Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 nie jest ulubioną platformą Gabe'a Newella

103 postów w tym temacie

Wez dzieciaku nie pisz bo trafia mnie juz powoli....PS3 porażka naprawde kiedys obudzisz sie z reka w nocniku :D
Na x360 sie nie zawiodłes?? buahahaha to ma byc konsola?? gdzie 1/3 konsol pada jak muchy? to ma byc ta mega swietna konsola i z starym napedem DVD buahahaha tez złom nawet nie dojdzie do 30milionów sprzedanych konsol
PS3 pewnie powtórzy sukces popszedniczek a wasze fanbojskie hasełka tego nie zmienia gwarantuje jestem tego pewien jak tego ze wygra PIS w wyborach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:38, hallas napisał:

To bardzo proste czemu on narzeka: by wydać grę na PS3 musieli ostro grzebać w kodzie. Kodzie,
który od trzech lat świetnie sobie radzi i nagle trzeba zmieniać sposób korzystania z procesora,
sposób ładowania tekstur do pamięci.

Jest dokładnie jak piszesz. Co więcej myślę, że słaba sprzedaż "pomarańczowej skrzynki" na PS3 dolała jeszcze oliwy do ognia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rafael18, jedynym fanboyem w tym temacie jesteś Ty. Opanuj się, bo Ci pikawka z klatki piersiowej wyleci. Zamiast tego niestety nie wstawią Ci Cella... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie koledzy, nawet jeśli PS3 wypierniczy się jako konsola do gier, co jest bardzo prawdopodobne, to macie jeszcze najtańszy odtwarzacz Blu - Ray, chociaż se filmy oglądniecie w jakości HD.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:
PS3 nie jest konsolą, to jest krowa!! Obsługuje filmy, internet, ma sklepy itd. Dlatego też uważam że jako konsola stricte do gier jest średnia, lepszy DO GIER jest XBox360. A jeśli jako kino domowe, mała przeglądarka netu i konsola to mogę się zgodzić, ale tylko dla osób co nie mają Pieca...

Co ja bym kupił? X-Boxa 360 czy PS3... Wybór jest banalny! kupił bym za tą kasę up-grade pieca! Jestem ortodoksem bo nie opyla mi się grać w 3 gry jakie mnie interesują na konsoli... Jestem fanem FPSów i cRPG, a na konsoli się nie da. Grałem w COD3 na PS3 i w porównaniu nawet do CSa ta gra jest POWOLNA!! Nie to tępo akcji ale to nie wina sprzęty tylko kontrolera.

Jak już kupić to... wg mnie X bo gry tańsze i konsolka tańsza...

Małe podsumowanie:
PS3 = 2500zł
10 gier = 2500zł

ogólnie = 5000zł

Mój piec: GeForce 8800gts 320, INtel Core 2 Duo e 6550 i 2gb Ramu i masa bajerów = 3000zł

I mam do wydania 2000zł na same gry... co powiedzmy podzielmy na 100 daje nam 20 gier dwa razy więcej niż na Ps3 a gry na Ps3 starczają na kilka w sumie godzin gry bo potem się kończą...

I ja tak to widze

Ps. Mogłem se w piecu odpuścić Zboarda, myszke i nowy monitor co obniżyło by cene o 1000zł u i dało kase na kolejne 10 gier NOWYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, narzekania, narzekania ciągle się słyszy. A to ktoś wyklina PS3 lub X-Box''a, ktoś inny narzeka na to, że na PS''a ciężko się robi gry bądź na to, że ludzie mówią tak, bo MS dał w łapę. Zwariować można...:|. Jednak każdy wyraża tu swoje zdanie, do którego ma prawo i nikt nie powiniem go za to obrażać. Ja staram się być stronniczy wobec konsol. W każdej staram się widzieć wady, jak i zalety. Mi osobiście najlepiej się gra na X''sie- najwygodniejszy pad. Co do grafiki to nie mam zdania, bo dla mnie nie liczy się czy w danej grze [i platformie] cegła ma lepszą teksturę. Patrzę bardziej na grywalność i przyjemność z grania, a tu IMO króluje na razie X0, więc to niego bym wybrał.

rafael18
Nie przesadzasz czasem, bo to Ty wydajesz się być fanboy''em. A moi koledzy się na X-BOX''sie nie zawiedli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony bardzo lubię, sam mam PS2 i całkiem niemałą kolekcje tytułów na tą konsole, jednak wkurza mnie ostatnio zachowanie Sony. To że w nowym modelu PS3 chcą w ogóle odejść od wstecznej kompatybilności to dla mnie wyjątkowo nietrafny pomysł. Dlatego myślę nad zakupem Wii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 byla droga - narzekali. PS3 jest tania - narzekaja...
Dogodz polakom ;)

St Death: taki ''Piec'' z monitorem za 3000 zl? na pewno nie, chyba ze z gieldy albo allegro ;)

Co do konsol, to kwestia gustu... sa fanboje klocka microsoftu i ci, ktorzy zauwazyli juz prawdziwa moc nowej konsoli Sony... Ja osobiscie nie oddalbym mojej PS3 chocby nie wiem co ;) A grywalnosc, gry... coz, trzeba poczekac, na pewno rozrywki przybedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..."Małe podsumowanie:
PS3 = 2500zł
10 gier = 2500zł

ogólnie = 5000zł

Mój piec: GeForce 8800gts 320, INtel Core 2 Duo e 6550 i 2gb Ramu i masa bajerów = 3000zł"...

dokładnie masa bajerów i nie ma w co grać na tym psełdo wypasie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadziłeś z tymi obliczeniami ale mimo wszystko to mniej więcej tak wygląda.
Jeśli ma się wypasiony PC to najlepiej kupić Wii - inne doznania, na PC niedostępne.
Gry z X pojawiają się prędzej czy później na PC więc jaki sens kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 21:12, Mrocz napisał:

Żadna bzdura... Nie powiesz mi że Xboxów jest więcej od PC... A jednak gier na Xkloca ludzie
kupują znacznie więcej.... Komputerów może i jest dużo, ale ile z nich nadaje się do grania?


Wiesz ile? Dokładnie wszystkie. Powtórzę jeszcze raz: WSZYSTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 22:20, rafael18 napisał:

PS3 to porażka??? czy ja dobrze czytam ty sie dobrze czujesz??? trzeba byc kompletnym kretynem
zeby tak powiedziec moze poczekaj chociaz az sie konsola rozkreci NIE SADZISZ??!!! Ja wiem
dla czego wy atakujecie PS3 bo dobrze wiecie ze to najlepszy sprzet do grania i taka jest prawda:D
PC to sobie mozesz schowac w buty :D


Dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Dnia 11.10.2007 o 22:20, rafael18 napisał:

A co do parti PIS jesli dla ciebie jest zle ze robia porządek to ty naprawde lecz sie na głowe
bo to jedyna partia uczciwa


Albo 2 lata mieszkałeś w kompletnej głuszy, albo, co najbardziej prawdopodobne, jesteś przykładem sukcesu propagandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli go to , że chcialby tworzyć wyłącznie na PC , ale jeśli chcę zarobić godne swojej pracy pieniadze jest zmuszony konwertować na konsolę , a nie każda konsola jest tak "prosta" jak X360.
On wygląda jak typowy , stereotypowy PC-ciarz i tak samo pieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 07:58, Makratos napisał:

Boli go to , że chcialby tworzyć wyłącznie na PC , ale jeśli chcę zarobić godne swojej pracy
pieniadze jest zmuszony konwertować na konsolę , a nie każda konsola jest tak "prosta" jak
X360.
On wygląda jak typowy , stereotypowy PC-ciarz i tak samo pieprzy.



Tam nie ma czegoś takiego jak PC-ciarze, Konsolowcy, są tylko gracze. Dowal mu, że jest stereotypowym PC-ciarzem, tylko czy on Ciebie zrozumie? Gry się robi video, niezależnie od platformy. Jego argumenty nie są jakąś herezją, to właśnie przez konsultacje wielu takich ludzi z Sony, PS3 od roku było licytowane, czy w końcu trafi do sklepów, a może zostanie przemielone i zrobione od nowa. On to powiedział głośno, dlatego jest zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeste tępy PS3 to bedzie kosztowac 1500zł chyba ze chcesz odrazu z grami dwoma to 2000zł :D a za bardzo dobrego kompa trzeba dac do 5 tys zł !!!! I zreszta nie wiem po co dajesz te głupie porównania cenowe jak i tak PS3 jest lepsze takich gier to ty nigdy nie zobaczysz na PC hahah PS3 przynajmneij nie traci exlusiwów jak x360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 11:35, rafael18 napisał:

Ale jeste tępy PS3 to bedzie kosztowac 1500zł chyba ze chcesz odrazu z grami dwoma to 2000zł
:D a za bardzo dobrego kompa trzeba dac do 5 tys zł !!!! I zreszta nie wiem po co dajesz te
głupie porównania cenowe jak i tak PS3 jest lepsze takich gier to ty nigdy nie zobaczysz na
PC hahah PS3 przynajmneij nie traci exlusiwów jak x360 :D

Za 5tys to masz kompa z kosmosu który na parę lat wystarczy. Ja kupuje za 3 z hakiem i wszystko pójdzie na max i zamierzam dokupić dodatkowe chłodzenie i extremalnie podkręcić wtedy będzie maszyna że hoho. Widać że jesteś fanboy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do PIS lecz sie na nogi bo na głowe z apozno ty nie jestes polakiem skoro chesz głosowac na inna partie!!!
trzeba byc idio...a zeby nie widziec ze to jedyna partia co robi porządek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować