• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Elav

Aktywacja zamówienia gry Wiedźmin

Pytanie

No właśnie i tutaj problem... Już tłumaczę:

Na początku chciałbym się przywitać z szanownymi użytkownikami forum i gronem moderatorskim. To mój pierwzy temat. Proszę o wyrozumiałość. Staram się nie łamać regulaminu, ale jeśli to robię wystarczy na spokojnie powiedzieć :)

No tak dziś rano (przed chwileczką) otrzymałem maila od sklep.gram.pl z prośba o potwierdzenie zakupu preordera gry "The Witcher" (prośba o potwierdzenie na 5 dni przed wysyłką). Ja już niezwykle ucieszony tym faktem z uśmiechem radości na ustach klikam w link, przenosi mnie do strony sklep i wyświetla mi się komunikat:

" Potwierdzenie zamówienia

Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny."


No więc napisałem przez formularz kontaktowy do obsługi technicznej. Ale chciałbym się dowiedzieć JUZ teraz o co chodzi. Może wy drodzy userzy tego forum macie jakieś pojęcie w tych sprawach. Serdeczie proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Elav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

106 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A ja proponuję nie szeżyć paniki :) premiera jest 26 października, prawda ? A CDP pewnie wysłał maile już teraz żeby nie było kaszany jak w dniu pre-orderów !!!! Każdy kto walczył o swój egzemplarz kolekcjonerki wie o co chodzi. Po prostu klikajmy ten link codziennie aż do premiry i tyle :) Będziemy się martwić jak to nie zadziała na 5 dni przed 26.10 !!!!

W razie czego zawsze można będzie zbombardować CDP telefonami !!! hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 08:50, D-Tritus napisał:

A ja proponuję nie szeżyć paniki :) premiera jest 26 października, prawda ? A CDP pewnie wysłał
maile już teraz żeby nie było kaszany jak w dniu pre-orderów !!!! Każdy kto walczył o swój
egzemplarz kolekcjonerki wie o co chodzi. Po prostu klikajmy ten link codziennie aż do premiry
i tyle :) Będziemy się martwić jak to nie zadziała na 5 dni przed 26.10 !!!!

W razie czego zawsze można będzie zbombardować CDP telefonami !!! hehehehehe


Przypominam jeszcze raz, że mail powinien być wysłany nie 26-5=21, a 23-5=18 października!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/ciach/
Dodaj jeszcze te, które muszą trafić do tysięcy sklepów w całej Polsce ;]
Mimo wszystko jestem zły na gram.pl... Po raz kolejny zawodzą :/ jeszcze na dodatek chodzi o Wiedźmina - ludzie będą szaleć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Literówka tak jak ktoś napisał to na pewno nie jest raz że się data nie zgadza, dwa wczoraj na pytanie kiedy będą dane do przelewu otrzymałem odpowiedź:" Dane do przelewu, zamówień na Wiedźmina, będą wysyłane do w dniu jutrzejszym" (czyli dzisiejszym :) W każdym razie jest jeszcze trochę czasu, wszystko się na pewno wyjaśni a sklep i osoby się nim zajmujące wyrobią się na czas, przynajmniej taką mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 08:59, exe.qtor napisał:

Literówka tak jak ktoś napisał to na pewno nie jest raz że się data nie zgadza, dwa wczoraj
na pytanie kiedy będą dane do przelewu otrzymałem odpowiedź:" Dane do przelewu, zamówień na
Wiedźmina, będą wysyłane do w dniu jutrzejszym" (czyli dzisiejszym :) W każdym razie jest jeszcze
trochę czasu, wszystko się na pewno wyjaśni a sklep i osoby się nim zajmujące wyrobią się na
czas, przynajmniej taką mam nadzieję...


Jeżeli dane do przelewu miały/mają wpłynąć w dniu dzisiejszym, to można się jednak spodziewać, że za 5 dni będzie wysyłka :D Albo po prostu chcą wcześniej sprawę z przelewami uregulować, żeby później mieć mniejsze wariacje w dniu wysyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 08:50, D-Tritus napisał:

A ja proponuję nie szeżyć paniki :) premiera jest 26 października, prawda ? A CDP pewnie wysłał
maile już teraz żeby nie było kaszany jak w dniu pre-orderów !!!! Każdy kto walczył o swój
egzemplarz kolekcjonerki wie o co chodzi. Po prostu klikajmy ten link codziennie aż do premiry
i tyle :) Będziemy się martwić jak to nie zadziała na 5 dni przed 26.10 !!!!

W razie czego zawsze można będzie zbombardować CDP telefonami !!! hehehehehe



Człowieku pomyśl! Jeśli za 5 dni nie klikniesz w ten link to masz po witcherze :P

Zamówienie prosimy potwierdzić w terminie 5 dni od momentu otrzymania tego e-maila. Brak potwierdzenia w tym terminie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia.

12 paź + 5 = 17 paź -.- <--- Wtedy paczki trafią do kuriera a on się przygotować też musi do rozwożenia ich po całej polsce! paczki zostaną wysąłne do siedzib w dużych miastach: np. Warszawa, Pozań, Katowice kurier też się musi zorganizować! -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 09:12, Elav napisał:

> A ja proponuję nie szeżyć paniki :) premiera jest 26 października, prawda ? A CDP pewnie
wysłał
> maile już teraz żeby nie było kaszany jak w dniu pre-orderów !!!! Każdy kto walczył o
swój
> egzemplarz kolekcjonerki wie o co chodzi. Po prostu klikajmy ten link codziennie aż do
premiry
> i tyle :) Będziemy się martwić jak to nie zadziała na 5 dni przed 26.10 !!!!
>
> W razie czego zawsze można będzie zbombardować CDP telefonami !!! hehehehehe


Człowieku pomyśl! Jeśli za 5 dni nie klikniesz w ten link to masz po witcherze :P

Zamówienie prosimy potwierdzić w terminie 5 dni od momentu otrzymania tego e-maila. Brak
potwierdzenia w tym terminie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia.


12 paź + 5 = 17 paź -.- <--- Wtedy paczki trafią do kuriera a on się przygotować też musi
do rozwożenia ich po całej polsce! paczki zostaną wysąłne do siedzib w dużych miastach: np.
Warszawa, Pozań, Katowice kurier też się musi zorganizować! -.-


A nie przyszło Co do głowy to, że te maile zostały wysłane w konsekwencji błędu serwera i całej tej "machiny" i paczki zostaną wysłane nie 17 a 23 października, jak zapowiadano? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli mamy dostać grę na 2 dni przed premierą, czyli 24 października, to kurier musi ją odebrać od CDP 23 października, a nie 17... Płatności należy dokonać na 5 dni przed wysyłką, czyli od 18 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 08:58, greg_f napisał:

Mimo wszystko jestem zły na gram.pl... Po raz kolejny zawodzą :/ jeszcze na dodatek chodzi
o Wiedźmina - ludzie będą szaleć ^^


Oj, ja bym nie panikował. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Jest jeszcze dużo czasu do premiery - równe dwa tygodnie, zaś zgodnie z obliczeniami prezentowanymi w tym wątku, mail przyszedł znacznie wcześniej niż powinien. Poza tym ludzie z gram.pl/CDP jeszcze nie zdążyli zareagować na problem, bo pewnie ledwo do pracy zaczęli się schodzić. Myślę, że wszystko wyjaśni się dziś, najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Panikę będzie można rozpocząć dopiero za tydzień o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok, wszyscy widzimy, że coś, jest nie tak, że jest to zapewne jakaś pomyłka lub coś w tym stylu. Temat jest, więc proponuje go wykorzystać w celach innych niż whining lub teorie co się mogło sypnąć. Może niech się po prostu wpisują te osoby, które mają ten problem i spokojnie czekajmy na reakcję gram.pl?

Graffis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam,

mail z prosba o potwierdzenie zamowienia Wiedzmina to nie pomylka, zostal wyslany wczesniej niz to ma miejsce przy innych pre-orderach, ze wzgledu na duza premiere. dodatkowo tym, ktorzy nie potwierdza w terminie 5 dni zostanie wyslane jeszcze jedno przypomnienie, wiec nie ma powodow do obaw, ze kogos ominie.

Mozliwosc potwierdzenia zamowienia bedzie aktywna w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A po co mają wpisywać się osoby z problemem? ;/ Przecież nikomu taka lista nie będzie potrzebna, tylko zaśmiecimy wątek, a wyjątkowo się wku... jak przegapię post z wyjaśnieniem problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 12.10.2007 o 10:02, Tuddrussel napisał:

Mozliwosc potwierdzenia zamowienia bedzie aktywna w dniu dzisiejszym.


Dobra, a kiedy będą wysyłki?? Bo juz się w tym wszystkim troche pogubiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja miałem taką możliwość że potwierdziłem w sklepie bo czekało na potwierdzenie.

No i wchodzę w Moje Zamówienia i piszę że zamówienie oczekuję na potwierdzenie.

No i potwierdziłem i piszę że gotowe do wysłania jak będzie produkt dostępny.

Więc chyba nie ma powodu do Obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować