Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 13:43, PRINCE JANEK napisał:

A ja chcę "Pieróga" w następnej edycji ale za to nie chcę tej takiej babki co siedzi pomiędzy
"Pierógiem" a Agustinem, bo ona nie ma w ogóle pojęci o tańcu xP


No też prawda - po co tu taki ktosik co tylko chwali ;pp Ale michał przesadza i jak mu chłopak ( o ile go ma ;p ) diany wybije ze 2 zęby to sie nie zdziwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa teraz lansuje się taniec i wszyscy musza tańczyć. Co włącze TV to wszyscy tańczą. Media robią z ludzmi to co chcą, teraz na topie są teledyski r''n''b gdzie jakieś paszkuty wywiijają tyłkami, ale jak człowiek włączy TV i zobaczy że wszyscy to robią to i on musi.
Dla mnie to komercha i chęć wymuszenia z głupich małolat kasy na sms-y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest żenujący. Najbardziej mnie rozbawiło jak jakiś czas temu spytali się różnych "ekspertów" co o tym całym cyrku sądzą. Oczywiście były same ochy i achy. A o zdanie dziwnym zbiegiem okoliczności zapytali prawie cała ekipę z TVN-u (Wodecki,kilka osób z serialu "Na Wspólnej" itd ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:08, Stasimir napisał:

Dla mnie te wszystkie polskie programy w tv są dupne :P

A ten Taniec z Gwiazdami i Na lodzie są najgłupsze!! Ten jeszcze sobie lubie obejrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Taniec z gwiazdami to totalne dno, ale you can dance to jest naprawde bardzo fajny program, mi się bardzo podoba:) jedyny minus to prowadząca-Kinga Rusin. Czasami potrafi ostro wkurzyć człowieka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie rozumiem , co ludzie widzą podniecającego w oglądaniu Dody/Mandaryny/innejblondgwaizdy podczas śpiewu/tańca/jazdy na lodzie. Zastanwiam sie , jaki będzie następny program - Gwiazdy Gotują Obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YCD nie powstał po to zeby sprawdzać gwiazdy (w odróżnieniu od programów typu "taniec z gwiazdami" czy "gwiazdy na lodzie";P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:28, Rusell napisał:

YCD nie powstał po to zeby sprawdzać gwiazdy (w odróżnieniu od programów typu "taniec z gwiazdami"
czy "gwiazdy na lodzie";P)

Sry , ogólnikowo napisałem. chodzi mi o wszystkie programy tej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:29, Asthariel napisał:

Sry , ogólnikowo napisałem. chodzi mi o wszystkie programy tej kategorii.

Tyle że akurat YCD w tej kategorii się nie mieści.
Potraktuj ten program może jako coś w stylu "Idola", tyle że z tancerzami zamiast śpiewaków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:25, Asthariel napisał:

Ja naprawdę nie rozumiem , co ludzie widzą podniecającego w oglądaniu Dody/Mandaryny/innejblondgwaizdy
podczas śpiewu/tańca/jazdy na lodzie. Zastanwiam sie , jaki będzie następny program - Gwiazdy
Gotują Obiad?


Za późno już takie programy są^^ Smaczen Go czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:25, Asthariel napisał:

Ja naprawdę nie rozumiem , co ludzie widzą podniecającego w oglądaniu Dody/Mandaryny/innejblondgwaizdy
podczas śpiewu/tańca/jazdy na lodzie. Zastanwiam sie , jaki będzie następny program - Gwiazdy
Gotują Obiad?


Gwiazdy Śpiewają Pod Prysznicem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:38, eithel napisał:

> Ja naprawdę nie rozumiem , co ludzie widzą podniecającego w oglądaniu Dody/Mandaryny/innejblondgwaizdy

> podczas śpiewu/tańca/jazdy na lodzie. Zastanwiam sie , jaki będzie następny program -
Gwiazdy
> Gotują Obiad?

Za późno już takie programy są^^ Smaczen Go czy coś takiego

To jest fajne nawet supper smaczne go lebsze od po prostu tancz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować