Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Jedi code

12 postów w tym temacie

Chciałbym polecić chyba nie zbyt znaną na tym forum grę internetowa.

The Jedi Code to tekstowy MMORPG rozgrywany przez przeglądarkę, oparty na uniwersum Gwiezdnych Wojen. Możesz tutaj stworzyć własna wirtualną postać, walczyć z innymi graczami lub stworami, wykupić dla niej mieszkanie, podróżować po całej galaktyce, a także wzbogacać się! Gra ma ciekawa przejrzysta oprawę graficzna oraz ciekawa wielowątkową fabułę, która na pewno Cię nie znudzi. Aby w nią grac nie trzeba posiadać potężnego sprzętu czy tez ściągać z sieci jakiś programów! Wystarczy podstawowa przeglądarka, odrobina czasu i wyobraźnia.
www.tjcg.pl

Adres gry: www.tjcg.pl
Zapraszam do dyskusji, a także o wszystkim co związane jest z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:22, choper napisał:

Chciałbym polecić chyba nie zbyt znaną na tym forum grę internetowa.

The Jedi Code to tekstowy MMORPG rozgrywany przez przeglądarkę, oparty na uniwersum Gwiezdnych
Wojen. Możesz tutaj stworzyć własna wirtualną postać, walczyć z innymi graczami lub stworami,
wykupić dla niej mieszkanie, podróżować po całej galaktyce, a także wzbogacać się! Gra ma ciekawa
przejrzysta oprawę graficzna oraz ciekawa wielowątkową fabułę, która na pewno Cię nie znudzi.
Aby w nią grac nie trzeba posiadać potężnego sprzętu czy tez ściągać z sieci jakiś programów!
Wystarczy podstawowa przeglądarka, odrobina czasu i wyobraźnia.


www.tjcg.pl

Adres gry: www.tjcg.pl
Zapraszam do dyskusji, a także o wszystkim co związane jest z tematem.


No jeżeli gra jest oparta na uniwersum GW. To już lecę, a raczej klikam w link i odpalam... Zawsze warto sprawdzić...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:24, Doktor14 napisał:

> Chciałbym polecić chyba nie zbyt znaną na tym forum grę internetowa.
>
> The Jedi Code to tekstowy MMORPG rozgrywany przez przeglądarkę, oparty na uniwersum
Gwiezdnych
> Wojen. Możesz tutaj stworzyć własna wirtualną postać, walczyć z innymi graczami lub stworami,

> wykupić dla niej mieszkanie, podróżować po całej galaktyce, a także wzbogacać się! Gra
ma ciekawa
> przejrzysta oprawę graficzna oraz ciekawa wielowątkową fabułę, która na pewno Cię nie
znudzi.
> Aby w nią grac nie trzeba posiadać potężnego sprzętu czy tez ściągać z sieci jakiś programów!

> Wystarczy podstawowa przeglądarka, odrobina czasu i wyobraźnia.

>

> www.tjcg.pl
>
> Adres gry: www.tjcg.pl
> Zapraszam do dyskusji, a także o wszystkim co związane jest z tematem.

No jeżeli gra jest oparta na uniwersum GW. To już lecę, a raczej klikam w link i odpalam...
Zawsze warto sprawdzić...

Pozdrawiam...

Ja sam zarejestrowałem się przed chwilą ( mój nick - choper ), więc razem wystartujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:25, choper napisał:

Ja sam zarejestrowałem się przed chwilą ( mój nick - choper ), więc razem wystartujemy ;)


Mój to Doktor. Więc jak byśmy się spotkali to neutralizacja, co??? Wybrałem Obrońce Jedi a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:35, Doktor14 napisał:

> Ja sam zarejestrowałem się przed chwilą ( mój nick - choper ), więc razem wystartujemy
;)

Mój to Doktor. Więc jak byśmy się spotkali to neutralizacja, co??? Wybrałem Obrońce Jedi a
ty???

Mroczny Jedi ;) Ale neutralizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się, w niektórych miejscach brakuje polskich znaków (wkurzające) i nie wszystkie zmiany w profilu są zatwierdzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:42, Woko11 napisał:

Poprawny adres to: www.tjcg.nazwa.pl

Dzięki,
Gra ma duże podobieństwo do knights of the old republic
jakby co jestem kovalinho
i to nie jest podobne do kotora, to jest kotor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zapraszam wszystkich do projektu reaktywacji gry! Ruszyliśmy wczoraj, bierzemy się ostro do pracy. Wiele przed nami, a na pewno wspaniała rozgrywka w świecie Gwiezdnych Wojen. Potrzebujemy waszego wsparcia i pomocy.

tjcg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować