Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

haha xD ale zawalili transmisje na zywo, rozumiem jakas podrzedna stacja ale zeby TVN :D w dodatku final ;D
no trudno, moze jutro bedzie sie dalo normalnie obejrzec
tak BTW to powinni WCZESNIEJ dac jakies info na pasku np podczas puszczania fragmentow z kastingow bo szczerze mowiac puszczanie pol godzinnych reklam to paranoja, tym bardziej ze pewnie czesc widzow ogladala cale xD myslac ze zaraz przywroca program.
BTW 2 tez mysle ze Kasia powinna wygrac, calkiem fajnie wygladala jak tanczyla tango;] (w zeszlym odcinku), poza tym ogolnie jest ok a ci dwaj goscia tak srednio tancza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle na ten program już nie patrze od dobrych kilku tygodni i wcale zamiaru finału oglądać nie mam. Najlepsze są początkowe odcinki, przynajmniej z niektórych można się pośmiać. I właśnie po tych castingach kończy się moje oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawiodłam się szczerze mówiąc... czy może wkurzyłam :P - że nie było dzisiaj finału ...
w ogóle ta edycja jest lipna - jakoś mało takich osób, które naprawdę fajnie sprawdzają się w każdym rodzaju tańca... no... moją faworytką była Ania, ale jak widać odpadła ;/ ...
mam nadzieję, że 3 seria będzie lepsza - o ile taka wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja naprawdę jest cieńka... Zawalili jurorzy podczas castingów! Przecież prawie cała 16 była taka bez wyrazu, "bezpłciowa". Wybijała się Kasia "Milla", którą wywalono. ;/ Naprawdę żałuję, bo akurat w tym odcinku, kiedy odchodziła, razem z Kryspinem zatańczyli najlepiej. Z tych, którzy zostali, myślę, że na zwycięstwo najbardziej zasługuje Kasia. Artura tam nie powinno w ogóle być!

PS A widzieliście ten błąd, podczas rozmowy Kingi z Kudelką? Napisali "sęsie" zamiast "sensie". :D (Wiem, jestem przewrażliwiony... Ale nienawidzę kaleczenia języka ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że wygrać powinna Kasia. Jest wszechstronna, zabójczo tańczy. I ma charakterek :)
Natomiast nie rozumiem, co tam robi Artur. Człowiek był nie raz mistrzem świata w swoim stylu, więc więcej już raczej nie osiągnie. Nie jest też zainteresowany nauką innych stylów. Więc po co mu Broadway? No chyba że przyjechał tu po kasę... W solówkach ciągle pokazuje to samo. A najbardziej dziwi mnie jury, dokładniej Piróg. Kiedy w 1-ej edycji Tito skakał a nie tańczył to było be, a jak Artur skacze to jest ok... Ja mimo wszystko uważam że tańczy się na nogach, nie na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Artur już wie, że wygra ^^. Uczestnictwo Kryspina w finale to dla mnie totalne nieporozumienie... Ucieszyłem się jednak z przeniesienia finału na dzisiejszy wieczór - wczoraj miałem na to czasu, więc obejrzę z przyjemnością dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 11:51, Baluk25 napisał:

Ej wczoraj był normalnie YCD? A jak tak, to kto wygrał?

Był, to nie widziałęś? :O No jak mozesz. Wygrał Michał Piróg, wziął sobie sam nagrode, dziwny człowiek.
(jakbyś poczytal wcześniejsze posty to bys sie dowiedział ze nie było i jest dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 11:51, Baluk25 napisał:

Ej wczoraj był normalnie YCD? A jak tak, to kto wygrał?


Niestety, mieli problemy techniczne i dzisiaj puszczą finał na żywo.

Uważam, że największe szanse na wygraną ma Artur. Świetnie tańczy, jest niezły w akro i wg. mnie należy mu się to stypendium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 11:59, Diddle napisał:

> Ej wczoraj był normalnie YCD? A jak tak, to kto wygrał?

Niestety, mieli problemy techniczne i dzisiaj puszczą finał na żywo.

Uważam, że największe szanse na wygraną ma Artur. Świetnie tańczy, jest niezły w akro
i wg. mnie należy mu się to stypendium.


On po prostu robi duże show na scenie, i dlatego jest tak lubiany. Ale chyba Kasia ma większe umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:57, fish13 napisał:

On po prostu robi duże show na scenie, i dlatego jest tak lubiany. Ale chyba Kasia ma
większe umiejętności.


Oboje tańczą inne style - Artur (hh z elementami akro, lockingu, funky) i Kasia (klasyka, jazz, modern jazz). W swoich stylach prezentują równie b. wysoki poziom. Oboje mają wielkie szanse na wygraną. Wszystko zależy od widzów, czy bardziej im pasuje styl Artura, czy Kasi. Tutaj liczy się tylko i wyłącznie gust publiczności. Moim osobistym faworytem jest Artur, ponieważ jego styl jest zbliżony do mojego i wiem jak ciężko robić np. locking podczas całego występu w każdym kroku w każdej ósemce. Kasia też jest wspaniała i ją podziwiam, jednakże Artur jest moim osobistym faworytem i na niego oddam dzisiaj głos.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:57, fish13 napisał:

On po prostu robi duże show na scenie, i dlatego jest tak lubiany. Ale chyba Kasia ma
większe umiejętności.

Kasia sprawdza się zresztą w każdym stylu. Nawet w hip-hop była rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:38, Assax napisał:

Dla mnie Kasia powinna odpaść w odcinku bo jest niemiła dla innych i w ogóle.
Ja się zastanawiam co tam w ogóle robi Kryspin.

Najważniejsze imo jest to co pokazuje na scenie. Zresztą TVN specjalnie wybiera takie momenty żeby było pikantniej i ciekawiej. Przecież tak na pewno nie wyglądają całe treningi, że Kasia krzyczy. Poza tym nie zauważyłam żeby inni uczestnicy narzekali na Kasię :)
Poza tym w finale wolałabym też Gieorgija, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:52, Bifur napisał:

Myślę, że Artur już wie, że wygra ^^. Uczestnictwo Kryspina w finale to dla mnie totalne
nieporozumienie... Ucieszyłem się jednak z przeniesienia finału na dzisiejszy wieczór
- wczoraj miałem na to czasu, więc obejrzę z przyjemnością dzisiaj.


Nom , Kryspina w życiu bym do finału nie dał ;P Zamiast niego , Georgij (sry za błędy xD) , zamiast Kasi , ania i artut ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:13, Budep napisał:

Wiadomo co stało się w studiu , że musieli przerwac?

Chyba nie oglądałeś wczoraj, bo nie dało się nie zauważyć, a raczej usłyszeć ;)
cyt. z oficjalnej strony: "finał drugiej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zaplanowany na 4 czerwca został odwołany z powodu poważnych problemów technicznych z dźwiękiem transmitowanym na żywo."
Po prostu dźwięk zanikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:14, Budep napisał:

> Myślę, że Artur już wie, że wygra ^^. Uczestnictwo Kryspina w finale to dla mnie
totalne
> nieporozumienie... Ucieszyłem się jednak z przeniesienia finału na dzisiejszy wieczór

> - wczoraj miałem na to czasu, więc obejrzę z przyjemnością dzisiaj.

Nom , Kryspina w życiu bym do finału nie dał ;P Zamiast niego , Georgij (sry za błędy
xD) , zamiast Kasi , ania i artut ok :)


Szczerze to też liczyłem na Gieorgija:/ Szkoda, że go zabraknie w finale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować