Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Jeżeli można by trzech wziąć, to na pewno dołożył bym Maćka ! :-) Od początku go lubiłem ;-) A Piotr... Rzeczywiście zły wybór.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z obecnej szóstki ciężko byłoby mi wytypować nawet cztery osoby a co tu dopiero mówić o dwóch :)
Jest jednak troje uczestników, którym bardziej niż reszcie kibicuję. Są to: Natalia, Maciek i Roofi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde załamka - jak usłyszałem że piotrek odpadł , tak świetny tancerz z poczuciem humoru i osobowością - powinien wylecieć ten tito ;/ Ale na szczęście mój faworyt - roofi tańczy dalej , ale nie pokazał solówki ;/ ^^ A jeżeli chodzi o dziewczyny to diana wymiata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszystko potoczyło się po mojej mysli, zostali Ci co chcialem ^^
Jezeli miałbym obstawiać kogo na Broodway to z dziewczyn bezapelacyjnie Diana, a u chłopaków zastawiałbym się między Roofim a Maćkiem, ale z przełożeniem na Maćka raczej.
Teraz sie dopiero rozpoczyna rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny program bardzo lubię go oglądać ciężko wytypować zwycięzce bo wszyscy wspaniale tańczą chciałbym chodź troszkę umieć tańczyć tak jak oni . Ja kibicuję Mackowi i Roofi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię oglądać tego typu programów. Nie wiem dlaczego, ale nie podoają mi się. Tak samo, jak nie oglądam "Tańca z gwiazdami" i inych. Moim zdaniem, większość z nich jest przereklamowana. A "You can dance - Po prostu tańcz" nie lubię najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz jestem zażenowany. Mimo, że lubię Dianę, to powinna dzisiaj odpaść. Została, bo pan Piróg ją pocisnął, a kraj się zlitował i wysłał na nią SMSy. Sami widzieliście co o Natalii sądzą jurorzy, a ta dzisiejsza solówka była nie-sa-mo-wi-ta. Mam teraz problem na kogo głosować w następnym odcinku :). Oczywiście u kobiet problemu nie ma, jeśli Anna utrzyma formę, to jednak na nią pójdą głosy :P.
A uświadomcie mnie, dwie czy jedna osoba wygrywają ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:11, ak.47 napisał:

A uświadomcie mnie, dwie czy jedna osoba wygrywają ten program?


Chyba jedna, w końcu jedzie do szkoły tańca.

Dzisiejszym głosowaniem i ja jestem zażenowany. Choć martwiłem się że odpadnie Ania, to nie spodziewałem się odpadnięcia Natalii. Szczególnie po dzisiejszych występach Diany. Pomimo tego, że ją lubię to ona powinna się z programem pożegnać.
I chyba po raz pierwszy prowadząca się popłakała tak, że słowa nie mogła z siebie wydusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:10, wasik.klin napisał:

Osobiście nie lubię oglądać tego typu programów. Nie wiem dlaczego, ale nie podoają mi się.
Tak samo, jak nie oglądam "Tańca z gwiazdami" i inych. Moim zdaniem, większość z nich jest
przereklamowana. A "You can dance - Po prostu tańcz" nie lubię najbardziej...


Jak mozna czegos nie lubić i nie wiedzieć dlaczego? O.o Zawsze jest jakiś powód.
Ja bym bardziej uznał za przereklamowy Taniec z Gwaizdami a nie You Can Dance. Tam masz cały czas to samo, tu liczy się oryginalość.

Żal mi odejścia Natalii, nie tylko dlatego że jest Łodzinką a ja Łodzianinem tylko ona była wszechstronna. W każdym tańcu przyjemnie się na nią patrzyło, na jej taniec, na emocje które tym ukazywała. Ale nie podejrzewałbym ze Kinga aż popłacze sie na żywo, przy poprzednich odcinkach nie zdarzało jej sie to.
Tito no jak Tito, powoli zaczał mnie nudzić. Cały czas to samo, tak jak Piróg wychwycił, skoki, skoki i tylko skoki.
Moim zdaniem wygrać program powinien...Maciek. Nie muszę mówić chyba dlaczego. Samo mówi za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:15, Daimon_Frey napisał:

I chyba po raz pierwszy prowadząca się popłakała tak, że słowa nie mogła z siebie wydusić.

W sumie to jej się nie dziwię ;P. Ale pomyśl jak w tym momencie poczuła się Diana, bo prowadząca ujawniła swoją sympatię do Natalii, tak jak sędziowie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy Polacy są aż tacy naiwni? O jestem Diana głosujcie na mnie bo ja tak bardzo chce tu zostać (jedna łza) i ja na prawdę potrafię tańczyć coś innego - a po chwili w solówce znów to samo co zawsze :/ <--- Mega rotfl tygodnia... Odpadł Błażej - gościu, który powinien być w finale, odpadła Natalia, która dziś nie powinna i odpadł Piotrek, który całe You Can Dance powinien wygrać, ale właśnie przez takie zagrywki "na emocjach" mamy takie wyniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:22, syriusz.b napisał:

Ja nie wiem, czy Polacy są aż tacy naiwni? O jestem Diana głosujcie na mnie bo ja tak bardzo
chce tu zostać (jedna łza) i ja na prawdę potrafię tańczyć coś innego - a po chwili w solówce
znów to samo co zawsze :/ <--- Mega rotfl tygodnia...


I jeszcze, za przeproszeniem, chrzani głupoty, że do Billie Jean zatańczy coś innego. Jaaaasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:28, ak.47 napisał:

I jeszcze, za przeproszeniem, chrzani głupoty, że do Billie Jean zatańczy coś innego. Jaaaasne.


Pomijam fakt, że Piotrek to był mój faworyt, ale on w tej materii był najuczciwszy mówił "głosujcie, jak się podobało" i tyle, a nie "ja nie chce odpaść beeeeee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:17, wip_01 napisał:

Żal mi odejścia Natalii, nie tylko dlatego że jest Łodzinką a ja Łodzianinem tylko ona była
wszechstronna. W każdym tańcu przyjemnie się na nią patrzyło, na jej taniec, na emocje które
tym ukazywała.


Też żałuje, że Natalia odeszła - z dziewczyn była moją faworytką...
Diana wydaje się być bardzo sympatyczna, ale generalnie jest mistrzynią jednego tańca... Z kolei Natalia jest wszechstronna i praktycznie każdy jej taniec był ładny i przyjemnie się go oglądało...
Tak właściwie to teraz przynajmniej nie mam faworyta więc nie będę się za bardzo przejmować osobami, które odpadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:18, ak.47 napisał:

Ale pomyśl jak w tym momencie poczuła się Diana, bo prowadząca
ujawniła swoją sympatię do Natalii, tak jak sędziowie :P.


Może i mogła się poczuć, ale przecież każdy ma swojego faworyta i faworytkę, tak samo Kinga i jury. Normalnym więc jest, że tak się reaguje jak ktoś ulubiony odpada. Poza tym w takich momentach trudno zapanować nad emocjami :)

syriusz.b
Z takimi programami i sms-owym głosowaniem jest ten problem, że większość prawdopodobnie głosuje na tych kogo lubi, nie zależnie od tego jak ktoś w danym momencie zatańczył. Trzeba przyznać, że Diana jest sympatyczna i pewnie dlatego została.

Ja tam się cieszę, że przynajmniej Ania została, była dziś rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z dzisiejszego programu najbardziej poruszył moment, gdy Kinga nie wytrzymała emocji i sama się rozpłakała. Było to tak szczere i realne jak nigdy. Moim faworytem jest Maciek "Gleba" - w każdym tańcu potrafi się odnaleźć. Z dziewczyn to kibicuję najbardziej Dianie, choć tu stawka jest wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech mam nadzieję że do finału dostaną sie roofi z anią bo nie dość że dobrze tańczą to lubię ich oglądać jako ludzi ...no wiecie o co biega ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupszego programu o tańczeniu nie widziałem. Jak mozna takie coś wogule robić.

Może niektórzy nie zauważyli, ale między TVN i TVP zaczął się wyścig na programy o tańczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować