Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzęt dla prawdziwych graczy w sklepie gram.pl!

128 postów w tym temacie

*****[m] ten sprzęt jest czohraczem palców graczy ale mnie na niego nie stac a szkoda za taką kaske bym mugl alo se kupic nową karte graficzną albo jakies fajne giery...JA ok230zł nie dam za klawaiture!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, panowie się chwalą, że mają w sklepiku drogi sprzęt. Może by tak za wirtualną kaskę, która w sumie nie wiadomo za bardzo, po co jest. Pod tym względem, za Cenegą wam kapcie nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myszkę za 5 dych i jestem absolutnie zadowolony. Za 200zł to można kupić ze dwie super gierki albo RAM a nie wywalać na szpanerską myszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ja od myszki wymagam niesamowitej dokładności ;-) Dlatego 2000DPI to dla mnie za mało :) W domu mam myszkę z 2500DPI i myślę że jest za wolna :P myślę o kupieniu takiej która ma 3000DPI :) (albo 4000DPI jeśli stanieje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dla prawdziwych graczy" ta, prawdziwy gracz (znaczy się pasjonat) nie potrzebuje takich pierdółek i poradzi sobie nawet myszką kulkową ;p Mysz za 200zł może jest przydatna dla zawodowców, ale nie dla normalnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO !!!!! Moja mysz to nawet niewiem ile kosztowala , grunt by pewnie lezala pod dlonia , krotki pewny skok przycisku i mi to wystarcza mam ja ok 2 lat i jeszcze posluzy a duzo gram i nic sie nie dzieje troche sie przytarla hahaha.. Klawa tez wyrabana nie jest ale dziala.Ok dla mnie za drogo , wiele osob twierdzi ze mozna miec za to " ramu" nawet sporo albo dobra nowosc , jestem za . Koniec koncem kogo stac a napewno sa tacy , zycze dobrego uzytkowania hahahahahaha ! nadal bede zdzierał swoja ciare i basta !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DJ Danielus ma asbolutną rację. Taki sprzęt to tylko dla maniaków, którzy nie mają co z pieniędzmi zrobić. Ja w sumie za klawiaturę i myszkę dałem ok. 50 zł i nie narzekam ;) Ale to dobrze, że gramowy sklep poszerza swoją ofertę także o sprzęt dla graczy... prawdziwych, maniakalnych graczy do których się nie zaliczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mx 3100 klawiszure i myszke mx1000 laser i jak sie czulosc w programie nastawi na max to nawet nie widac gdzie ta mysz jest a za zestaw dalem ok 300 zl choc uwarzam ze dla prawdziwych graczy potrzebne sa urzadzenia z kablem bo niestety przy radiu wystepuja opuznienia np w UT sie na tym tak srednio gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem normalny i POWAZNIE zastanawiam sie nad myszka Microsoftu. Fakt, kosztuje swoje, ale pod wzgledem ksztaltu, a tym samym wygody korzystania deklasuje tanszych rywali. Pewnie, moge zostac przy tym co mam teraz, ale pracujach po tych ponad 6 godzin na dobe na kompie czuje, ze moj kciuk odczuwa kontakt z myszka. Dlaczego wiec nie mam sie wykosztowac raz i kupic cos duzo bardziej mi przyjaznego? Zwlaszcza, ze myszki nie kupuje sie co miesiac tylko na kilka lat...

I tak juz na koniec do reszty - siedzac ta godzinke/dwie po tej waszej szkole nie poczujecie roznicy miedzy myszkami. Polecam jednak miesieczny maraton po 6 godzin 5xw tygodniu. Potem mozemy porozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G5 Ligitecha i jest bardzo zadowlony , co więcej powiem że produkty Razora i Logitecha znacznie przewrzszają microsoft więc te 300 czy 250 zł lepiej włożyć w te właśnnie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam od ponad roku z Logitech MX 518 + Icemat Original i powiem tylko tyle: WYPAS!!!. Myszka śmiga jak szalona, 2 razy wymieniałem ślizgacze i jest super. Lekko puknąć myszkę a ta leci bez oporu. Fakt lubię grać w FPP i na multi ale do PRO jeszcze mi daleko. Wcześniej miałem jakiegoś taniego gryzonia, też optyka, więc mogę powiedzieć jaka jest różnica. Jak dla mnie kolosalna. Nie trzeba się w końcu męczyć. Jak kogoś stać to niech kupuje. Na pewno nie pożałuje. MX518+ ICEMAT=IDEAŁ jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż pięć dni temu kupiłem sobie nową myszkę - za... 17,50 PLZ w Media Markecie. Optyczną, na kabel, dwa przyciski + rolka (trzeci przycisk). Oczywiście produkcji chińskiej, działa bardzo dobrze i ma... dwuletnią gwarancję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować