Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 09:02, Union Pacific napisał:

Eeee... jak wy to możecie oglądać? oO Dla mnie to kaszana program... to moje zdanie.

Zgadzam się, takie programy to dno...
Ostatnio w TV same gnioty jakoś tak lecą, zamiast dobrego filmu puszczają jakieś teletasiemce w stylu "Na Wspólnej" i jakieś tańce z gwiazdami...blehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 09:12, Konował napisał:

> Eeee... jak wy to możecie oglądać? oO Dla mnie to kaszana program... to moje zdanie.
Zgadzam się, takie programy to dno...
Ostatnio w TV same gnioty jakoś tak lecą, zamiast dobrego filmu puszczają jakieś teletasiemce
w stylu "Na Wspólnej" i jakieś tańce z gwiazdami...blehh.

Wszystko od tańca z gwiazdami się wzięło, te "You can dance"; "Gwiazdy tańczą na lodzie".... po prostu rzucili się producenci jak sępy na padlinę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 08:52, igorinho napisał:

/quite big ciach/


Popieram twoje zdanie praktycznie w 100%. Roofie, pomimo całej sympatii jaką go darzyłem, IMO nie powinien się znaleźć tak wysoko. Z każdym programem, pokazywał coraz gorszy poziom swoich solówek. Natalia, pomimo tego, że była najlepsza z nich wszystkich - odpadła, za co byłem zły na telewidzów.
Jeśli zaś o finał chodzi, to wiedziałem, że Ania będzie bez szans. Jest prawdziwą profesjonalistką, jeśli chodzi o tańce klasyczne oraz tańce w parach, ale jeśli chodzi o freestyle''owe solowe występy, to... ehemmm... może zostawię to bez komentarza. Każdy potrafi to zauważyć. To, że wygra Maciek, było oczywiste, przynajmniej dla mnie.

EDIT:
@Union Pacific >> pomysł programu jest zaczerpnięty z USA. Nie można go porównywać do "Tańca ...", ponieważ tutaj wyłaniane są talenty pośród zwyczajnych ludzi, a nie za kasę - gwiazdki z TV, o których nawet nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno, program według mnie to totlane dno. Taniec z Gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie tak samo.
You Can Dance to po prstu połączenie Idola (którego też nie cierpię) i Tańca z Gwiazdami (jak wyżej). Ogólnie, nawet batem nie nie zmusice do oglądanie tego czegoś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 09:18, greg_f napisał:

@Union Pacific >> pomysł programu jest zaczerpnięty z USA. Nie można go porównywać do
"Tańca ...", ponieważ tutaj wyłaniane są talenty pośród zwyczajnych ludzi, a nie za kasę -
gwiazdki z TV, o których nawet nie słyszałem.


Sorry że się wtrącam.
Może i z zaczerpniętym pomysłem od Amerykanów masz rację ale chodzi o to że cała ta wielka szopka zaczęła się od "Tańców z gwiazdkami", które to rozprzestrzeniło takie programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 10:01, Konował napisał:

Sorry że się wtrącam.


Za co przepraszasz? Masz przecież prawo do własnego zdania ;)

Dnia 03.12.2007 o 10:01, Konował napisał:

Może i z zaczerpniętym pomysłem od Amerykanów masz rację ale chodzi o to że cała ta wielka szopka zaczęła się od "Tańców z gwiazdkami", które to rozprzestrzeniło takie programy.


Mnie również nie podoba się cały ten komercjalizm, ale nie oceniałem programu, tylko występy. Są tam naprawdę utalentowani ludzie i tylko dlatego lubię oglądać ten program. TVN jest stacją komercyjną i nic tego nie zmieni. Jeśli się komuś nie podoba, to niech nie ogląda, nikt przeciez do tego nie przymusza. Ja oglądam tylko występy, jak jest reklama czy ględzenie o wysyłaniu smsów to odwracam się do komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pórównywanie YCD do gwiazdek ślizgających się na lodzie tudzież zamiatających parkiet pawimi piórami wydaje mi się dla tego programu bardzo krzywdzące.
Jasne, cała otoczka w postaci światełek, sceny, pani prowadzącej i "wysyłajcie SMSy ZOMG!" jest mocno komercyjna, ale jest jeden drobny element, który pomijacie.
W tym programie nie uświadczysz gwiazdek, które tańczą tam tylko po to, żeby kolorowe pisemka później oferowały im grubą kasę za autoryzowany wywiad i sesję zdjęciową. Do YCD mógł się zgłosić każdy normalny człowiek, żeby sprzwdzić się i wykorzystać daną przez los szansę na wykucie własnej marki i sukcesu. Sprawić, że lata cięzkiej pracy i kilka miesięcy mordęgi w programie zaowocują wyjazdem do prestiżowej szkoły, aby tam dalej pracować - jeszcze ciężej i jeszcze bardziej morderczo.
Tutaj nikt zwycięzcy nie dał czerwonego Porsche. Zwycięca otrzymał szansę na dalsze szlifowanie swojego talentu.
Proponuję jednak się przemóc i pooglądać drugą edycję. Chociażby elementy z castingu a później występy na scenie w parach i solo. A jak pani Rusin czyta pod jaki nr wysłać SMS, można sobie przełączyć na inny kanał.
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten program, podoba mi się przedewszystkim dlatego że nie śmigają tam jakieś gwiazdy tylko normalni ludzie, jury też jest ok:) A co do tego że wygrał glebuś^^ to fajnie, ja na początku liczyłem na Roffiego, ale napewno Maciek zasłużył na to lepiej:) A i jeszcze o TiTo. Naprawde lubie tego chłopaka, i super że mu ten ktoś dał te 1000$, należało mu się i super że pojedzie do matki, to jest gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:22, kedzior141 napisał:

Wiadomo coś kiedy będzie druga edycja tego programu?

Gdzieś mi się obiło o uszy, że eliminacje (castingi) mają się zacząć w lutym - ale nie jest to pewna informacja.
Tak więc, koło marca - kwietnia program powinien pojawić się na antenie TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś opadły ten temat. Ok poradzimy sobie...
Znacie jakieś fajne piosenki(single) z tego programu?
Ja jedną(oprócz justina timberlake''a): Timberland "Apologize"
Tylko sobie nie myślcie żeby ściągać single z internetu. Piractwu mówimy NIE! Można w końcu całkowicie legalnie przesłuchać je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować