Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 19:43, PRINCE JANEK napisał:

Każdy chyba zna ten program lecący na TVN w środy o godzinie 21:30 (niestety dziś ostatni odcinek).
Co sądzicie o tym programie? Mnie się osobiście podoba i to bardzo :) Chcę po tej następną
edycję :) Jaki jest wasz faworyt itd.?

Jaki ostatni odcinek?! Teraz ta 16tka tańczy w parach i co tydzień odpada 1 chłopak i 1 dziweczyna. Tak długo aż zostanie jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś słyszałem o tym programie. To taka alternatywa dla Tańca z gwiazdami czy Jak oni śpiewają. Takie programy są żenujące a tym bardziej sposób wygrywania. Wygra ta osoba która jest fajniejsza czy sławniejsza. Być może sędziowie dobrze oceniają ale na tym koniec. Telewidzowie wysyłają smsy na osoby/pary które śa ich faworytami bo ich lubią bo np. ktoś gra w dobrym serialu czy filmie. Oceniają "za twarz" a nie za to co pokazują na scenie dlatego nie oglądam takich programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:27, kpt Nemo napisał:

Tyle, że w You Can Dance tancerze są zwykłymi, szarymi ludźmi, a nie jakimiś gwiazdami...


No być może nie wiem nie oglądałem. No to może już lepszy program ale i tak będzie to co napisałem. Było by lepiej gdyby było wiecej sędziów i widzowie nie mogliby głosować. No bo ktoś się naprawdę stara a wygra ktoś bo ma fajną rolę w serialu. Taka jest sprawiedliwość na tym świecie. Inni w ten sposób moga poczuć się skrzywdzeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NĘDZA, NĘDZA i jeszcze raz NĘDZA. A nie którzy to już granice przekraczają, w jednym z pierwszych odcinków jakis gosc bodaj tylko po scenie se chodził. A ten 11 latek tanczacy jakis electro shit to już w ogóle, z podłogi mnie wręcz zdrapywali ^^

P.S. Jak mi tu ktos wytknie, że zazdroszczę - nie zazdroszczę żadnych technozmulonych tańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:31, 143872 napisał:

No być może nie wiem nie oglądałem.

To może się nie wypowiadaj na temat, o którym nie masz pojęcia...

Dnia 12.10.2007 o 13:31, 143872 napisał:

No to może już lepszy program ale i tak będzie to co napisałem.

Tyle, że ty chyba nie rozumiesz - ci ludzie nie są żadnymi aktorami ani nic.

Dnia 12.10.2007 o 13:31, 143872 napisał:

Było by lepiej gdyby było wiecej sędziów i widzowie nie mogliby głosować.

I wtedy tacy jak ty by jęczeli, że pewnie korupcja itp.

Dnia 12.10.2007 o 13:31, 143872 napisał:

No bo ktoś się naprawdę
stara a wygra ktoś bo ma fajną rolę w serialu.

...

Dnia 12.10.2007 o 13:31, 143872 napisał:

Taka jest sprawiedliwość na tym świecie. Inni
w ten sposób moga poczuć się skrzywdzeni :P

Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 14:02, kpt Nemo napisał:

> No być może nie wiem nie oglądałem.
To może się nie wypowiadaj na temat, o którym nie masz pojęcia...

Nie mówię konkretnie o You can dance tylko o innych także czytaj uważnie.

Dnia 12.10.2007 o 14:02, kpt Nemo napisał:

> No to może już lepszy program ale i tak będzie to co napisałem.
Tyle, że ty chyba nie rozumiesz - ci ludzie nie są żadnymi aktorami ani nic.

To samo nie mówiłem konkretnie o You can dance, czytaj uważnie.

Dnia 12.10.2007 o 14:02, kpt Nemo napisał:

> Było by lepiej gdyby było wiecej sędziów i widzowie nie mogliby głosować.
I wtedy tacy jak ty by jęczeli, że pewnie korupcja itp.

Tak czy siak na jedno wychodzi.

Dnia 12.10.2007 o 14:02, kpt Nemo napisał:

> No bo ktoś się naprawdę
> stara a wygra ktoś bo ma fajną rolę w serialu.
...
> Taka jest sprawiedliwość na tym świecie. Inni
> w ten sposób moga poczuć się skrzywdzeni :P
Ty?

Nie ja, uczestnicy którzy się starali a wygrał ktoąś inny "za twarz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem You Can Dance wymiata i przerasta ''''Taniec z Gwiazdami". Ten ''''Gleba" jest super xD. Śmieszna była też sytuacja w poprzednim odcinku, jak ktoś (chyba Gleba) założył bluzkę na partnerki kolana i udawał że chodzi, tańczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tu powiedział ze ostatni odcinek był w środę? (...zabiję...)
Już myślałem ze jakis ciekawy finał 16 osobowy będzie, a tu wyrzucanie dwóch osób na odcinek :P
Nie żeby mi się to nie podobało, bo program bardzo lubię, ale ja chcę już zobaczyć kto wygrał ^^
P.S "You Can Dance" przebija program: Taniec z Gwazdami z powodu że tych edycji było już bardzo dużo, a w każdej jest to samoa tu jest jakaś różnorodność, bo nikt nie zatańczy tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 14:00, BigShot napisał:

NĘDZA, NĘDZA i jeszcze raz NĘDZA. A nie którzy to już granice przekraczają, w jednym z pierwszych
odcinków jakis gosc bodaj tylko po scenie se chodził. A ten 11 latek tanczacy jakis electro
shit to już w ogóle, z podłogi mnie wręcz zdrapywali ^^

P.S. Jak mi tu ktos wytknie, że zazdroszczę - nie zazdroszczę żadnych technozmulonych tańców.


Kolego, nędzny to jest Twój komentarz ;] To chyba wiadome, że trzeba pokazać osoby o różnych poziomach, aby program nabrał trochę smaczku i nie był taki nudny. Kiedy pokazywali jakiegoś kiepskiego tancerza to przynajmniej mogłem się dowiedzieć jakie popełniał on błędy, a sam miałem też nie małą rozrywkę, kiedy oglądałem jego występ. Co zaś się tyczy electric boogie i Kamila Kucharzewskiego, który owy taniec wykonywał, to zrobił to tak profesjonalnie, że naprawdę nie mogłem wyjść z podziwu... Chłopak zrobi karierę, nie ma co... Sam taniec jest bardzo trudny technicznie, a nazywając go "electro shit" ośmieszasz siebie, bo podejrzewam, że nie potrafiłbyś wykonać chociaż prostego kroku, bądź ruchu. "You Can Dance" to bardzo ciekawy program i z uwagą będę oglądał kolejne odcinki - nie ma co porównywać tego z "Tańcem z Gwiazdami", bo to dwie bajki. Tu tańczą najlepsi w Polsce i rywalizują o drogę do sławy, a tu "gwiazdy" robią show przy okazji zarabiając trochę kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co?? Ten program jest/był też emitowany na FoxLife czy czymś temu podobnemu. W każdym razie ten program jest w ofercie Cyfrowego Polsatu. Te angielskie są znacznie lepsze od polskiej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:47, igorinho napisał:

/.../


Prawda. Nie potrafił bym ani połowy ruchu. Aczkolwiek tym postem gwałcisz moje prawo do wolności słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:53, BigShot napisał:

Prawda. Nie potrafił bym ani połowy ruchu. Aczkolwiek tym postem gwałcisz moje prawo do wolności słowa.


Ja też mam takie prawo, a więc mogę omówić Twoje zdanie, a nawet je podważyć :) Nikt tu nikomu nie zabrania się wypowiadać, a ja osobiście chciałbym aby mi ktoś odpisywał bo na tym polega rozmowa - i możesz wygłaszać poglądy inne niż te które wyznaję, przynajmniej będzie o co się sprzeczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Występ Kamila Kucharzewskiego był fajny,a tak poza tym nie oglądam takich programów,bo nie lubię i mi się nie chce :D.Wolę przeznaczyć czas na np. "Gotowe na wszystko" bądź "Beast Wars" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:01, igorinho napisał:

> Prawda. Nie potrafił bym ani połowy ruchu. Aczkolwiek tym postem gwałcisz moje prawo do
wolności słowa.

Ja też mam takie prawo, a więc mogę omówić Twoje zdanie, a nawet je podważyć :) Nikt tu nikomu
nie zabrania się wypowiadać, a ja osobiście chciałbym aby mi ktoś odpisywał bo na tym polega
rozmowa - i możesz wygłaszać poglądy inne niż te które wyznaję, przynajmniej będzie o co się
sprzeczać :D


otóż to. Dla mnie nie tyle ten caly Kamil był żenujący, co jego żenujący technotaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:30, BigShot napisał:

otóż to. Dla mnie nie tyle ten caly Kamil był żenujący, co jego żenujący technotaniec.


Nie wiem czy ten technotaniec byl zenujacy, bo jak pamietam to ten kto go wykonywal byl wicemistrzem swiata wlasnie w tym tancu, a jesli ci sie ten styl nie podoba to nie mow ze jest zenujacy, bo mi akurat techno tez nie pasuje ale jego umiejetnosci doceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:30, BigShot napisał:

otóż to. Dla mnie nie tyle ten caly Kamil był żenujący, co jego żenujący technotaniec.


Szczerze powiedziawszy jesteś pierwszą osobą, którą spotykam i której nie podobał się występ Kamila Kucharzewskiego :) Jest to bardzo ciekawe, ponieważ nawet starsze pokolenie, któremu pokazywałem filmik z tańcem tego chłopaka, wytrzeszczało oczy ze zdumienia. Bardzo jestem ciekaw jakie tańce Ty preferujesz i jaki styl masz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować