Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzęt dla prawdziwych graczy w sklepie gram.pl!

128 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 20:27, Mroku21 napisał:

Jak ktoś jest dobry to na każdym sprzęcie będzie wymiatał, ale fakt w szybkich strategiach
czy fpsach dużo dpi się przydaje - jak się gra w multi.

Mi się bardzo przydaje przy graniu w Jedi Academy, gdzie musisz mieć naprawdę dobry refleks, żeby dobrze grać. Umiejętności to tam nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i przydałby mi się nowy gryzoń, ale jeszcze nie oszalałem na tyle aby wydawać na niego 200zł.
Cieszy jednak powiększanie oferty sklepu, nawet jeśli ma być tylko dla elit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego wysłużonego MX510, w którym li tylko niedawno ślizgi zmieniłem na Miceskatez, bo oryginalne się starły) i klawiaturę Logitech Navigator - i jest super. ;) Przy moim antytalencie do czegokolwiek nawet port PS/2 nie jest za wolny do "emixa", a klawiatura... no... pisze... :P A poważnie - litości, takie ceny są dla fanatyków i basta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym niby się różnią te myszki od zwykłych za 30-40zł? A klawiatura też lipna, mam taką fajną płaską za 40zł, a tutaj jakiś przekombinowany bubel za 240zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:33, Kraju92 napisał:

Niezłe rzeczy ale dlaczego Microsoftu??

Bo Microsoft = pro. ;)
Choć przyznać muszę, że jedyny sprzęt M$ do grania, kierownica (nie pamiętam modelu), jaki widziałem prezentuje się całkiem nieźle a ma już kilka lat. Jeśli wszystkie akcesoria z logiem M$ są tak trwałe to może warto się zastanowić.

Moja klawiatura Creative za jakieś 30 PLN i mysza optyczna (chyba siedem dych kosztowałą) z jedną rolką wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol uważam się za prawdziwego gracza ale takie sprzętu na 100 nie kupie :P mi tam wystarcza myszka za 40 zeta i klawa za 30 ;) Kurde drogawe to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, 200 zł :)
Nie ma po co ;] A btw myszkę Fatal1ty można chyba za 100 zł teraz kupić, a podobno jest świetna. Może anwet takakupię, ale na razie na moją obecną myszkęnei narzekam (byle jaka kupiona razem z kompem, a bardzo dobra jest :]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Habu jest najgorsza dla mnie,wygląda na taką lekką jak te po 20 pln, z kolei sideWinder jakaś taka dziwna,od nadmiaru funkcji brzydko wygląda.
A Mouse Explorer to ma jakieś fajne funkcjie?
A co do klawy to lepsza by była ta tarantula od chyba razera.

PS.ja mam zestaw od A4Tech myszkę X-710 F która i ładnie wyglada i ma wiele przydatnych funkcji(według mnie jest to najlepsza myszka dla graczy)
i mam Klawe od A4Techa KB-18 G która posiada również dużo funkcji których i tak nie wykorzystuję :-)
Całośc kosztowała tylko(TYLKO:bo za taką cenę taki sprzęt) 130 zł w zestawie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft i pr0 gaming? Nie widzi mi się to. Sam mam Razera Diamondback (który mi roz...walił 6 z 10 USB w kompie) i klawę za 14zł i nie narzekam ^^. Myszka ma całkiem fajne bajery (do tej pory zawsze miałem takie tanie byle jakie), ale naprawdę wątpię, żeby dawała realną przewagę nad graczem o porównywalnym do naszego skillu.

BTW te ajtemki, których zdjęcia są w newsie wyglądają mi raczej na biurowy ekłipment bardziej niż na pro gejmerskie zabawki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, szkoda tylko, że to shit Microsoftu, oprócz produktów Razera (Reclusa i Habu), które są podpisane przez Microsoft.

Zamiast rzeczy MSu powinny się znaleźć takie firmy jak: SteelSeries, Razer, Creative, Logitech, Zboard i wiele innych "profesjonalnych firm gamingowych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować