełnie nie wiem jak ten program na mnie działa, ale po obejrzeniu chocby jednego odcinka od razu zapominam o tym że jestem przeziębiony, po prostu od razu nabieram sił i aż życ się chce:) Czekam na drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:04, Clicker napisał:

To jak idzie ktoś z forum na casting? ;P Ja tam nie mogę bo 16 jeszcze nie skoczyłem
;)


Ehh, gdybym miał dostęp do jakiejś szkoły tańca(hip-hop), to może za dwa lata bym się odważył. A tak to nic z tego:(.
A castingi już się zaczęły, i czekam niecierpliwie na IIedycję.
A co byś tańczył^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem, pewnie coś bym wymyślił na szybko i tyle ;P A II edycja zbliża się wielkimi krokami co mnie cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:03, Clicker napisał:

Heh nie wiem, pewnie coś bym wymyślił na szybko i tyle ;P A II edycja zbliża się wielkimi
krokami co mnie cieszy ;)


Doczekać się nie mogę:P Ale nawet szybko zleciało od I edycji.
Kurde, chciałbym się nauczyć tańczyć hip hop, ale nie mam warunków, i to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:37, Patryk Mogilno napisał:

To jest portal o grach! A nie o jakis tandetnych programach! Takie cos to nie tu!

Jakbyś zauważył (nie zauważyłeś) forum jest ogólno tematyczne i są różnorodne tematy. Więc biorąc to pod uwagę, Twój post to OT i spam :P A dlaczego nie tu? Zabronisz, czy co?

II edycja sie zbiża ale moim zdaniem nie dorówna jedynce. Z jednego powodu: pierwsze edycje są zazwyczaj najlepsze ^^ Ale fajnie będzie znów ciekawego dla oka zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:40, wip_01 napisał:

II edycja sie zbiża ale moim zdaniem nie dorówna jedynce. Z jednego powodu: pierwsze
edycje są zazwyczaj najlepsze ^^ Ale fajnie będzie znów ciekawego dla oka zobaczyc ;)

No tak jedynka biła rekordy i w ogóle, ale ja i tak mam nadzieję, że II będzie równie udana ;)

@Patryk Mogilno ====> Człowieku dobijasz mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:37, Patryk Mogilno napisał:

To jest portal o grach! A nie o jakis tandetnych programach! Takie cos to nie tu!


Jakbym nie dbał o swój status mogły by się posypać bardzo brzydkie słowa...
Człowieku a tematy o muzyce, o książkach, jakieś quiz''y o serialach to są tematy o grach?!...

A co do IIedycji. Mam nadzieję że będzie równie dobrze jak w I edycji, teraz tyle ludzi przychodzi na castingi, że po prostu musi się trafić ktoś na miarę Roofiego, Gleby lub innych z I edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:11, kedzior141 napisał:

Jakbym nie dbał o swój status mogły by się posypać bardzo brzydkie słowa...

Nie no spokojnie. Już pewnie zrozumiał ;)

Dnia 10.02.2008 o 13:11, kedzior141 napisał:

A co do IIedycji. Mam nadzieję że będzie równie dobrze jak w I edycji, teraz tyle ludzi
przychodzi na castingi, że po prostu musi się trafić ktoś na miarę Roofiego, Gleby lub
innych z I edycji.

Pewnie tak, ale zauwazmy jedna rzecz. Nawet jeżeli ktoś będzie poziomem dorównywał im to kogo będziemy kojarzyć z YCD? Roofiego i Glebę, bo byli w pierwszej edycji, to zapada najbardziej w pamieć. Jednak nie sądzę ze będzie ktoś kto im dorówna ponieważ jeżeli by takowy byl to by wział udzial w pierwszej edycji a nie czekal na drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz ile osób tak się nakręciło I edycją, że zaczęli tańczyć, i spróbują swoich sił.
Ten program to dopiero początek, oni będą się dopiero rozwijać. Swoją drogą ciekawe jak tam gleba na Broadway''u^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:24, kedzior141 napisał:

/.../


No tak, ale to bedzie różnica. osoby które tańczyły już wcześniej i wystąpiły w pierwszej edycji, a osoby które się nakręciły i wystąpią w drugiej. Moim zdaniem inny poziom to jest. Może bedą ale w końcu jaka jest rola programu? Żeby wygrać kase i Broodway czy zeby zachęcić młodzież do tańczenia. Stawiam na to drugie, bo jak widać się to udaje.
Gleba na Broodwayu? Przeciez to gdzies w studiu TVNowskim będzie pewnie xD Nie no joke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że sobie go obejrzę a tu wyskoczyło mi takie coś:Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania zgłoszenia o posiadaniu praw autorskich przez TVN S.A.. Ale i tak go kiedyś obejrzałem bo ten program regularnie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:33, wip_01 napisał:

> /.../
zeby zachęcić młodzież do tańczenia. Stawiam na to drugie, bo jak widać się to udaje.



Racja, rzeczywiście program zachęca do tańca.
Ale może jest jeszcze ''trzecia'' grupa osób, którzy tańczyli, i dopiero po obejrzeniu I edycji odważą się wystąpić.
Dominik000
Fajne były na YT filmy z YCD, ale właśnie prawa autorskie TVN... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować