Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 20:02, Clicker napisał:

W końcu co nie?


No jasne:) ile ja się naczekałem...;]

>Ja się cieszę, wrócę do oglądania tego zacnego show i wieczór z głowy

Dnia 02.03.2008 o 20:02, Clicker napisał:

;P Ale warto.


Co tam wieczór:) Ja w szkolne dni jak leciały powtórki o 1 w nocy oglądałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pierwszy i drugi odcinek złe nie były, ale tancerze też nie zachwycali (chociaż było kilka wyjątków). Oczywiście Władzia rządzi. Dzisiaj też może być ciekawie i oby było. Zaskoczeniem dla mnie był płacz Piergoa, normalnie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 15:33, PRINCE JANEK napisał:

Heh pierwszy i drugi odcinek złe nie były, ale tancerze też nie zachwycali (chociaż było
kilka wyjątków). Oczywiście Władzia rządzi. Dzisiaj też może być ciekawie i oby było.
Zaskoczeniem dla mnie był płacz Piergoa, normalnie szok :)


No tak, Władzia Zygmunt to po prostu był szok. "Ja ten układ od niedawna..." xD Najlepsze jest to, że ja mam w klasie osobę o identycznym usposobieniu. Też jak coś powie to od razu żal bierze... A niestety drugiego odcinka nie oglądałem, ale też słyszałem że były ciekawe... ekhm indywidua :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiehie potem chciała raz jeszcze zatańczyć ;) W drugim dobry był bilet pkp, hehe warto było oglądać. Ciekawe co dziś jurorzy i uczestnicy wymyślą by rozbawić widzów do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe , dzisiaj będzie jakiś oszołom , którego oczywiściue Piróg wyśmieje itd itp. Hehe...

Co do "Pieroga" to on strasznie wredny jest. Jedna dziewczyna się już cieszyła że dostanie bilet (Piróg powiedział: Masz bilet..) , a za sekundę wyciągnął jakąś kartkę i powiedział : ... ale PKP. Naprawdę , wredne to było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:19, Budep napisał:

Hehe , dzisiaj będzie jakiś oszołom , którego oczywiściue Piróg wyśmieje itd itp. Hehe...


No reklamy mówią swoje:)

Dnia 19.03.2008 o 19:19, Budep napisał:

Co do "Pieroga" to on strasznie wredny jest. Jedna dziewczyna się już cieszyła że dostanie
bilet (Piróg powiedział: Masz bilet..) , a za sekundę wyciągnął jakąś kartkę i powiedział
: ... ale PKP. Naprawdę , wredne to było :P


Chamskie to było, nie powiem, ale z początku nieźle się uśmiałem. Może dlatego że nie bardzo mi się tej dziewczyny taniec podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ta druga edycja nie będzie taka fascynująca jak dla mnie to narazie nikt fajnie nie zatańczył.
Dziś jest następny odcinek może będzie ktoś kto pokaże klase.A a co do Piruga to naprawde trochę bardziej jest wredny niż w pierwszej edycji ,,You Can Dance''''.A widzieliście jak ostatni Augustin patrzał się na niektóre dziewczyny :).Ciekawe czy wygra dziewczyna czy znów chłopak? ;).I gdy skończy się druga edycja to czy będzie trzecia edycja?.Ja sobie takie pytania zadaje.A wy też takie pytania sobie zadajecie???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:40, Assax napisał:

Coś mi się wydaje że ta druga edycja nie będzie taka fascynująca jak dla mnie to narazie
nikt fajnie nie zatańczył.


jak dla mnie narazie jedna osoba.

Dnia 19.03.2008 o 19:40, Assax napisał:

Dziś jest następny odcinek może będzie ktoś kto pokaże klase.A a co do Piruga to naprawde
trochę bardziej jest wredny niż w pierwszej edycji ,,You Can Dance''''.A widzieliście
jak ostatni Augustin patrzał się na niektóre dziewczyny :).Ciekawe czy wygra dziewczyna
czy znów chłopak? ;).


To chyba nie ma takiego znaczenia narazie.
I gdy skończy się druga edycja to czy będzie trzecia edycja?

Będzie. na 100% mogę się z Tobą założyć(; Myślę że jakieś 5 będzie, jeśli dobrze pójdzie. I bardzo fajnie:)
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Hmm no tak Agustin na niektóre dziewczyny (zwłaszcza te skąpo ubrane) dziwnie patrzył ;) A III pewnie będzie jeśli druga będzie tak dobra jak pierwsza. Wygra tym razem dziewczyna coś tak czuję w kościach. A niektórzy tańczyli świetnie choć nie pojechali, to trochę niesprawiedzliwe, ale to ponoć jurorzy lepiej wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej edycji nie oglądałem i drugiej też nie zamierzam oglądać. Jak dla mnie nic ciekawego w tym programie nie ma. Mam już dosyć tych wszystkich YCD / Idola / Jak oni śpiewają / Gwiazdy tańczą na lodzie / Taniec z gwiazdami itd. w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu normalnych tematów założonych przez PRINCE JANKA...więc ja mam do powiedzenia tyle że podziwiam niektóre osoby które tańczą np. Ten niewidomy, lecz nie lubię jak ktoś tam idzie żeby ,,przyświrować pawiana" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 23:31, Baluk25 napisał:

Jeden z niewielu normalnych tematów założonych przez PRINCE JANKA...więc ja mam do powiedzenia
tyle że podziwiam niektóre osoby które tańczą np. Ten niewidomy, lecz nie lubię jak ktoś
tam idzie żeby ,,przyświrować pawiana" :P


Prosze, jak piszesz to pisz chociaż prawdziwe informacje. NIe wiem skad wytrzasneliscie niewidomego O.o
On był niesłyszacy i niemowa. Podziwiam go za jego zacięcie do tego i że nie widzi przeszkód którze zycie mu ulożyło tylko tańczy dalej.
A tacy co na pokaz - jednym słowem "ehh".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 22:57, KŁEJK napisał:

Pierwszej edycji nie oglądałem i drugiej też nie zamierzam oglądać. Jak dla mnie nic
ciekawego w tym programie nie ma. Mam już dosyć tych wszystkich YCD / Idola / Jak oni
śpiewają / Gwiazdy tańczą na lodzie / Taniec z gwiazdami itd. w TV.


Akurat You can dance (ech, niedługo nie ujrzycie polskich tekstów, bo przecież idziemy ''na zachód!'') różni się od podobnych widowisk. Przewagę ma przede wszystkim w tym, że nie występują osoby znane, które robią to zapewne w 80% dla kasy, a mniej wybijające się gwiazdki, którym autentycznie zależy na rozwijaniu się - myślę tu o głównej nagrodzie. Ktoś może powiedzieć, że pośrednio i tutaj grają pieniądze - i będzie miał rację, ale całość prezentuje się w moich oczach... mniej kiczowato.
Z drugiej strony trudno oceniać (a może łatwo?) coś, czego się nie obserwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak jest ale ja tam tylko stwierdziłem że dla MNIE nie ma tam nic ciekawego...
Szkoda tylko że coraz mniej programów jest wartych obejrzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować