• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Elav

Aktywacja zamówienia gry Wiedźmin

Pytanie

No właśnie i tutaj problem... Już tłumaczę:

Na początku chciałbym się przywitać z szanownymi użytkownikami forum i gronem moderatorskim. To mój pierwzy temat. Proszę o wyrozumiałość. Staram się nie łamać regulaminu, ale jeśli to robię wystarczy na spokojnie powiedzieć :)

No tak dziś rano (przed chwileczką) otrzymałem maila od sklep.gram.pl z prośba o potwierdzenie zakupu preordera gry "The Witcher" (prośba o potwierdzenie na 5 dni przed wysyłką). Ja już niezwykle ucieszony tym faktem z uśmiechem radości na ustach klikam w link, przenosi mnie do strony sklep i wyświetla mi się komunikat:

" Potwierdzenie zamówienia

Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny."


No więc napisałem przez formularz kontaktowy do obsługi technicznej. Ale chciałbym się dowiedzieć JUZ teraz o co chodzi. Może wy drodzy userzy tego forum macie jakieś pojęcie w tych sprawach. Serdeczie proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Elav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

106 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.10.2007 o 10:04, Długi18 napisał:


> Mozliwosc potwierdzenia zamowienia bedzie aktywna w dniu dzisiejszym.

Dobra, a kiedy będą wysyłki?? Bo juz się w tym wszystkim troche pogubiłem xD


Z tego co zrozumiałem wysyłka będzie w planowanym terminie, czyli 23 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 10:04, Długi18 napisał:


> Mozliwosc potwierdzenia zamowienia bedzie aktywna w dniu dzisiejszym.

Dobra, a kiedy będą wysyłki?? Bo juz się w tym wszystkim troche pogubiłem xD


zgodnie z informacja na karcie produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam takie coś:

"Podstawowe informacje:
Status Twojego zamówienia: niepotwierdzone (maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)"

Czyli gierkę będę mieć na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak potwierdzisz to tak. Rany, jak wy człowieka możecie zasypać takimi pytaniami. Jak coś zamawiacie to improwizujcie, a nie czekacie aż ktoś was za rączke poprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

reasumując - wszyscy którzy nie mają w tej chwili możliwości dokonania płatności, bo "Nie możesz zapłacić za to zamówienie, ponieważ produkt Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska jest niedostępny" mają klikać w ten link aż sie to zmieni (jak było wyżej - jeszcze dziś) czy dostaniemy nowego maila juz z właściwym linkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja też mam pytanie w związku z potwierdzaniem zamówienia, przepraszam , może panikuję trochę, ale chciałabym wiedzieć czy wszystko mam tutaj w porządku ( pierwszy raz coś zamawiam na gram.pl ). a więc.. dostałam maila z linkiem potwierdzającycm zamówienie Wiedźmina, klik i wyskoczyło "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny". Eh, mam nadzieję, że przez kolejne 5 dni coś się zmieni.. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 10:42, missroel napisał:

ja też mam pytanie w związku z potwierdzaniem zamówienia, przepraszam , może panikuję trochę,
ale chciałabym wiedzieć czy wszystko mam tutaj w porządku ( pierwszy raz coś zamawiam na gram.pl
). a więc.. dostałam maila z linkiem potwierdzającycm zamówienie Wiedźmina, klik i wyskoczyło
"Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny".
Eh, mam nadzieję, że przez kolejne 5 dni coś się zmieni.. ? :)


Spokojnie, jak mówił " niebieski " jeszcze dziś będzie można potwierdzić zamówienie, pewnie po obiedzie, wszystko będzie dobrze....xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem jest zdecydowanie niefajny... Niedawno (może nawet dalej się ciągnie) był problem z mailami dotyczącymi pre-orderów dodatku do Heroes''a 5. Skoro parę osób wysłało zgłoszenia, pozostaje nam czekać na odpowiedz CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 11:16, Marko Pele napisał:

Problem jest zdecydowanie niefajny... Niedawno (może nawet dalej się ciągnie) był problem z
mailami dotyczącymi pre-orderów dodatku do Heroes''a 5. Skoro parę osób wysłało zgłoszenia,
pozostaje nam czekać na odpowiedz CDP.


Przecież już wiadomo, że potwierdzenia będzie można aktywować jeszcze dzisiaj, a premiera tytułu odbędzie się zgodnie z planem, tj 23 października wysyłka PRE-ORDER, a 26 października gra dostępna w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 11:23, qn.ik napisał:

Przecież już wiadomo, że potwierdzenia będzie można aktywować jeszcze dzisiaj, a premiera tytułu
odbędzie się zgodnie z planem, tj 23 października wysyłka PRE-ORDER, a 26 października gra
dostępna w sklepach.

Sorki, ale jak pisałem tego posta nie widziałem informacji od Tuddrussel''a :) No i w końcu wiadomo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja trochę z innej beczki :). Połączyłem w jedno zamówienie Wiedźmina i HoMM Dzikie Hordy (zgodnie z planem wydawniczym mają być wydane w październiku). Jest szansa, że wyjdą razem z Wiedźminem? A jesli nie to czy czeka mnie mailowanie do sklepu i rozdzielanie zamówień, żeby Wiedźmina potwierdzic i otrzymać w dniu premiery?
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 11:36, axe1971 napisał:

Ja trochę z innej beczki :). Połączyłem w jedno zamówienie Wiedźmina i HoMM Dzikie Hordy (zgodnie
z planem wydawniczym mają być wydane w październiku). Jest szansa, że wyjdą razem z Wiedźminem?
A jesli nie to czy czeka mnie mailowanie do sklepu i rozdzielanie zamówień, żeby Wiedźmina
potwierdzic i otrzymać w dniu premiery?
Pozdr.


Na karcie produktu (HoM&M) jak byk widnieje, że wysyłka w dniu 8 listopada, więc chyba będziesz musiał jakoś rozdzielić zamówienie :/

A ja mam pytanie odwrotne: czy do zamówienie złożonego przeze mnie 02.10 (tj zamówienia samego tylko Wiedźmina) mogę w tym momencie dodać jeszcze inną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 11:42, qn.ik napisał:

A ja mam pytanie odwrotne: czy do zamówienie złożonego przeze mnie 02.10 (tj zamówienia samego
tylko Wiedźmina) mogę w tym momencie dodać jeszcze inną grę?

Ja dodałem. Spowodowało to anulowanie zamówienia Wiedźmina (i to w wersji EK), ale wystarczył jeden telefon i wszystko wyszło jak powinno - EK Wiedźmina, koszulka i dodatek do CoH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie potwierdziłem swoje zamówienie :D Teraz mogę już spać spokojnie i czekać na miłego pana kuriera, który pójdzie mi na rękę i dostarczy paczkę między 14 a 15 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A u mnie nadal pisze "Nie możesz zapłacić za to zamówienie, ponieważ produkt Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska jest niedostępny ." .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Udało się! Alleluja! JUż się bałem, ale problem został naprawiony. Można już spokojnie swego Witchera potwierdzić :D

Jedno mnie dziwi, a minowicie zdanie: "oczekuje na wysyłkę w dniu 15 października". CZyli jeśli wybrałem kuriera, to dostanę grę 16.10.07? 10 dni przed premierą? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2007 o 13:00, nazgul47 napisał:

Udało się! Alleluja! JUż się bałem, ale problem został naprawiony. Można już spokojnie swego
Witchera potwierdzić :D

Jedno mnie dziwi, a minowicie zdanie: "oczekuje na wysyłkę w dniu 15 października". CZyli jeśli
wybrałem kuriera, to dostanę grę 16.10.07? 10 dni przed premierą? Wątpię...


EK czy zwykła? Bo ja przy zwykłej terminu podanego nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie jest to samo -_-, z czego ja nie bardzo mogę czekać, o 14:30 wyjeżdżam i wracam najwcześniej w poniedziałek. Ale nikt nie powiedział, że mój wyjazd nie wydłuży się do piątku...
Mam nadzieję, że jeszcze zdążę dziś potwierdzić i zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować