Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - fragmenty utworów z płyty muzycznej!

61 postów w tym temacie

Właśnie te kawałki chciałem przesłuchać, ale dając tylko początki to dużo nie ukazuje. No, Skorupa się ciekawie bardzo zapowiada, taką muzykę chciałbym w całym Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 16:01, Kafar napisał:

> Imho coś takiego powinno być zawarte w EK.

Lepiej nie praw takich herezji :P bo jeszcze tamtą muzykę wywalą i dadzą tą płytę :P

Ja nie mówię o jakimś wymienianiu tylko dołożeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:40, SwenG napisał:

> > Imho coś takiego powinno być zawarte w EK.
>
> Lepiej nie praw takich herezji :P bo jeszcze tamtą muzykę wywalą i dadzą tą płytę :P
Ja nie mówię o jakimś wymienianiu tylko dołożeniu ;)


hehe a no to można można.. od dużej ilości dodatków nikt jeszcze nie zginął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dzikie i jak napisał Edward Pierwszy "Żałosne". Na płytce to chyba Vader ratuje sytuację, ale dawać stówę za jeden kawałek? Aż takim burżujem nie jestem... Oj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 22:38, Arclight napisał:

A gdzie masz w newsie napisane, że płyta będzie kosztować 100 zł? 0_o

No fakt, zapędziłem się :P Zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra Wiedźmin, powstająca na motywach twórczości Andrzeja Sapkowskiego, ukaże się już 26 października, w sugerowanej cenie 99,90 PLN."

O płycie z muzyką ani słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem...
Cóż, nie dziwi mnie już to, że na Egzaminie Dojrzałości z Języka Polskiego jest do ''zaliczenia'' takie zadanie jak czytanie ze zrozumieniem... Jak widać niektórzy mają z tym wyjątkowy problem...

Jakbyś nie zauważył to mowa jest o GRZE Wiedźmin, która ukaże się 26 października... -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 22:50, Simon Whiteman napisał:

Khem...
Cóż, nie dziwi mnie już to, że na Egzaminie Dojrzałości z Języka Polskiego jest do ''zaliczenia''
takie zadanie jak czytanie ze zrozumieniem... Jak widać niektórzy mają z tym wyjątkowy problem...

Jakbyś nie zauważył to mowa jest o GRZE Wiedźmin, która ukaże się 26 października... -.-''

Poprawiłem swój błąd, zwróciłem honor. A z czytaniem ze zrozumieniem akurat nigdy problemu nie miałem, więc... Mylić się jest rzeczą ludzką (takie pomyłki, uwierz mi, zdarzają mi się bardzo rzadko). Wracając jednak do tematu - Vader definitywnie jest najbardziej znanym zespołem z tej płyty i IMO tylko on jest wart przesłuchania. Skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy utwór mam cały, był kiedyś na oficjalnej stronie do ściągnięcia za darmo.

Ostatni też mam cały - można ściągnąć teledysk. Też za darmo.

W kawałku Habakuka poraziła mnie szczególnie melodia. :| :>

Rootcośtam - nudne.

Wniosek: Nie kupię tej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować