Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyjazne środowisku Electronic Arts - aaahhhh...

38 postów w tym temacie

Zaitsev

Efekt cieplarniany jest przedmiotem sporu między naukowcami, jednak twórcy SimCity Societies uważają, że warto młodzieży uświadamiać jego istnienie. Przy współpracy z BP w grze pojawią się odnawialne źródła energii i pomogą uratować świat przed suszami/tornadami/powodziami...

Przeczytaj cały tekst "Przyjazne środowisku Electronic Arts - aaahhhh..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś kiedy ma być premiera? Bo z tego co widze to będzie chyba najlepsza gra z tej serii. Ale narazie w mojej głowie tylko WIEDŹMIN. Pozdrawiam z Gdańska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra gra sie szykuje.. trzeba szukać alternatywnych źródeł energii na świecie czy to w grach ( te mają duży wpływ na wyobraźnie młodych ludzi, dlatego może to zaprocentować w przyszłości i przyczyni sie z pewnością do zwiększenia zainteresowania problemem jakim jest efekt cieplarniany - nie tylko zainteresowania ale przede wszystkim wcieleniu w życie nowych skutecznych rozwiązań chroniących naszą Błękitną Planete ) czy w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... W sumie, to mało, oj mało ludzi zważa na efekt cieplarniany oraz z tym co się z nim wiąże. :|
Taka gra może się przydać dla uświadomienia dla małolatów jakie to ważne, żeby ograniczać emisję CO2!

A ja za 10 lat przesiądę się na zasilanie wodorem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 10:36, Aedd napisał:

A wie ktoś kiedy ma być premiera? Bo z tego co widze to będzie chyba najlepsza gra z tej serii.
Ale narazie w mojej głowie tylko WIEDŹMIN. Pozdrawiam z Gdańska :D


Premiera miec bedzie miejsce 16-go listopada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na to pytanie padla w komentowanym przez nas newsie :-) Wykorzystujac w swoim miescie zdrowe i przyjazne dla srodowiska technologie, uczynimy je zdrowszym, ladniejszym i bardziej przyjaznym dla naszych Simow. A ze podobnie sprawy przedstawiaja sie w realu (wiadomo, kiedy w naszym sasiedztwie nie ma elektrowni atomowej, czy jakiejs huty etc., zyje nam sie przyjemniej. A kiedy mamy swiadomosc, ze gdzies tam zamiast zanieczyszczajacych srodowisko zakladow sa przyjazne dla srodowiska elektrownie wodne, wiatraki etc., to juz zupelnie kontent ;-) ).

" Pozostaje tylko kwestia, czy jest sens umieszczania tego typu mechanizmu w grze, skoro naukowcy nie są zgodni co do faktycznego istnienia efektu cieplarnianego..."

Wiesz, lepiej dmuchac na zimne, ze tak powiem ;-) Tym bardziej, ze jednak wiecej glosow jest za tym, ze efekt cieplarniany wystepuje, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:02, Michał Raven napisał:

Krótko ujmując EA wspiera Greenpeace. Chociaż ciekawe co EA robi dla środowiska? A może co
robi przeciwko niemu...


Według mnie to dobry pomysł i EA może dla środowiska zrobić tylko te pozytywne rzeczy. Skoro artykuły w podręcznikach, gazetach, programy telewizyjne itp. nie dają rezultatów, to może gra pokaże młodym ludziom w sposób akcja -> reakcja do czego może prowadzić nie dbanie o naszą planetę.

Jak dla mnie bardzo trafiony pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować