Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Wczoraj oglądałem kolejny odcinek ,,You can dance'''' i naprawde jak by to powiedział za przeproszeniem Piróg niektórych facetów normalnie popiepszyło ;).Najbardziej mi się podobała ta dziewczyna która jako pierwsza dostała bilet.Podobał mi się jescze ten chłopak który kręcił się na głowie.Ale naprawde niektórzy robią z siebie pośmielisko ja bym się wstydził takie rzeczy pokazywać w telewizji.Oni chyba nie zadają sobie sprawy że nie umią poprostu tańczyć :).Albo może się zakładają z kolegami/koleżankami że się pokażą albo zrobią z siebie bałwana :).
Ciekawe czy w następną środę w Warszawie znowu ktoś zrobi z siebie imbecyla.Mam nadzieje że tak bo poto jest pokazywany chyba ten kastink bo jak by pokazywali tylko tych którzy umią tańczyć bardzo fajnie to by nie było tak miesznie i by stracili oglądalność.A wy jak sądzicie myślicie tak jak ja hmmmm.... :)?????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 00:08, Tal441 napisał:

A ja dzisiaj oglądałem "Rozmowy w toku" i tam był Piróg. No i opowiadał o sobie, jak
to być tym co się naciska i jedziesz. W życiu bym się nie domyślił.



A ten w kolczyku w nosie ze żri jest gejem www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:15, StachuTBG SP3 napisał:

Wczoraj oglądałem kolejny odcinek ,,You can dance'''' i naprawde jak by to powiedział
za przeproszeniem Piróg niektórych facetów normalnie popiepszyło ;).Najbardziej mi się
podobała ta dziewczyna która jako pierwsza dostała bilet.Podobał mi się jescze ten chłopak
który kręcił się na głowie.Ale naprawde niektórzy robią z siebie pośmielisko ja bym się
wstydził takie rzeczy pokazywać w telewizji.Oni chyba nie zadają sobie sprawy że nie
umią poprostu tańczyć :).Albo może się zakładają z kolegami/koleżankami że się pokażą
albo zrobią z siebie bałwana :).
Ciekawe czy w następną środę w Warszawie znowu ktoś zrobi z siebie imbecyla.Mam nadzieje
że tak bo poto jest pokazywany chyba ten kastink bo jak by pokazywali tylko tych którzy
umią tańczyć bardzo fajnie to by nie było tak miesznie i by stracili oglądalność.A wy
jak sądzicie myślicie tak jak ja hmmmm.... :)?????.


Hm... wydaje mi się, że, cóż, czasem TVN specjalnie pokazuje takie osoby "dziwne" żeby się z nich pośmiać... W końcu nie pokazują oczywiście wszystkich, którzy na casting przychodzą, tylko wybierają sobie "ciekawsze" osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalił mnie ten ziomuś co tańczy tańce latyno - amerykańskie....W poprzedniej edycji naprawdę fajnie zatańczył, a teraz dał ciała po całości. Co to w ogóle miało być?? 90% występu to machanie ręką na czas!? W dodatku co on z siebie zrobił? Zmienił orientację czy jak?


Roland zmiażdżył, podobnie jak w Idolu (tam wystąpił co najmniej 2 razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:19, Pawelekfek napisał:

> Wczoraj oglądałem kolejny odcinek ,,You can dance'''' i naprawde jak by to powiedział

> za przeproszeniem Piróg niektórych facetów normalnie popiepszyło ;).Najbardziej
mi się
> podobała ta dziewczyna która jako pierwsza dostała bilet.Podobał mi się jescze ten
chłopak
> który kręcił się na głowie.Ale naprawde niektórzy robią z siebie pośmielisko ja
bym się
> wstydził takie rzeczy pokazywać w telewizji.Oni chyba nie zadają sobie sprawy że
nie
> umią poprostu tańczyć :).Albo może się zakładają z kolegami/koleżankami że się pokażą

> albo zrobią z siebie bałwana :).
> Ciekawe czy w następną środę w Warszawie znowu ktoś zrobi z siebie imbecyla.Mam
nadzieje
> że tak bo poto jest pokazywany chyba ten kastink bo jak by pokazywali tylko tych
którzy
> umią tańczyć bardzo fajnie to by nie było tak miesznie i by stracili oglądalność.A
wy
> jak sądzicie myślicie tak jak ja hmmmm.... :)?????.

Hm... wydaje mi się, że, cóż, czasem TVN specjalnie pokazuje takie osoby "dziwne" żeby
się z nich pośmiać... W końcu nie pokazują oczywiście wszystkich, którzy na casting przychodzą,
tylko wybierają sobie "ciekawsze" osoby...



Ale w takim razie chciałbyś oglądać pół warszawy na takim kastingu bo mnie nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roland , hehe , to było coś. Śmieszny ten Roland , taki śmieszny głosik ;) Jego taniec naprawdę , nieźle mnie rozśmieszył ;)

Co do tego... no tego.. ech nie pamiętam jak się on nazywał. Wyglądał jednym słowem jak.. Pedał. Tak , tak , jak pedał. Nie wiem dlaczego tak się zmienił , w poprzedniej edycji odpad w Paryżu , a w tej , nie pojechał nawet do Błenos Ajres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 08:20, Assax napisał:

Może ktoś mi streścić ten pierwszy odcinek na żywo bo nie oglądałem.

Po prostu nie ma szans streścić ;P
Ale możesz obejrzeć powtórkę w sobotę o 13:20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze pisze w tym temacie hmmm...????
Oglądaliście ostatni odcinek nie było tak najgorzej w poprzednim odcinku było owiele gorzej pierog tylko narzeka.
Nawet skrytykował Augustina powiedział że się nie zna xD.
Mi najbardziej podobał się rock nad roll jupi ;).
Pozdrawim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:30, Assax napisał:

Czy ktoś jeszcze pisze w tym temacie hmmm...????
Oglądaliście ostatni odcinek nie było tak najgorzej w poprzednim odcinku było owiele
gorzej pierog tylko narzeka.
Nawet skrytykował Augustina powiedział że się nie zna xD.
Mi najbardziej podobał się rock nad roll jupi ;).
Pozdrawim ;)


Ja jeszcze pisze, ale nie ogladałem wczoraj odcinka. Tydzień temu za bardzo się wkurzyłem jak odpadli Santi i Roxi./ Może obejrzę powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem odcinek i michał Pirug gdy krytykował Gieorgoego to powiedział "giorgejem" i uważam, że specjalnie tak przekręcił jego imię. I po za tym jego komentarze są coraz gorsze z odcinka na odcinek, a no pewnie myśli, że zdobywa reputację takiego ostrego jurora, a ja go tak nie odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 22:18, ThoruS napisał:

od ponad pol godziny sa rekolamy.. przyjamnij u mnie;]


I to ciągle w kółko te same :D
Niestety jak zaczęło się YCD były jakieś problemy z dźwiękiem, najwyraźniej u wszystkich. Pewnie próbują to naprawić.


[EDIT] no i stało się, YCD przesunięte na jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 22:30, azure83 napisał:

Tak z ciekawości, kto w/g Was powinien wygrać?


Zdecydowanie Kasia, jest moim zdaniem najbardziej wszechstronna i najbardziej profesjonalna. A szlify w Stanach mogą jej tylko pomóc.
Kryspin też nie jest zły, ale Kasia lepsza ;)
Natomiast Artura nawet nie powinno być w finale. No dobra, może i tańczyć dobrze potrafi, co czasem było widać w parach. Ale jego główną cecha są akrobacje, a to z tańcem dużo wspólnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować