• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Elav

Aktywacja zamówienia gry Wiedźmin

Pytanie

No właśnie i tutaj problem... Już tłumaczę:

Na początku chciałbym się przywitać z szanownymi użytkownikami forum i gronem moderatorskim. To mój pierwzy temat. Proszę o wyrozumiałość. Staram się nie łamać regulaminu, ale jeśli to robię wystarczy na spokojnie powiedzieć :)

No tak dziś rano (przed chwileczką) otrzymałem maila od sklep.gram.pl z prośba o potwierdzenie zakupu preordera gry "The Witcher" (prośba o potwierdzenie na 5 dni przed wysyłką). Ja już niezwykle ucieszony tym faktem z uśmiechem radości na ustach klikam w link, przenosi mnie do strony sklep i wyświetla mi się komunikat:

" Potwierdzenie zamówienia

Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny."


No więc napisałem przez formularz kontaktowy do obsługi technicznej. Ale chciałbym się dowiedzieć JUZ teraz o co chodzi. Może wy drodzy userzy tego forum macie jakieś pojęcie w tych sprawach. Serdeczie proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Elav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

106 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:27, Baal Namib napisał:

To oznacza, że za 5 dni wyślą paczkę ? :D
Skoro premiera za 14 dni... ?


To znaczy, że wcześniej można potwierdzić zamówienie. Tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:29, Tiffani napisał:

Premiera gry jest zaplanowana na 26 październik, natomiast planowana wysyłka będzie 23 pażdziernika.

Deam it ! Od 20 wyjeżdżam na 2 tyg... więć sobie nie pogram...ale jak wrócę....
Pytanie tylko co brać - zwykłą wypasioną edycję za 80 zł czy się wykosztować 120 zł więcej na medalion/koszulkę i album. Czy warto - oto jest pytanie - mam twardy orzech do zgryzienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 14:58, boogles napisał:

Czy numer zamowienia na gram.pl i w mailu, ktory dostalem po potwierdzeniu zamowienia to ten
sam, ktory mam podac w Masterlinku aby sie umowic na konkretna godzine dostawy?


Nie, nr do podania w Masterlinku dostaniesz dopiero w dniu wysłania paczki, czyli 23 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie wnerwia tylko to że 2 dni przed premierą Witchera będą mieli nie tylko ci którzy zamówili pre ordera tylko wszyscy którzy 24 pójdą do Media marktu :/ Dlaczego CDP pozwala żeby jakieś sklepy sprzedawały gry przed ich premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 15:13, GoRo-H2o napisał:

Mnie wnerwia tylko to że 2 dni przed premierą Witchera będą mieli nie tylko ci którzy zamówili
pre ordera tylko wszyscy którzy 24 pójdą do Media marktu :/ Dlaczego CDP pozwala żeby jakieś
sklepy sprzedawały gry przed ich premierą?


nie pozwala - to sklepy lamia zasady i wypuszczają gry wczesniej na polki sklepowe ;]. No a musza wyslac wczesniej zeby dotarly na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 15:02, Evil Khan napisał:

Deam it ! Od 20 wyjeżdżam na 2 tyg... więć sobie nie pogram...ale jak wrócę....
Pytanie tylko co brać - zwykłą wypasioną edycję za 80 zł czy się wykosztować 120 zł więcej
na medalion/koszulkę i album. Czy warto - oto jest pytanie - mam twardy orzech do zgryzienia....


Jest jeszcze jedna kwestia - unikalność EK, drugi raz nie pojawi się takie wydanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potwierdzenie zamówienia

Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Dziękujemy.

jest ^^ ;/ Trochę namieszałem :( I tu i na forum CDP no ale raz się żyje ^^ Przynajmiej byłem pierwszym, który to zauważył ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jeszcze jedno pytanie.... Jak mogę się z kurierem umówić na daną godzinę? Czy będzie ode mnie żądął dowodu tożsamości? Czy jeśli jestem nie pełnoletni to grę muszą odebrać moi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 16:05, Elav napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie.... Jak mogę się z kurierem umówić na daną godzinę?

W zamówieniu podajesz telefon. Jak ostatnio coś brałem Masterlinkiem, to kurier najpierw zadzwonił by się umówić kiedy ma przyjechać.

Dnia 12.10.2007 o 16:05, Elav napisał:

Czy będzie ode mnie żądął dowodu tożsamości?

Nie. Przesyłka była na mnie, a odebrała ją mama (zupełnie inne nazwisko).

Dnia 12.10.2007 o 16:05, Elav napisał:

Czy jeśli jestem nie pełnoletni to grę muszą odebrać moi rodzice?

Też chyba nie, ale tu głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 16:07, Klimos napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie.... Jak mogę się z kurierem umówić na daną godzinę?
W zamówieniu podajesz telefon. Jak ostatnio coś brałem Masterlinkiem, to kurier najpierw zadzwonił
by się umówić kiedy ma przyjechać.

> Czy będzie ode mnie żądął dowodu tożsamości?
Nie. Przesyłka była na mnie, a odebrała ją mama (zupełnie inne nazwisko).

> Czy jeśli jestem nie pełnoletni to grę muszą odebrać moi rodzice?
Też chyba nie, ale tu głowy nie dam.



Dziękuję za pomoc... Najwyżej się posłużę tatą chociaż klasyfikacja PEGI teoretycznie jest tylko informacją dla rodziców ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 16:05, Elav napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie.... Jak mogę się z kurierem umówić na daną godzinę? Czy będzie ode
mnie żądął dowodu tożsamości? Czy jeśli jestem nie pełnoletni to grę muszą odebrać moi rodzice?

Przesyłkia to przesyłka... kuriera (za przeproszeniem) to nic nie obchodzi co jest w środku:) Była by bomba, też by dostarczył:D
Jedynie w sklepie mogą Ci nie chcieć ewentualnie sprzedać (jeśli trafisz na upierdliwego sprzedawce) a tak to looz:D (oczywiście jeżeli rodzice wiedzą/ nie robią problemów bo inaczej mogą być łopoty:/)
PS: Do autora: Temat chyba już do zamknięcia,wszystko wyjaśnione na stronie głównej gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 16:45, Elav napisał:

Dziękuję za pomoc... Najwyżej się posłużę tatą chociaż klasyfikacja PEGI teoretycznie jest
tylko informacją dla rodziców ;x


Bądź pewien, że na klasyfikację PEGI to kurier nie będzie zwracał uwagi. Najprawdopodobniej w ogóle nie będzie wiedział co się w środku znajduje a jeżeli jest zorientowany w temacie gier, to będzie mógł się co najwyżej domyślać.

@ Graffis:

Dnia 12.10.2007 o 16:45, Elav napisał:

No ładnie, ciekawe jakie to kultur aktivitaeter macie w programie ;)

Nic z podtekstami, tym razem akurat samo kultur: http://www.kulturnatten.dk/

Dnia 12.10.2007 o 16:45, Elav napisał:

Heh, u mnie podobnie, choć ta maszynka teoretycznie powinna uciągnąć Wiedźmina w jakiś skromnych
detalach. No ale wymiana i tak musi nastąpić, teraz to już pewne. Najlepiej na DirectX 11 ;P

U mnie bez szans. W Polsce GF4Ti (brak wsparcia dla DX9), a sprawę laptopa, którego mam ze sobą lepiej w ogóle przemilczeć. Na szczęście mam już upatrzony sprzęt, który teoretycznie mógłbym już kupić, ale może da się drobny przekręt zrobić, żeby zapłacić ze 2/3 a może nawet połowę ceny.

Dnia 12.10.2007 o 16:45, Elav napisał:

No nie bądź taki, uchyl rąbka tajemnicy... albo wieczorem cię Marki rozszarpią! :P

Tajemniczy to nie jestem. Sam po prostu nie wiem co kupić. Swego czasu było kilka tytułów na PC, które mnie interesowały, ale po zmianie głównej platformy do gier, raczej jest to już nieaktualne. Muszę pogadać z bratem, czy coś nie chce, a sam przejrzeć ofertę na X360, bo tu w Danii gry wychodzą sporo drożej (nówki nawet po 600DKK), a niektóre są wydawane w językach skandynawskich :/

Starczy tych wywodów, bo mi się więcej offtopa zrobiło niż właściwej treści. Pogadamy w NM :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 17:37, Elav napisał:

To co panowie amm zamknąć temat? A mogę jak go założyłem?


Jeśli tylko chcesz.
Wątek w postaci Komentarzy już działa, więc nie widzę przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Zamówiłem pred order EK Wiedzmina, 12 października dostałem maila z prośba o dokonanie wpłaty. Zgodnie z instrukcją wchodzę w link a tam znajduję taką oto informacje

"Uwaga, nasz system stwierdził iż doknano już próby płatności za to zamówienie.
Aby zmienić formę płatności lub ponowić próbę płatności przejdź do szczegółów zamówienia i skorzystaj z opcji "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie". Kliknij tutaj aby przejść do szczegółów Twojego zamówienia
Ten komunikat może też być związany z nietypową konfiguracją przeglądarki internetowej. Jeżeli nie dokonywałeś(-łaś) jeszcze próby płatności za to zamówienie kliknij tutaj. "

Żadnej płatności nie wykonywałem. Po kliknięciu w link podany po tekście o nietypowej konfiguracji przeglądarki ukazuje się napis "błędne parametry"

Co z tym fantem zrobic? Czy ktoś ma (lub miał) podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2007 o 09:33, reaven21 napisał:

Co z tym fantem zrobic?

Najprościej i najszybciej - zadzwoń do działu obsługi klienta lub napisz im mejla. Gdzieś w tym wątku były już namiary nań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam kłopot z moim zamówieniem.

Mam w liście zamówień Wiedźmina EK, ale chcę zapłacić za dostawę wPLN. Gdzie to można ustawić?? Na koncie mam 16 wPLN.

Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować