• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Elav

Aktywacja zamówienia gry Wiedźmin

Pytanie

No właśnie i tutaj problem... Już tłumaczę:

Na początku chciałbym się przywitać z szanownymi użytkownikami forum i gronem moderatorskim. To mój pierwzy temat. Proszę o wyrozumiałość. Staram się nie łamać regulaminu, ale jeśli to robię wystarczy na spokojnie powiedzieć :)

No tak dziś rano (przed chwileczką) otrzymałem maila od sklep.gram.pl z prośba o potwierdzenie zakupu preordera gry "The Witcher" (prośba o potwierdzenie na 5 dni przed wysyłką). Ja już niezwykle ucieszony tym faktem z uśmiechem radości na ustach klikam w link, przenosi mnie do strony sklep i wyświetla mi się komunikat:

" Potwierdzenie zamówienia

Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny."


No więc napisałem przez formularz kontaktowy do obsługi technicznej. Ale chciałbym się dowiedzieć JUZ teraz o co chodzi. Może wy drodzy userzy tego forum macie jakieś pojęcie w tych sprawach. Serdeczie proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Elav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

106 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ha! Udało się potwierdzić moje dwie edycje kolekcjonerskie! Według gram.pl oczekują na wysyłkę w dniu 15 października? Czy to znaczy, że już wtedy zostaną faktycznie posłane kurierem i dotrą do mnie 16? To chyba zbyt piękne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 13:10, grzesioo napisał:

Ha! Udało się potwierdzić moje dwie edycje kolekcjonerskie! Według gram.pl oczekują na wysyłkę
w dniu 15 października? Czy to znaczy, że już wtedy zostaną faktycznie posłane kurierem i dotrą
do mnie 16? To chyba zbyt piękne? :)


Ale by były jaja, gdyby nie wysyłka była 23, tylko do 23 mieliby wysyłać po kolei wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 12:58, sferis napisał:

A u mnie nadal pisze "Nie możesz zapłacić za to zamówienie, ponieważ produkt Wiedźmin Edycja
Kolekcjonerska jest niedostępny ." .....

Mam dokladnie ten sam problem. Wybralem opcje platnosci z gory ino i zoonk. Inni moga sobie potwierdzac, ja moge sobie tylko pomazyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@nazgul @qnik
Tylko trzeba chyba wziąć pod uwagę, że wysłanie tych 2000 paczek z edycjami kolekcjonerskimi i jeszcze pewnie ze cztery razy tyle normalnych edycji zajmuje spoooro czasu. :) I dla CDProjektu i dla firmy DPD, która musi stworzyć listy przewozowe etc. etc. Może ten tydzień czasu CDP sobie rezerwuje właśnie na tego typu czynności organizacyjne.

Fajnie jakby ktoś wtajemniczony nam dokładnie powiedział jak to jest, bo to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja również, dostałem takowego maila...

Ale zastanawia mnie, czy mogę teraz bez żadnych konsekwencji zmienić metodę dostawy/płatności z "Za pobraniem" na "Płatne z PKO Inteligo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 13:42, balduran2 napisał:

Ja również, dostałem takowego maila...

Ale zastanawia mnie, czy mogę teraz bez żadnych konsekwencji zmienić metodę dostawy/płatności
z "Za pobraniem" na "Płatne z PKO Inteligo"?


Zadzwoń, bo przez stronę raczej nie da rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 13:42, balduran2 napisał:

Ja również, dostałem takowego maila...

Ale zastanawia mnie, czy mogę teraz bez żadnych konsekwencji zmienić metodę dostawy/płatności
z "Za pobraniem" na "Płatne z PKO Inteligo"?



Do momentu potwierdzenia zamówienia, dzięki otrzymanemu mailowo linkowi, można modyfikować formę płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:17, Tiffani napisał:

Do momentu potwierdzenia zamówienia, dzięki otrzymanemu mailowo linkowi, można modyfikować
formę płatności.


Czy jest możliwość zmodyfikowania zamówienia? Chciałbym coś dorzucić do EK Wiedźmina, żeby wszystko przyszło jedną paczką.
Poza tym, ja jestem w stanie zmienić jedynie adres wysyłki, a nie formę płatności. W zamówieniu zaznaczyłem mTransfer, ale w chwili obecnej wolałbym zapłacić kartą płatniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 13:10, grzesioo napisał:

Ha! Udało się potwierdzić moje dwie edycje kolekcjonerskie! Według gram.pl oczekują na wysyłkę
w dniu 15 października? Czy to znaczy, że już wtedy zostaną faktycznie posłane kurierem i dotrą
do mnie 16? To chyba zbyt piękne? :)


Premiera gry jest zaplanowana na 26 październik, natomiast planowana wysyłka będzie 23 pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:25, Klimos napisał:

> Do momentu potwierdzenia zamówienia, dzięki otrzymanemu mailowo linkowi, można modyfikować

> formę płatności.

Czy jest możliwość zmodyfikowania zamówienia? Chciałbym coś dorzucić do EK Wiedźmina, żeby
wszystko przyszło jedną paczką.
Poza tym, ja jestem w stanie zmienić jedynie adres wysyłki, a nie formę płatności. W zamówieniu
zaznaczyłem mTransfer, ale w chwili obecnej wolałbym zapłacić kartą płatniczą.


W celu zmodyfikowania szczegółów zamówienia zapraszam do skontaktowania się bezpośrednio z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie lub droga mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:25, Klimos napisał:

Czy jest możliwość zmodyfikowania zamówienia? Chciałbym coś dorzucić do EK Wiedźmina, żeby
wszystko przyszło jedną paczką.
Poza tym, ja jestem w stanie zmienić jedynie adres wysyłki, a nie formę płatności. W zamówieniu
zaznaczyłem mTransfer, ale w chwili obecnej wolałbym zapłacić kartą płatniczą.

Klimos... bracie... Mordo ty Moja!!! :D
Jesteśmy w identycznej sytuacji. Też dodawałem coś do zamówienie i też zmieniałem formę płatności ;) Jakbyś miał wątpliwości to wszystko działa jak powinno i właśnie czekam na maila z linkiem do opłaty :)
Swoją drogą, czy to wszystkie podobieństwa? Nie mów mi tylko, że ktoś ci z Polski będzie paczkę za granicę przerzucał - bo u mnie właśnie tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:34, Graffis napisał:

Klimos... bracie... Mordo ty Moja!!! :D

Kopę lat :P

Dnia 12.10.2007 o 14:34, Graffis napisał:

Jesteśmy w identycznej sytuacji. Też dodawałem coś do zamówienie i też zmieniałem formę płatności ;)
Jakbyś miał wątpliwości to wszystko działa jak powinno i właśnie czekam na maila z linkiem do opłaty :)

Dzisiaj chyba już nie zdążę wszystkiego pozałatwiać, bo jeszcze trochę roboty mam, a zaraz po pracy do domu, przebrać się, zjeść coś i do miasta na "Kulturnatten" :D

Dnia 12.10.2007 o 14:34, Graffis napisał:

Swoją drogą, czy to wszystkie podobieństwa? Nie mów mi tylko, że ktoś ci z Polski będzie paczkę
za granicę przerzucał - bo u mnie właśnie tak jest ;)

Wiedźmina na pewno nie będzie przerzucał, bo mógłbym go sobie co najwyżej na półce postawić, podobnie jak z resztą w domu - też póki co będzie stał i ładnie wyglądał. Komputer, zdolny odpalić "DeŁiczera", będę kupował pewnie jakoś w styczniu. Natomiast to coś dodatkowego, nad którym się cały czas zastanawiam, niewykluczone że przyjdzie do mnie UPSem/pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kopiuje swój post z oficjalego forum Wieśka, bo tam temat został zamknięty.

U mnie też występował błąd iż produkt jest niedostępny. Z kolei teraz jak wchodzę na stronę podaną w mailu, ukazuje się napis:

"Uwaga, nasz system stwierdził iż doknano już próby płatności za to zamówienie.
Aby zmienić formę płatności lub ponowić próbę płatności przejdź do szczegółów zamówienia i skorzystaj z opcji "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie". Kliknij tutaj aby przejść do szczegółów Twojego zamówienia
Ten komunikat może też być związany z nietypową konfiguracją przeglądarki internetowej. Jeżeli nie dokonywałeś(-łaś) jeszcze próby płatności za to zamówienie kliknij tutaj. "

Oczywiście żadnej próby płantości nie wykonywałem. Po kliknięciu w link podany po tekście o nietypowej konfiguracji przeglądarki ukazuje się napis "błędne parametry"
Z kolei w szczegółach zamówienia za nic w świecie nie mogę znaleźć opcji "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie".
WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:41, Klimos napisał:

Dzisiaj chyba już nie zdążę wszystkiego pozałatwiać, bo jeszcze trochę roboty mam, a zaraz
po pracy do domu, przebrać się, zjeść coś i do miasta na "Kulturnatten" :D

No ładnie, ciekawe jakie to kultur aktivitaeter macie w programie ;)

Dnia 12.10.2007 o 14:41, Klimos napisał:

Komputer, zdolny odpalić "DeŁiczera", będę kupował pewnie jakoś w styczniu.

Heh, u mnie podobnie, choć ta maszynka teoretycznie powinna uciągnąć Wiedźmina w jakiś skromnych detalach. No ale wymiana i tak musi nastąpić, teraz to już pewne. Najlepiej na DirectX 11 ;P

Dnia 12.10.2007 o 14:41, Klimos napisał:

Natomiast to coś dodatkowego, nad którym się cały czas zastanawiam, niewykluczone że przyjdzie do mnie
UPSem/pocztą.

No nie bądź taki, uchyl rąbka tajemnicy... albo wieczorem cię Marki rozszarpią! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować