Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Szkółce...Ty to nazywasz szkółką?!:P

Swoją drogą ja też trzymałem kciuki za Roofiego, do końca. Niestety przegrał.
A tak malutkim nawiasem powiem że wcześniej podobała(tak dobrze przeczytaliście:P) mi się Michalina. Tańczyła świetnie, choć niestety tempa nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:18, kedzior141 napisał:

Szkółce...Ty to nazywasz szkółką?!:P


no ba! przecież jestem "mistrzynią" tańca , na krześle obrotowym - przed komputerem , :DD ( oczywiście żatuję :P )
a tak na serio to przy słowie ,,szkółka,, zapomniałam mojego cudzysłowia ;)

o! właśnie mi się coś przypomniało ! uwielbiałam słuchać jak się ,,Pieróg,, ( btw. fajna ksywa,lol xD ) z tym, drugim kolesiem z jury kłócili ! :DD ...
albo ten mhroooczny pudel Pieróg :D ( jak sobie Piróg dał tą ,perukę, pudla na głowę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:24, lisek93 napisał:

o! właśnie mi się coś przypomniało ! uwielbiałam słuchać jak się ,,Pieróg,, ( btw. fajna ksywa,lol
xD ) z tym, drugim kolesiem z jury kłócili ! :DD ...
albo ten mhroooczny pudel Pieróg :D ( jak sobie Piróg dał tą ,perukę, pudla na głowę :D )

To sie uśmiałem! :D :D :D Dla takich chwil warto żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strach się bać:D Fajnie ten Twój taniec musi wyglądać:P Z nim to masz Paryż(kto wie, może w II edycji USA:)) zapewniony. Swoją drogą nie kusiło Was po tym programie żeby się nauczyć tańczyć np.hip hop, breakdance...czy kto tam sobie upodoba?:) Bo mnie kusiło i to baaardzo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm , swoją drogą to Ania jak dobrze pamietam to niezła laska jest ; )
Najśmieszniejsze momenty:
- w/w Piróg "walczący" z Augerollą ( ? )
- "samomasturbacja" ( zdaniem ruskiego pierożka ; P ) - Taniec Diany z, z jakimś facetem, wyleciało mi z głowy
- sama Kinga Rusin to chodzące, nie kumające bazy coś
- bylo jeszcze pare, ale to były krótkie, sytuacyjne "żarciki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samomasturbacja- pieróg ma z tym problem...?:D:D
Sama kinga rusin.,.,. nie zabardzo mi ona tam pasuje, ale chyba lepiej niż jakiś Maciek Rock...
Pieróg Vs Egurola(aegurolla...?) to jest mistrzostwo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:37, kedzior141 napisał:

Fajnie ten Twój taniec musi wyglądać:P


w końcu ... Lisek :DD

Dnia 29.12.2007 o 21:37, kedzior141 napisał:

Swoją drogą nie kusiło Was po tym programie żeby się nauczyć tańczyć np.hip hop, breakdance...czy kto tam sobie upodoba?:)


hm.... mnie odrobinę ;) ( ale jak już pisałam mam inne zaiteresowania, które i tak zużywają za dużo energii i czasu <!> ;) )

Dnia 29.12.2007 o 21:37, kedzior141 napisał:

Sama kinga rusin.,.,. nie zabardzo mi ona tam pasuje


mi też nie...dali jakąś sztuczną " laskę " i myślą, że są fajni ;] ... a Maciek Rock ? czemu nie! dobry typ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee Maciek Rock- nie lubię go:P
Lisek, no jak mogłem zapomnieć:]
Moja siostra cioteczna w sylwestra idzie na...koncert(?) noworoczny pod pałacem kultury. Pośród różnych gwiazd sceny(Feel:P)mają wystąpić...GWIAZDY Z YOU CAN DANCE!!! Ja chcę tam być!:> Niestety już trochę późno, ale wszystkich warszawiaków powinno zainteresować:P Swoją drogą ja mieszkam ok... 80km od W-wy, więc nie mam też znowu tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:22, kedzior141 napisał:

Eee Maciek Rock- nie lubię go:P
Lisek, no jak mogłem zapomnieć:]
Moja siostra cioteczna w sylwestra idzie na...koncert(?) noworoczny pod pałacem kultury. Pośród
różnych gwiazd sceny(Feel:P)mają wystąpić...GWIAZDY Z YOU CAN DANCE!!! Ja chcę tam być!:>
Niestety już trochę późno, ale wszystkich warszawiaków powinno zainteresować:P Swoją drogą
ja mieszkam ok... 80km od W-wy, więc nie mam też znowu tak daleko.


ja tam do M.Rocka nic nie mam ... ale mniejsza z nim :P

kurde, jak masz taką okazję to sie nie zastanawiaj i jedź :) ... ja mam o wiele dalej niż 80 km do Wawy, więc na pewno nie pojadę :( ... no nic, muszę po prostu czekać na występ gdzieś w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię Wam ale miałem dziś spotkanie:) Gram sobie w Tony Hawk AW multiplayer. Patrze serwer ''YOU CAN DANCE''. Wbijam.(jak że wielki fan tego programu;))
Był tam jeden chłopak, doszło do tego że okazało się że to Kamil Kucharzewski.!!! Pogadaliśmy trochę. Naprawdę, choć jeśli udawał, i ktoś inny się za niego podawał to robił to bardzo wiarygodnie i przekonująco. Mi się wydaje że to był on. Jeśli go nie kojarzycie wystarczy obejrzeć to: http://pl.youtube.com/watch?v=KjXiQwz73vY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:44, kedzior141 napisał:

Mówię Wam ale miałem dziś spotkanie:) Gram sobie w Tony Hawk AW multiplayer. Patrze serwer
''YOU CAN DANCE''. Wbijam.(jak że wielki fan tego programu;))
Był tam jeden chłopak, doszło do tego że okazało się że to Kamil Kucharzewski.!!! Pogadaliśmy
trochę. Naprawdę, choć jeśli udawał, i ktoś inny się za niego podawał to robił to bardzo wiarygodnie
i przekonująco. Mi się wydaje że to był on. Jeśli go nie kojarzycie wystarczy obejrzeć to:
http://pl.youtube.com/watch?v=KjXiQwz73vY

jestem szczerze przekonany ze to kit:) Kamil pewnie w kazdej wolnej chwili cwiczy electric boogie:) ktos sie za niego podal i tyle. zaden problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:53, kedzior141 napisał:

To całkiem możliwe. Ale niemniej bardzo dużo o nim wiedział.)

nie koniecznie to byla prawda. a jesli nawet prawda to mogl znalezc info w necie. jakis jego fan;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten temat ospały:) może jakoś rozruszam,.... Jest ktoś z was zalogowany na poprostutancz.com? wg. mnie to fajna stronka, tylko trochę mieszają się tam wszystkie informacje, ale ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, możesz używać funkcji "edytuj post", żeby nie pisać 3 z rzędu. :)
A "U can dance" to dla mnie kiepski program. Nie ma w nim nic ciekawego, a tańca nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:44, kedzior141 napisał:

Fajnie że mnie poinformowałeś KOLEGO. zaraz zedytuję posta którego napisałem tydzień temu.

Możesz edytować tylko, jeśli Twój post jest ostatnim postem w danym temacie. Teraz swojego posta też już nie możesz edytować. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować