Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - fragmenty utworów z płyty muzycznej!

61 postów w tym temacie

Muzyka z gry jest cudowna :) Czekam na gierke choćby by posłuchać! :)
Btw. czytam sobie Wiedźmina, ot tak, żeby być na świeżo tuż przed grą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle te fragmenty się nie podobały. Nie dość, że są tylko cztery, w dodatku jedną z piosenek mogliśmy słyszeć już dawno temu w całości (Vader - Sword Of The Witcher), to jeszcze zostały przedstawione same początki utworów - 20 sekund to trochę za mało. Mam jednak nadzieję, że płyta się udała, że muzyka będzie dobrze odzwierciedlała klimat w Wiedźminie i jednocześnie będzie dała się posłuchać jako niezobowiązująca muzyka (tzn. że nie będzie to tylko gratka dla fanów Wiedźmina, ale także dla szerszego grona odbiorców). Czekam z niecierpliwością na płytę.

@tomoliop: wiesz, średnio płyty w naszym kraju kosztują ok. 60 zł (przynajmniej z zakresu, który mnie interesuje), ale jeśli CDP się postara, będzie można ją kupić za ok. 25 zł (coś jak "Zagraniczna płyta - Polska cena" - taka mała akcja ze strony wydawców). Oczywiście trzymam kciuki za jak najniższą cenę i jak najwyższy stosunek cena/jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbki wiele nie mówią, ale też nie odstraszają, co ważne :)
W tej chwili ta płytka "inspirowana" Wiedźminem najbardziej mnie interesuje z wszystkiego co jest wydawane, bo w grę nie mam szans pograć na moim kompie (nad czym szczerze ubolewam:(), a karcianek mam dość. Tylko zaserwujcie jakąś sensowną cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zawiedziony, że nie ma żadnego kawałka krzycha krawczyka, a już zupełnie nie rozumiem dlaczego nie śpiewa michał wiśniewski. przecież on wygląda jak rasowy wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No utwory nie są zbyt długie. Lepiej było by chyba, gdyby dali jeden pełny utwór niż kilka w częściach... Jednak z tego co przesłuchałem, to kawałki nie są najgorsze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko o wiele lepiej niż pierwszy pomo-track Vader''a. Głównie dlatego, że trzy pierwsze ścieżki oddają klimat Sagi o Geralcie, a czwarta - czyli sam Vader - jest w na tyle okrojonej wersji, że to co się słyszy pasuje do książek, świata i gry. Szkoda, że druga ścieżka jest tak krótka, zaczyna sie bardzo ciekawie, ale nie można posłuchać dość długo, by sie przekonać, że cała taka jest. Generalnie jednak - must buy. Czy będzie to sprzedawane w sklepie gram.pl?

@ Piotrbov
W zakładce ''Muzyka'' na podanej przez ciebie stronie jest 11 ścieżek z gry do ściągnięcia. Świetnych ścieżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak zawsze nic nie można normalnie ściągnąć z gram.pl, prawie zawsze za pierwszą próbą link do ściągania plików NIE DZIAŁA pisze to już z 10 raz ale admini nic z tego sobie nie robią. Bardzo lubię cd-projekt ale takie zachowanie wcale nie przysparza im popularności. Przecież to wy na tym tracicie. Jeśli nigdy nie można ściągnąć normalnie pliku z serwisu to o czym to świadczy. Świadczy to przede wszystkim o braku profesjonalizmu. Zastanówcie się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować