Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 15:51, Kukowsky napisał:

> Wiadomo co stało się w studiu , że musieli przerwac?
Za mało kasy za SMS-y wpłynęło. :P


hehe , moja mama powiedziała identycznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj błąd popełnili!!! Podczas wywiadu z Martym zamiast słowa "sensu" było sęsu..A kiedyś na tvn24 było zamiast trujące..trójące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:38, Assax napisał:

Dla mnie Kasia powinna odpaść w odcinku bo jest niemiła dla innych i w ogóle.


Tancerz przede wszystkim ma świetnie tańczyć, a nie być miłym dla innych. A umiejętności tanecznych Kasi nie można odmówić. Poza tym jeszcze trochę krzyku nikomu nie zaszkodziło, a czasem to wręcz pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wygral Artur:D Troche niezasluzenie IMO powinna wygrac Kasia, nawet wyslalem na nia 3 esemesy (wczoraj doladowalem za 5 dych wiec luz;) jak zobaczylem ze Artur ma 44% widowni ;D
Trudno;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że wygrał Artur. Jako jedyny jest świetnym tancerzem odnajdującym się we wszystkich technikach ale skupiającym się wokół technik nowoczesnych. To tak jak w poprzedniej edycji Sasza. Prawie do perfekcji opanowała funk oraz newstyle, ale niestety nie wygrała chociaż na Broadway pojechała wcześniej niż Maciek (który też zasłużył na zwycięstwo).

Kasia robiła zbyt dużo błędów po unoszeniach, a to źle weszła w muzykę, a to źle postawiła stopę. Na pierwszy rzut oka się tego nie zauważa w TV ponieważ tam ujęcia kamery zmieniają się bardzo szybko i nie pozwalają dojrzeć małych błędów jednak fakt jest faktem. Dzisiaj Kryspin nie miał dnia. W występie solo źle dokręcał piruety ale jego technika jest według mnie ogólnie bardzo dobra. W sumie dobrze się stało w tej edycji. Wygrał najlepszy.

Generalnie sam program jest wtórny i dosyć nudny, zero inwencji. Do serii z USA jeszcze dużo TVN''owi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się wczoraj:( Bardzo chciałem żeby Kasia wygrała... Według mnie, ona najbardziej na to zasłużyła... Ehh, jej ruchy były świetne, takie płynne i lekkie... ^^ W każdym razie Artur też jest świetnym tańcerzem, ale Kasia powinna wygrać:/

Czekam na trzecią edycję, choć niewiem czy dorówna chociażby drugiej...

Miluś
>Jako jedyny jest świetnym tancerzem odnajdującym się we wszystkich technikach

Jako jedyny? Mi właśnie wydaje się że z tej trójki jedynie Kasia świetnie radziła sobie w każdym z tańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze ze Artur wygrał druga edycje You can Dance od samego początku stawiałem na niego było moim faworytem :) po prostu świetnie tańczy należało mu sie te zwycięstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 09:00, mattex napisał:

Bardzo sie ciesze ze Artur wygrał druga edycje You can Dance od samego początku stawiałem
na niego było moim faworytem :) po prostu świetnie tańczy należało mu sie te zwycięstwo:)

Też artur był moim faworytem,ale każdemu sie należało zwycięstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artur to pure pwnage ;). Dla mnie jego wygrana była już pewna praktycznie od początku programu - jest on niesamowicie zwinny i wysportowany. Jestem bardzo zadowolony, że to właśnie on wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 13:51, Bifur napisał:

Dla mnie jego wygrana była już pewna praktycznie od początku
programu -

Dokladnie, tyle ze on jako jedyny z 16 tanczyl juz wczesniej zawodowo, wiec to tak samo jakby w nastepnej edycji YCD tańczyl np. Piróg, tez mialby freewina jesli chodzi o taniec. tym bardziej Artur nie powinien wygrac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 08:36, kedzior141 napisał:

Zawiodłem się wczoraj:( Bardzo chciałem żeby Kasia wygrała... Według mnie, ona najbardziej
na to zasłużyła... Ehh, jej ruchy były świetne, takie płynne i lekkie... ^^

Yes :) A solówka Kasi mnie powaliła, mistrzostwo. Kasia zresztą przekazywała w swoich tańcach dużo więcej emocji.
Poza tym, rację ma Rusell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:31, azure83 napisał:

A co do Artura wypowiedzi, seksapilu to ja bym tam nawet z lupą nie dojrzała :P


Dokładnie;] Moja siostra jak go zobaczyła to od razu : blee:P
Kasia powinna wygrać...
Kryspin tańczył najsłabiej z tej trójki, ale bardzo mi się podobało jak tańczył hip hop z arturem, świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm , jak dla mnie było obojętne kto by wygrał - po pierwszej edycji czułem jakąś więź z uczestnikami , miałem poczucie że jak ta osoba odpadnie to nie będzie to samo , a tu nic takiego nie było ;p Artur - hm tańczył genialnie - o ile dobrze pamiętam to w liście ''''10 najlepszych tańców'''' on uczestniczył w ok 4 lub 5 to o czymś świadczy . Technika w połączeniu z uwielbieniem publiczności dało mu zwycięstwo imo z całej trójki zasłużone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek stoi, lol.

Ostatni odcinek mnie bardzo wnerwił. Odpadli moi faworyci, bardzo dobry Kuba (nie dziwię się reakcji Piróga i Eguroli) no i Paulina. Nie fajnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:25, Budep napisał:

Ostatni odcinek mnie bardzo wnerwił. Odpadli moi faworyci, bardzo dobry Kuba (nie dziwię
się reakcji Piróga i Eguroli) no i Paulina. Nie fajnie :/

Widocznie ludzie przestali to oglądać (w co wątpię)...

W sumie to jak dla mnie mogli odpaść. Dla mnie ważne, że została Wiola. Mam nadzieję, że to ona wygra. Trochę dziwi obecność tego samouka (nie wiem jak mu tam na imię). Widać urok osobisty przekonuje płeć piękną by oddawać głosy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ktoś coś w końcu napisał w tym temacie ;). Ja tam lubię wszystkich w tej edycji (chociaż z dziewczyn niech wygra Ada, z facetów mógł Kuba).

Naprawdę nie spodziewałem się, że on odpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować